Hüppa postitusse

patsaan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    13
  • Registreerus

  • Viimati külastas

1 jälgija

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja patsaan saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Äkki kellegil oleks pakkuda heas korras generaatorit m50b25 mootorile. Lisaks oleks huvi ka süüteluku põhja vastu, mis istuks e30le. Asun Tallinnas.
  2. Äkki kellegil on pakkuda heas korras starterit m50b25 mootorile Asun Tallinnas
  3. Mul on paar kleepsu, kui kellegil peaks soovi olema
  4. On äkki kellegil üle? Pakuks 10 euri neljase komplekti eest.
  5. patsaan

    Differ lekib

    Tere, kas keegi oskab nõu anda, et mida ma peaksin välja vahetama, kui diffri kohal oli suur õliloik ja diffri küljed on õlised. Hiljuti just läks differ pauguga katki ilmselt sama probleemi tõttu. Nüüd on uus differ ja ei soovi, et sama lugu juhtuks. Suure tänud sellele, kes oskab nõu anda Pilt ka: https://www.upload.ee/image/5897937/diff1.png
  6. Oleks soov osta facelift kõrvailstuja poolset udutule klaasi. Tehke pakkumine postkasti
  7. Oleks soov osta facelift kõrvailstuja poolset udutule klaasi. Tehke pakkumine postkasti
  8. Tehke hinnapakkumine pmi palun
  9. eile sai õhulugejat kontrollitud, see on korras. 1990 aasta auto ja tegu on vahetatud mootoriga (2.5 141kw), lekkeid pole küll kuskilt näha. lambda väidetavalt sügisel vahetatud uue vastu
  10. Külma ega sooja mootoriga erinevusi ei tundu olevat. Bensiini haisu salongi ei tule, aga autost väljaspool olles on tunda küll korralikku bensiinikat.
  11. Tere Mul on selline mure, et kütusekulu on liiga suur (umbes 20l/100km kohta linnas) ja auto ei liigu edasi nagu 2.5 mootoriga edasi liikuma peaks. Keegi oskaks öelda, et milles asi võib olla?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus