Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Postitused, mis kurikristjan postitas

  1. Hind on suhteline asi, aga usun, et selle raha eest rahvas tahaks pigem 6-silindrilist saada. Huvitav on ka see jutt, et 20 aastat ei ole soola saanud - kas tõesti keegi on 1997. aastal vastu sügist ostnud sellise auto garaazi seisma? :D Aga mine sa tea, mina selle auto omaniku ja ajalooga tuttav ei ole, võib-olla tõesti. Müüja võiks muidugi VIN-i ka kuulutusele lisada, oleks huvitavam.

  2. Kuna kõik on juba eespool ära öeldud, siis ma midagi kordama ei hakka, aga minul sellest reisist ainult positiivsed emotsioonid. Kui tulevad jälle mingid reisimõtted kuskilt (ja miks mitte isegi kaugema sihtkohaga), siis oleksin alati valmis liituma.

     

    No ja mõned fotod, tehtud 3310-ga nii et ei mölise :D ei viitsinud praegu kõiki üles laadida, mingi aeg teen eraldi galerii.

     

     

    DSC_0139.JPG

    DSC_0143.JPG

    DSC_0145.JPG

    DSC_0149.JPG

    DSC_0150.JPG

    DSC_0155.JPG

    DSC_0156.JPG

    DSC_0157.JPG

    DSC_0158.JPG

    DSC_0183.JPG

    DSC_0186.JPG

    DSC_0190.JPG

    DSC_0192.JPG

    DSC_0197.JPG

    DSC_0206.JPG

    • Meeldib 6
  3. Kahju hakkas oma autost, kui seda rasket haaget 50-ga tasakesi sikutas, aga sellist pilti lihtsalt ei saa iga päev teha. :memeTroll:

    Õnneks sai peale paarikümne kilomeetrist tasakulgemist hoopis kolleegi kärupistikuta A6 vankri ette rakendatud ja ilmselt see jääb viimaseks korraks, kui mingi tiisel tee kärukonksu otsa leiab, sest nüüd kaob see konks sealt küll nahhui, et oleks edaspidi olemas mõjuv põhjus igasugustest jaburustest keeldumiseks.:unsure:

    DSC_0076[1].JPG

  4. Kui sillatala difriga kohale viia, küll tehakse odavalt ka. Mul on siiani töökoja miinimumarve olnud 8 eurot kopikatega (see mingi tillukese aleprotsendiga) ja selle eest said kontrollitud sillad ning nende reguleering. Ajakulu ca. 20 minutit. :rolleyes: Töökoja tund ikka klassikaline 30 eurot. Ma ei mõista, miks peaks mingi tillukese poldi eemaldus olema rängalt kallis ja aeganõudev ülesanne. Tean küll, kus need asuvad, aga no tegelt ka?

  5. Arvasin algul, et jutt sellest poldist, mis läbi puksi on. Oled postitust ka muutnud, kas sul ennem ei olnud mitte juttu difrikaane poldist?

     

    Lase töökojas induktsiooniga polt välja võtta, suht kindla peale minek. Võid ka sillatala koos difriga sinna viia. Kui kogemust ja oskusi napib, pole mõtet ise oma elu keerulisemaks teha.

  6. Seisavad kasutult mõned rulli osad.

     

    Stanged 30/paar, FL tagatuled 10/paar, väiksed plastikust detailid paari euroga. Kauba saab kätte Põltsamaalt.

     

    53858447 Kristjan

     

     

    DSC_0012.JPG

     

     

    DSC_0015.JPG

     

    DSC_0016.JPG

     

    DSC_0017.JPG

     

    DSC_0018.JPG

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus