Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Roht

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

16
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Roht

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    BMW E30 325E (2.7eta) 1986 PFL

Hiljutised profiili külastajad

149 profiili vaatamist
  1. Roht

M: BMW E30 325e 2.7l

Üks tubli e30 enne talve!
  2. Roht

Endiselt pakkuda!
  3. Roht

Tere, Teatud põhjustel ja raske südamega paiskan müüki oma Pre-facelift rulli, Edasi käitab teda heas korras 2,7 liitrine eta mootor, käike vahetab manuaal kast ja kütust joob umbes 7,2 liitrit 100km jooksul. Autole on mõni aasta tagasi tehtud keretööd ja samuti on talle selga aetud uus värv. Peale keretöid pole auto talvel enam sõitnud. Auto on suhteliselt komplektne, puudu on mõned kere detailid. Leidub ka asju, mis vajaks tegemist ning nokitsemist nagu ühel rullil ikka aga nendest asjadest räägiks konkreetsele huvilisele täpsemalt. Autoga tehtut, muud huvitavat ning pilte leiab minu auto teemast: Autol kehtiv ülevaatus kuni ...07.2015! Auto hind on: 2500 € Asukoht: Viljandi Kontakt: PS või 53 497 942 Päikest!
  4. Roht

BMW 325e sedaan '86 - Roht

Tean ka, et 30 valikus leidus beckeri makke, aga kahjuks pole õnnestunud ühtki leida, aga kuna praegune isend sattus odavalt kätte, saigi see sisse installeeritud. Sellesmõttes olen Eixiga nõus jah, et pole võibolla kõige vingem varjant.. Aga leian, et esialgu parem ja mõnusam ikka kui mõni siniste delfiinidega Pioneer vms.. Oluline on see, et autosse hästi sobiks. Ärge näkku lööge.
  5. Roht

Minu jaoks muudab selle maki erilliseks see, et üks valikus olevatest ekraani värvidest on bmw-le mõeldud, seega istub väga kenasti sinna, on päris funktisonaalne, kvaliteetse heliga. Miks ta rohkem maksma peaks? Ega ei peagi tegelikult. Aga lihtsalt ülejäänute samasuguste hinnad on jäänud sinna alates 100 € tuuri (muidugi, eks ma pole kõiki müüdavaid näinud ka). Sisu üle veidi mõtlen veel, kuna pean oma rahalisi võimalusi kaaluma. (Mihkel pakub väga head hinda, aga kuidagi ootamatult tuli see väljaminek minu jaoks) Pagasi kattega on mõte selline, et kuna ta ise on suhteliselt selline räbal, tuleks sinna niikuinii uus riie/nahk/mis iganes materjal peale panna ja siis uued augud pre-facelifti jaoks sinna sisse teha. (Liimid, silikoonid pole minu rida.)
  6. Roht

Tere, klubilised! Võtan ennast nüüd siis ka kokku ja kirjutan ja joonistan siia lõpuks midagi. Nimi on siis Kaarel ja sattusin siia klubisse tänu oma uuele sõbrale, ehk siis Rullile. Auto ostsin siis mõned kuud tagasi kasutajalt AMe30. Juhuse tahtel ja õnneks on eelmine omanik tuttav inimene ning auto ost-müük sujus valutult ja lihtsalt. Autoga olen väga rahul ja naudin absoluutselt igat kilomeetrit, mis mõõduvad, boonuseks veel üpriski ökonoomselt. Aga olgu, mis siin niisama ikka lobiseda, kirjutan parem, mida huvitavat olen autoga korda saatnud.. Peale minu kätte sattumist on auto läbinud juba ligi 3000 km... Selle aja jookul on ta mind teele jätnud ainult ühe korra (ptui, ptui, ptui) ning selles ma ei süüdista ka autot vaid paska Exide akut, mis lihtsalt otsustas enam mitte voolu sees hoida (PS, aku oli vaevalt aasta vana!).. Sai peale pandud kohe korralik VARTA toodang ja probleem sai lahendatud. Mõned päevad peale ostmist, sai kohe ära vahetatud kolisev differ, ning peale pandud M-Tech I rool, mis juhuse tahtel päris odavalt minu kätte sattus (Palju mõnusam, kui M-Tech II). Lisaks kruvisin külge värsked originaal tagatuled (eelmised, toonitud) ning esimesed suunad. Peale 1000 km mõnusat sõitmist, leidsin autole uued jalavarjud Mim-ide asemele, nimelt tehase kahevärvilised e30 originaal BBS-id. Mingi õnne läbi õnnestus neid saada 5 tk ja korralike rehvidega. Hiljem sain neile ka uued bmw märgid keskele (kahjuks piltidel puuduvad) Ja uus sai veel ka kapoti embleem (originaal muidugi) Järgmine minumeelest hea leid oli Becker Traffic Pro raadio, mis jälle vist tänu õnnele ja müüa teadmatusele sattus minu autosse 30€ eest, eriti magusaks tegi asja see, et kaasa sain gps-i antenni koos alusega, raamatu, raamatu vahelt leidsin veel aknale kleebitavad Becker Code kleepsud, ja muidugi oli kaasas ka koodikaart ning Navi CD. Halleluuja!! Lisaks sain endale veel pagasiluugi katte (tahab küll veidi uuendamist, aga hetkel las olla) Mudugi olen teinud veel igasugu nipet-näpet asju, aga ei jõua kõike kirjutata. Üleüldiselt olen püüdnud teda kõvasti puhastada ja muidu korras hoida. Tegemist vajaks hetkeseisuga väljalase, mis tuleks uuesti originaaliga asendada, rooliotsad, stabikad, hetkel midagi muud pakilist ei ole. Teen siis mingid plaanid ka, mida aegamööda teostada: *Udutuled *Originaal esituled *OBC *uued istmed *uus põranda vaip *uus käigukangi kott *uus käigikangi nupp *rool nahatada, või kuskilt väga heas korras isend soetada (eelistan viimast varianti) *uus spidoplokk *kere plastikute värskendamine (uute soetamine) *uued keretööd (rebane mõnest kohast piilub) *Puudu olevad või defektiga kere detailid asendada *Puudu olevad või defektiga sisu detailid asendada *Veljed uuesti värvida ja korrastada Üldiselt on soove ja asju palju, aga noh kellel meist ei oleks, seega tasapisi tuleb tegutseda, kiiret pole. Oma pika ja igava jutu lõpetuseks lisaksin siiski mõned retro pildid ka. Mingi ülevaate saab ikka ma loodan Head rulli lima kõigile, et saaks see aasta veel kaua sõita, enne kui talv uksele koputab.
  7. Roht

O: Kellade plokile adapterit

Tere, Sooviks osta pildil näidatud spidoploki Adapterit, ehk on kellelgi jäänud kuskile. Kontakt: Telefon: 53497942 Või PS-i koos hinnaga.
  8. Roht

Jupid

9. Roht

M: M-Tech II Rool

Rool Müüdud!
  10. Roht

UUS HIND 50€
  11. Roht

O: Sedaani esimesi istmeid.

Tere, Sooviks soetada sedaani esimesi istmeid. Pole tähtis, mis värvi, kas spordid või mitte, peaasi, et korralikud. Palun saata PS-i ka pildid! Kontakt: Tel: 53 497 942 Või PS
  12. Roht

Pole viga.
  13. Roht

Just nagu Aaro ütles, läbimõõt 385mm ning asub Hetkel Hiiumaal, kuid toimetan järgmine nädal selle Viljandisse ning sinna teel olles, võin läbi põigata kuskilt, kui teepeale jääb enam-vähem.
  14. Roht

2015 Kalendrile pildild

Mul on üks selline vahva variant... ... ja üks selline
  15. Roht

Tere, Müüa siis enamvähem korralik M-tech II Rool (Suurema diameetriga). Ülevalt poolt nahk veidi lahti (mitte õmblus) Muidu üldmulje viisakas, samuti nahk terve. Las pildid räägivad enda eest: Hinda sooviks: 50€ Asukoht: Viljandi Kontakt: Tel: 53 497 942 E-mail: Kaarel@rhd.ee Või PS.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus