Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

KrissCross

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

28
  • Registreerus

• Viimati külastas

Kõik, mis KrissCross postitas

1. KrissCross

M20b25 nukkvõll!!!

Tervitus Sooviks teada kas m20b23 mootori nukkvõll oleks hea lahendus m20b25 mootorile? Kas on ültse neil vahet? Ootan arvamusi tänud!
  2. KrissCross

M20b25 nukkvõll!!!

Jep kahel nukal mis pakuti oli punane täpp peal! Ja see mis peal oli ja tahab välja vahetamist saada on valukood peal. Aga mingit muud märget siis ei olegi vôimalik leida et kas on samasugused nukad?
  3. KrissCross

M20b25 nukkvõll!!!

4. KrissCross

M: m20b20 95kw jubinaid!

1. Mootori plokk 2. Plokikaas 173 lôpuga nukk väga heas korras, kaas lihvitud ja klapisaääre tihendid vahetatud. 3. Sisselase 4. Aju 5. Ôhulugeja 6. Mootori juhtmestik 7. Starter 8. Genekas Mootor töötas hästi enna maha vôtmist, asukoht Tartu ja tel 56204534 hinnad vôite ise pakkuda!
  5. KrissCross

M: m20b20 95kw jubinaid!

Up
  6. KrissCross

M20b25 aju juhtmestiku infot?

Tere sooviks teada saada mis juhtmetega tegu aju juures olevate 2s pistikus? Mootor siis 2,5 m20 125kw! Vanal mootoril m20b20l pidin nendest juhtmetest syytepooli vedama juhtme et käima saaks aga see on teistsugust värvi juhtmed! Kere juhtmestik ei ole originaal. Tänud!!
  7. KrissCross

Oky tänud ! Varsti kui mootor peal on siis saan teada mis ta teeb vôi kas yltse teeb midagi😁! ✌️
  8. KrissCross

Ja nägin seda postitust ja vaatasin aga see oli e34 pealt mootor! Minul on e30 pealt ja paar pistikut vähem ja värvid ka teised.
  9. KrissCross

M20b25 viga saanud mootor

Ja torukoldes ka pilt hinna soovi?!
  10. KrissCross

M20b25 nukkvõll!!!

Oky tänx infi eest aga mul vana nuka peal selline kiri LYD 7 kas selle järgi saaks ôige nuka vaadata? Näiteks 2,3 nukk mis mul on olemas LYD 6. Kas see on siis nii öelda kood mida jälgida ostmisel v?
  11. KrissCross

M20b25 nukkvõll!!!

Mul endal 2,3 nukk olemas aga uuringi kas 2,5 on sama vôi on ikka teistsugune originaalis!
  12. KrissCross

M20b25 viga saanud mootor

Tere oleks huvi nukkvõlli seisundi koht? Pilte!
  13. KrissCross

Ostan m20b25 mootorit

tehke pakkumisi siis ps-i või tel 56204534
  14. KrissCross

E30 varuosadeks

Tagumisi ketas õõtsasid leidub teli?
  15. KrissCross

Müüdud!

Tere! Kas ketastega taga õõtsaseid ka on??
  16. KrissCross

O: e30 üle 2l. Mootorit!!

Mootor võiks olla komplektne!
  17. KrissCross

O: e30 üle 2l. Mootorit!!

Siis kui endale leian m20b25 või m27-e siis on mul m20b20 üle jah!
  18. KrissCross

m10 juhtmestik, m20 mootoriga??

Mure ongi siis selline, mootor mille sain on m20b20 95kw (ajuga) ja sooviks seda peale panna oma masinale, millel oli m10b18 77kw (ilma ajuta) mootor peal! Nüüd ongi kysimus m20 ga sain kaasa täis komplekti aga juhtmestiku ei saanud ja soovin seda yhendada enda m10 e mootori juhtmestikuga! Juhtme värvid mis klappisid panin kokku ja mootori juhtmestikust jäi yle 3 otsa, masinal säde puudub aga starterit veab?? Palun teie abi siin siis ,kas keegi on sellega kokku puutunud ja oskab nôu anda kuidas ma mootori selle juhtmestikuga käima saaks vôi vähemalt sädemegi 😃!!!! Tänud ette kôigile!!!!!
  19. KrissCross

jepp sain töòle lôpuks!!!!!! 😊 Tegin, nii et panin sellest samast kolmesest pistikust aju juures, keskmisele voolu syytepoolist ja timmm 😊,säde olemas! Miks ma seda tegin et m10 ära vôtsin ja selle asemele panin! Pôhjuseks oli et m10 perses klapid peal kuna plokikaan käis lihvimises ja vôeti liiga palju maha ning klapid kolvides ning plokis môrad. Ja selle m20 sain ns pmst!
  20. KrissCross

aju juures on see kolme otsaga pistik, mis juhtmega ma need yhendama peaksin? Ja on veel kaks otsa, yhel on juba midagi timmitud?!?!?
  21. KrissCross

aga kas sa margo oskad öelda mis värvi aju vool olla vôib?
  22. KrissCross

wbaak7109d7341767
  23. KrissCross

aju asukoht on pardaka peal ja minu m10 mootoril ei olnud aju! Ja kas sellel juhtmestikul peaks ikka olema need otsad seal vms? Ja mis nende juhtmete otstarve on voolu anda ajule v? Kas tead vastata????
  24. KrissCross

Aitäh! 👍🏻 Mis see koht oleks kus ma saaks siis oma kysimustele vastused? Mootoripistikus on kolm juhet yle aga ajusse minevad juhtmete seas on mingi pistik ja 2 tehase plommidega otsa?
  25. KrissCross

M: kupee kapott 20.- Pildid lisatud

Kas kapoti tartu saatmis võimalus ka on ? Endal pole kuidagi võimalik tallinna tulla!

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus