Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. e30 stabikavarraste pukside ring ?
  2. ma kuulun siis eixiga nende ebaõnne sõdurite hulka nimelt mul lõpetas sidur koostöölepingu :evil: Homme siis kukun sidurit lammutama et vaadata mis seal siis konkreetselt p***e läks. Siit ka siis üleskutse et kellel vedeleb kuskil tutikas siduri komplekt või siduri detaile siis võiksite PS-i saata
  3. sa mõtled et tagaklaas ainult või tagaaknad kaasaarvatud ? :roll:
  4. üritus oli super ! ruts ma arvan et mina tundsin end siiskit nati nigelamalt kuna endal too esipõll on ikka kõver tänu halbadele finants seisudele
  5. Nujah kahju kyll et tulla ei saa aga ok ...järgmine kord püüa ikka kohal olla oma kiisuga
  6. Nu rullik on teadatuntud "mendimagnet" ja kui neid veel palju on siis 1) neil võib tekkida arusaam et me lähme kuhugi joonele panema ja lähvad ärevaks 2) järsku on neil nokkimis tuju ja võtavad terve rivi ette et kas kõik ikka nii nagu peab ning raudselt pakub neile huvi miks selline rodu :roll: Selline oleks siis minu vaatevinklist vaadatuna :wink:
  7. Hakkab looma. Vb saab ka sind kuskil mojal näha kui hr. pesuri juures
  8. küsimus selline et kui palju sa 2 püstaku keevitamise eest tahad ?
  9. tõsiselt hea on vaadata et nii põhjalik töö on ette võetud. Jõudu ja jaksu ! 8)
  10. Nii on välja kujunend jah et pargitakse üksteise kõrvale. Jätab hea mulje Ma ei usu et hakatakse vahele parkima. Siiamaani pole veel tehtud
  11. Nu ürita ikka tulla. Rullik oleks ikkagi sümboolsem :wink:
  12. Kahjuks või õnneks kehtib ka siin enamuse hääl
  13. Ander ... mitte keegi pole cruisimise jaoks liiga vana !!
  14. Teeme siis 11 mai kell 19.00 Ale Coq-is kogunemine ja sealt edasi siis cruis viimsi suunal. Marsuut võiks siis olla pärnu mnt---narva mnt--- pirita tee ja sealt orienteeruks juba metsakutsu järgi. Vaatame siis need huvitavad kohad üle ! Teeks veel siis ettepaneku et Metsakutsu juhib kolonni juba alguses :wink:
  15. nii nüüd on jälle vaidlus moment. Kas 11 või 16 ? 11-da poolt oleksid ala 5 inimest hetkel ja 16-da poolt siis paar inimest Olge head ja otsustage ära ning pange oma kindel kuupäev kirja ning siis saab midagi kindlat paika panna. PS. Cruis oleks raudselt popp ja noortepärane Ma kahe käega poolt
  16. Mulle sobiks ka tegelt see mai kuu varjant rohkem
  17. Mingi paugutamine võiks tõesti toimuda. Olen käinud vasalemmas kimamas ja seal täitsa kihvt. Kui ma nüüd ei eksi siis seal toimus ka streetrace.org-i driftimise mingisugune treening või midagi taolist. Et ma ei tia... oleks tulijaid ? :roll:
  18. me koguaeg üritand aina suuremat teha aga lihtsalt ei tulda või ei saada kohale tulla :roll: Kõige rohkem ongi 6tk kohal. Seda juba päris mitmel korral. Rohkem ei pigista välja kuidagi. Ma ei tia milles asi
  19. davai rahvas...näidake oma liikurid ette.Kes talveunest ärganud kes aastaringi mööda ilma ringi rullinud 8)
  20. jep. Mina oleks küll poolt et võiks kerge kohtumise alecoqil teha
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus