Jump to content
E30 COMMUNITY

HenryH

Foorumikasutaja
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About HenryH

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

440 profile views
 1. Otsin siis E30 mis liiguks omal jõul. Mingeid eelistusi, nõudmisi otseselt ei ole. Võiks olla komplektne vähemalt visuaalselt (nipet-näpet võib vajada midagi) , ainus kriteerium, et peab liikuma omal jõul.
 2. Ega kellelgi juhuslikult odavalt sõitvat rulli pole müüa? Kuni 700?
 3. Kas kellelgi oleks m20 kütusepumba releed laenata prooviks?
 4. Aku kohal kuskil pistikut ei leidu ning mille pealt moto ümber on tõstetud pole ka teada.. Heitgaasid pole normis, tossab nagu vana korsten. Teadmiseks, et tegemist on 92kw tüübiga. Kütusekulu kuskil 25l/100 hetkel Ehk oleks võimalik kellegil tulla üle vaatama või saan tulla kellegile ise näitama?
 5. Tervist. Probleem siis selline, nimelt sai ostetud rullikas mis oli originaalis 1.6 ja mingiaeg swapitud m20b20 peale. Kütusekulu on ulmeline selle mootori kohta. Summuti on otsetoruks alla keevitatud ja ära kaotatud ka lambda andur. Panin tähele, et ka lambda anduri pistikupesa on puudu mis peaks olema akukaane all? Ehk siis ehk oskate aidata mind sellega kuna tahaks siiski ka lambda toimima saada, alates kust otsast peaks hakkama vaatama kogu lambda skeemi? Kust peaks tulema lambda pistikupesa?
 6. Ostaks siis E30 veereva kerena, ei ole oluline mis tüüpi kere on. Võib vajada keevitust, peaasi, et päris sõelakas poleks. Saatke pakkumine PS!!
 7. Sooviks juba talve jaoks endale masina ära osta, väga palju raha auto ostu peale ei tahaks panna kuna kindlasti peab veel midagi auto alla panema ja autot alles ei jäta nkn.. Hind võiks maksimaalselt olla 600€. Kõik pakkumised PS! Asun ise Tallinnas.
 8. HenryH

  O: E30 ~700€

  Sooviks osta endale e30 hinnaga ~700€. Pakkuda võib igasuguses seisukorras aga seisukorrast tuleneb ka hind. Ootan pakkumisi postkasti. Asukoht ei ole oluline!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy