Hüppa postitusse

KrissCross

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    39
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis KrissCross postitas

  1. Tere! ootan pakkumisi telefonile 5646 3508 või siia!
  2. M20-le plokikaant 885 lôpuga?
  3. Hei! Tel 56204534! Vôib olla ilma nuki ja nookurite jne.
  4. oky kui sa nii ytled ja oled näinud oma silmaga et on siis ma tellin sealt! Tänud
  5. Aga stancest tellides on need plaadid on teistsugused, kui siin pakuti! oleks just selliseid vaja nagu siin pakuti et on need ääred ka kyljes!
  6. Kas oleks kellegil pakkuda??
  7. Hei oleks ka vaja 2 komplekti! Vôte pakkuda!
  8. Jep kahel nukal mis pakuti oli punane täpp peal! Ja see mis peal oli ja tahab välja vahetamist saada on valukood peal. Aga mingit muud märget siis ei olegi vôimalik leida et kas on samasugused nukad?
  9. Oky tänud ! Varsti kui mootor peal on siis saan teada mis ta teeb vôi kas yltse teeb midagi😁! ✌️
  10. Ja nägin seda postitust ja vaatasin aga see oli e34 pealt mootor! Minul on e30 pealt ja paar pistikut vähem ja värvid ka teised.
  11. Tere sooviks teada saada mis juhtmetega tegu aju juures olevate 2s pistikus? Mootor siis 2,5 m20 125kw! Vanal mootoril m20b20l pidin nendest juhtmetest syytepooli vedama juhtme et käima saaks aga see on teistsugust värvi juhtmed! Kere juhtmestik ei ole originaal. Tänud!!
  12. KrissCross

    M20b25 viga saanud mootor

    Ja torukoldes ka pilt hinna soovi?!
  13. Oky tänx infi eest aga mul vana nuka peal selline kiri LYD 7 kas selle järgi saaks ôige nuka vaadata? Näiteks 2,3 nukk mis mul on olemas LYD 6. Kas see on siis nii öelda kood mida jälgida ostmisel v?
  14. Mul endal 2,3 nukk olemas aga uuringi kas 2,5 on sama vôi on ikka teistsugune originaalis!
  15. Tervitus Sooviks teada kas m20b23 mootori nukkvõll oleks hea lahendus m20b25 mootorile? Kas on ültse neil vahet? Ootan arvamusi tänud!
  16. KrissCross

    M20b25 viga saanud mootor

    Tere oleks huvi nukkvõlli seisundi koht? Pilte!
  17. tehke pakkumisi siis ps-i või tel 56204534
  18. KrissCross

    E30 varuosadeks

    Tagumisi ketas õõtsasid leidub teli?
  19. Siis kui endale leian m20b25 või m27-e siis on mul m20b20 üle jah!
  20. Mootor võiks olla komplektne!
  21. jepp sain töòle lôpuks!!!!!! 😊 Tegin, nii et panin sellest samast kolmesest pistikust aju juures, keskmisele voolu syytepoolist ja timmm 😊,säde olemas! Miks ma seda tegin et m10 ära vôtsin ja selle asemele panin! Pôhjuseks oli et m10 perses klapid peal kuna plokikaan käis lihvimises ja vôeti liiga palju maha ning klapid kolvides ning plokis môrad. Ja selle m20 sain ns pmst!
  22. aju juures on see kolme otsaga pistik, mis juhtmega ma need yhendama peaksin? Ja on veel kaks otsa, yhel on juba midagi timmitud?!?!?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus