Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

FRand

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    96
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Postitused, mis FRand postitas

  1. Keegi on uurinud, kas ise kupeele kuidagi pop out tagumisi küljeklaase saab teha, nt mingi e46/36 klaasidest?

    ning Kas keegi on omal viinud kaitsmekarbi salongi, juhul kui on siis võib nt mulle pikemalt selle privva kirjutada, kuidas, kuhu, jne. :D 

  2. Ostan 
    •5+5 kütusetoru kinnitusplastikut nr5 + metallklambert selle peale nr4
    •paremat lähituld (endal mõra sees)
    •kellgil kere on, mille pealt saaks veidi lõigata juppe(põlle alumine osa ja juhi esitiiva ülemise nurga juurest)
    •tulepesurite kojamehed
    •shadowline kupee juhi ukse liist
    •kupee r4 juhi iste, aga võib ka pakkuda muid kupee istmeid

    857EAC03-6984-45D2-90F9-AFAE1776B62A.jpeg

  3. mul 85.06.10

    Kui see on originaal juhtmestik, siis seda kõvasti ratsitud jah, aga sealt hargnemiskohast on keegi kõik juhtmed küll jätkanud või midagi teinud.

    Mureks on see, et kas keegi viitsiks või võin ka maksta, et vaataks koos juhtmestiku üle. Märgiks pistikud ära, mis pistik, mille oma on ja vaataks, mis on valesti või puudu juhtestikul.

  4. Vähe jama kval. Pilt aga ehk saab aru. Nimelt täna hakkasin töökaaslasega juhmestikku lahkama. Väidetavalt kui kunagi doonor juhtmestiku ostsin,pidi kõik samade kere ja tehnikaga olema nagu minu oma. Aga leidsime peamise erinevuse siit. Paremal pool on siis doonor ehk uus juhtmesik aga vasakut kätt mu vana. Vanal on seal kütusetasemeandur, vist diffri pistik jne. Aga uuel juhtmestikul see puudu. On kellegil vastust sellele valgele pistikule, kus oleksid ka tasemeandur jne küljes. Või käib sinna midagi muud?

    minu juhtmestikku oli korralikult räsitud ja teistvärvi juhtmed seal. Muidu lõikaks tüki küljest ja joodaks uuele, aga kuna teistvärvi juhtmed,siis ei hakka.

    C11B82E8-F8AE-49A6-8581-F03DFE578D09.jpeg.dbf23c07c92473c6626caee0aae37dc3.jpeg

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus