Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Spazierstock

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    56
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Postitused, mis Spazierstock postitas

  1. Vaatasin ise ka, et ma ainuke maailmas, kellel nii on :D sisselaskega sain kaasa, ise pole niipidi pannud. Samas soojendusvoolikute otsad on ikka all pool, nagu olema peabki.. Aga mis sinna toru otsa käib? Mingi vaakum? Panen pimedaks lihtsalt? Või on vale drossel üldse?

  2. Korralikku liistu pole.

    Mootor müüdud, m50 komplektist alles ainult mootorikäpad 50.- (e36) ja m52 sisselase 20.- äkki kellegil vaja m52b20 plokikaant? 

    Korralik keskkonsool 40.-

    Amortid 51mm püstakule jom 25 .-

    Amortid 51mm tuliuued 30.-

    Spordimehe summutaja jap style pütiga ja kogu selle torumajandusega35.-

    Kaheraudne pütt MÜÜDUD

    Typ 168 kaas 50.-

    Ja igast mudru veel. Paku hinda ja vahetuseks fl esistanget

     

    20200221_083617.jpg

    20200221_084424.jpg

  3. Müüa erinevaid varuosi pre ja fl masinatelt. Küsi mida vaja.

    Ei leidu kere plekke, uksi, korralikke klaase, ketassilda, jämedaid püstakuid ja lisasi. 

    Mootor vanoseta m50b25, e36 käpad jne

    Keila

    Kontakt ps. 

  4. Ootasingi sellist vastust :D et müü maha. Kokkuhoid pole koonerdamine. Selle rahaga saab juba midagi targemat osta..  ahh mis ma räägin siin üldse. Ilmselt ma olen ainus inimene kes poes hindu vaatab ja käib k-rautas nädalavahetuseti :D 

    Tellisin oma odavad puksid ära ja rullin edasi. Et veel hinge sittuda, siis mul on tehasest 318 , nüüd on pandud 125kw mootor ja sees opeli recaro istmed. Mitte 800 eurised originaalid. Loodan, et ma lõuga ei saa oma teistsuguse vaatega :) see ei ole mingi pensionisammas. Lihtsalt auto oma lõbuks. Ei julgegi midagi küsida enam siin :D 

  5. Mulle on oluline ikka pea 2x odavam hind.. mingit jama ma ilmselgelt ei osta, pole nii rikas. Krediitkaarti ei oma ja noorepere laenu ei võta, naise autol läks automaatkast pekki ja hobi ei ole ainus kulu mu elus .. Unistan ikka ta ajapikku roostevabaks saada ja ideaalsete juppidega kokku laduda, aga seni kavatsen teda ikka nautida ka suve paari kuu vältel :D Mitte, et kisun ta juppideks ja panen paari aastapärast müüki nn pooliku projektina. Arvutage kokku, palju teil kulub auto peale .. mul kulub ikka päris palju.. vaadates paljude suhtumist foorumis, siis mulle tundub, et siinsed fännid on kas väga rikkad, neil puuduvad muud huvid või lihtsalt järka peale võetud kõik asjad :D 

    Ma olen kuulnud, et bbs repse võetakse ka järelmaksu peale.. allikas ettevõte, mis nende sittade edasimüügiga  tegeleb. 

  6. Minujaoks on natuke palju minna küll. 600 km kütust maha sõita lisab lae hinnale päris korraliku summa. Lisaks on probleem selle mahutamisega, peaksin kaubiku või käru rentima, kuna igapäeva sedaani ei mahu see kuidagi. Pluss lagi tuleb riidega uuesti katta. Ega see hobi odav ei ole, aga kuidagi kahju on. Kui oleks keegi, kes aitaks selle Elvast pealinna toimetada, maksaksin 40.- kerge südamega teenuse eest :)

  7. Ostan fl kere. Sobivad kõik keretüübid, peaasi et väga hullult ei roosteta ja kõver ei ole. Luugid- uksed võtaks kaasa, kui on olemas.  Asukoht pole oluline. 

    Pakkumised palun koos piltide ja hinnasooviga!

    Vahetuseks võin pakkuda e36 2,0 atm. Äkki keegi juhuslikult tahab :)

  8. Olen mõelnud, et peaks luugiga lae võtma ja paneks selle augu kuidagi kinni. Tundub täiesti võimatu leida õiget asja.. 

    Aga sina jääd natuke kaugele. Kütuse raha eest saaks ilmselt lähemalt ka.

    Tänud pakkumast!  :)

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus