Hüppa postitusse

Tiit

Moderaator
  • Postitusi

    1 946
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    84

Postitused, mis Tiit postitas

  1. üks asi on pinnakas.

    teine asi on vesivärv või nitrovärv, mida pead kindlasti üle lakkima. selleks ongi mattlakk.

    Nõu shit :P mida saab teha nitro või vesikaga, mis peaks olema matt aga mida pinnakaga ei saa?

  2. ma arvan, et sa räägid äkki praegu mattlakkist? sellega jah, siuke mitte kõige parem kogemus.

    aga pinnaka sisse matistajat, ei tohiks ju keeruline olla. mida rohkem paned, seda matim on.

    Matt laki otstarbest ma hästi aru ei saa, mis selle point on. Rääkisin siiski pinnakatest. Mulle räägiti ka igast imejutte, et ei tohi liiga paksu kihti panna ja mida kõike veel. Paraku teiste firmadega tuli rohkem matte :P

  3. Mine värvifoorumisse ja räägi ära seal. Seal vähemalt kvaliteetsed tooted. Mingit jama pole ka mõtet tegema hakata. Kuigi see rulliga värvimine ja kodus värvimine kõlab juba veits selle moodi.

    Värvifoorum on küll viimane koht kust matti värvi saab- ei õnnestu see neil miskipärast. SpiesHeckeri ja Sikkensi toodetega paremini saanud.

    Ebay

    Kui kaubale lähed ise järgi siis enamasti võimalik kohapeal maksta jah kui muudmoodi pole tingimustes kirjas. Viska siia see link, saavad teised ka vesistada.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus