Hüppa postitusse

Kuldar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    7
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    E30 jpm..

Hiljutised profiili külastajad

478 profiili vaatamist

Kasutaja Kuldar saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Kuldar

    e30 kesklukku skeem?

    Tänud . Väga hea
  2. Kuldar

    e30 kesklukku skeem?

    Kas kellegil oleks pakkuda kesklukku skeemi e30 320 autole !? Soov oleks paigaldada puldist kesklukustus aga mis värvi kus juhtmed katkestada jne? On kellegil kogemust? Kesklukk on olemas aga signat mitte . Olen otsinud google abil ja just need pildid rsk ei ava kus on miskit näidatud Äkki keegi aitab!
  3. Väga hea. Nüüd julgem soetama minna . Aga kui peaks tulevikus 17" velje vastu huvi tulema siis mis mõõt sellele?
  4. Tere. Olen suht algaja siin fooumis ja ei leia mis mõõtu rehvi kasutatakse 14" 15"16"17" velgedele? Olen ka värske e30 omanik ja sain 16 veljed kaasa kus räbalad rehvid peal mõõduga 205/ 45 . Kuna eesti teed nii m.... siis kas kannatab alla panna ka 50 või 55 kõrgusega rehvi nii et koopasse ei jookse? Küsimus seepärast selline nõme ,et 50 kõrgusega rehve liigub ikka rohkem ringi kui 40 või 45 . Te kindlasti küsite velje ET mida ma nüüd küll ei oska öelda , aga 7,5" laiad , see jäi meelde. Ei taha tuima rehve osta kui vahest vaja 5kesi sõita ja koopase kinni jooksevad.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus