Hüppa postitusse

Andry

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    27
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Andry postitas

  1. Minul auto 325i, 1990. Asun Tallinnas 5043814 või PS.
  2. Müüdud. Teema lukku.
  3. Hooratas on kergemaks treitud, kaal ainult 6,4 kg. Hind: 25 eurot. Tallinnas
  4. M20 mootorite-kastide puhul tuleb antud sidurikomplekti kasutamiseks vahetada hooratta hammasvöö (peab kasutama M20 oma).Komplekt: hooratas ühemassiline BMW M30 535i, korv (Sachs Race Engineering), ketas (ZF Race Engineering) 4 labaline. Clampload 1400 kg, kannatab 1000+Nm.Koostatud jõujaam.ee poolt.Praktiliselt uus.499 eur.Tallinnas, 5043814
  5. Andry

    2012 KALENDER

    Panin enda 2 fotot siia üles: http://public.fotki....my-first-album/ kuna ei saanud teiste juurde ise lisada. Minu eelistus: 1) 4-Ain Pahkel; 2) 7-Aleksander Kullamaa3; 3) 14-Eduard Otema1; 4) 21-eigo3; 5) 30-Kristjan Püvi1; 6) 32-Lauri Laks; 7) 37-Marek Hiis3; 8) 52-Reimo Ruubel1. Rohkem ei tooks esile, ülejäänud oli ühtlane tase. Ja minu foto kuuluks ka topi minu arvates. Raha kandsin üle.
  6. järgmine kord võiks korraldajad kalendrisse ka vaadata. See nädalavahetus oli ju AC OMC+Drag. Ise oleksin ka muidu tulnud, aga osalesin OMC-l. Ja seal oli veel mitmeid e30-id. Kruiisi aegasid saab ju nihutada ja et rohkem osalejaid oleks, tuleks kindlasti vältida suurüritustega samal ajal korraldamist.
  7. Kas on mõni alles ja saab tellida?
  8. loomulikult oleneb palju seadistamisest ja ka seadistajast. Ma ei usu, et erinevate progeajude vahel on suured vahed kui silmas pidada mootori võimsust. Seal on küsimus on rohkem kasutajamugavustes ja lisavõimalustes. Need numbrid näitavad vähemalt seda mida sealt on oodata sellises mootori konditsioonis ja kui mootoril on sees just need kolvid, just see turbo, ehitatud just see kollektor. Müüja võib näidata ka dünograafikut ja rääkida millise rõhu juures oli milline võimsus. Pealegi kui on huvi, siis nagu kirjutasin müüja pole foorumi kasutaja, võta ühendust ja mine kohale tuvuma. Head uut aastat soovides Andry
  9. Hind eurodes vaid 625. Võin kinnitada, et tegemist on ausa kaubaga. Mootor on korralik. Ja hind on võrreldes mõne muu analoogse võimsusega mootoriga, mida ka siin foorumis pakutakse vägagi mõistlik.
  10. Müüa ülelaetud M30 3,5 mootor mis sobitatud e30 ix kerele. Võimalik paigaldada ka E28, E30 teised kered ja E34. Komplektis : mootor, turbo, kollektorid, downpipe jpm. Kaasa ei saa aju, coolerit, wb lambdat ja pihusteid. Auto on igapäevases kasutuses seega võimalus vaadata kuulata. Asub Tallinnas Laagris. Fotod mootorist : Dyno tulemused on mõõdetud TKTK stendis. Sel suvel sõidetud : 0-402 m : 12,80 @ 186 km/h 0-1 miil : 255 km/h Hind 10000.- eek. Kuna mina pole müüja, siis palun pöörduda otse müüja poole. Kontakt: Kristjan 55564806
  11. Andry

    M:sportrool

    palju on rooli läbimõõt?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus