Hüppa postitusse

soonikx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    492
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    19

Postitused, mis soonikx postitas


  1. 2. kaks komplekti kupee tagumisi küljeklaase koos tihenditega    20.- komplekt (mõlemad toonitud)

    3. kaks tagaklaasi 10.- tk (Toonitud)

    4. mõned mustad aknaliistud

    5. esimesed rummud koos laagritega, korralikud 20.-

    6. tagumised rummud, ilma laagriteta  10.-

    7. käsipiduri hoob, ja trossid   10.-

    8. pre face kaugtuled 10.-

    9. kiir kinnitustega preface kapott 20.-

    10. kiir kinnitustega preface luuk 20.-

    11. pre face esimesed kollased suunatuled 5.-

    13. Facelift tagatuled mõradega 10.-

    15. Pre must põhjamatt 25.- (kardaani tunneli kohalt mõnest kohast katki lõigatud, gaasipedaali ümber 2 katkist kohta)

    16. Kindalaeka luuk 10.-

    17. Esimesed piduriplekid 15.-

    18. Klaakiust M3 EVO tagatiib. 60.-

     

     

    Asuvad Tõrvas.
    Transporti võimalik Tartu/ Tallinn.

    Kontakti saab ps või 555 260 seitse neli

     

  2. 4 tundi tagasi, GTA ütles:

    Tere!

     

    Roolikardaanil teatavasti kaks risti. Kuna neid vahetada tahaks aga enne võiks ennast varuosade saadavusega kurssi viia, siis ehk keegi ütleb mis mõõdus need ristid on? Pikkus ja kausi läbimõõt. 

    Kes vahetanud, kas olete uued kinni kärninud või mõni mees on ka vaevunud treialit külastama ja lukustusrõnga jaoks sooned teha lasknud?

     

    Tänud ette!


    Olen ise ka hetkel just seisus kus üks rist vaja ära vahetada. Soovitati Fixusest otsida, enamus ristid tellitakse neilt.
    Ma mõõtsin ära küll aga ei mäleta praegu enam :D

  3. 8 minutit tagasi, Margo ütles:

    Tean jah. Odavam on puksid treida :D Jõgevalt ei saa õõtsasid?

    Kui mõtled pukse mida kasutada E30 käändmikuga siis praeguste mõõtmiste kohapealt tundub mulle, et ei saa kuidagi E30 käändmikku 332mm ketta puhul kasutada, see eeldaks ilget flantsi (mida ma lihtsalt 8.5" veljega ei saa lubada), või vähem flantsi ning õõtsa ja rooliotsa kinnituste ümber tegemist. 
    Pannes praegu 332mm kettaga E30ne coil velje sisse siis on võimatu kasutada isegi supporitde jaoks adapter flantse sest kõrvad on juba ketta sees, ning coili reguleerimise "mutter" on vastu rehvi kinni nii, et käändmik ei ulata korralikult vastu ketast.
    Pole muidugi ka E36 coili proovinud, äkki käib samuti vastu, siis juba tuleb veel järgmist lahendust otsida.

    Lahendus oleks ka ette panna 7.5" veljed ning flants. Kuid seljuhul võiks keegi mu praegused veljed ligi võtta :D mingi diiliga.

     

    Jõgevalt kellegi kontakti? Tean, et keegi Kert vist tegeleb aga muud ei midagi....

  4. 20 minutit tagasi, Margo ütles:

    Z3 tutikad originaalid ca 125eur/tk ja M3 omad ca 50 kallimad.

    Unustasin lisada.

    Z3 M peab olema, ehk siis need samuti E36 M3 hinnaga.
    Mõtlesin leida väheke odavamalt kui 350euri. 
    Kindlasti kusagil Eestiski vedeleb osadeks E36 M3, aga vaja see õige üles leida.

    See õõts lahendab E36 käändmiku paigaldusel E30nele ratta vale asendi probleemi.

  5. Müüa flantsid. 2x3cm. 4x100.
    Flantsid topeltaukudega ning korraliku veljekande randiga.

    Alumiinium.

    Hind: 50.-
    Asuvad Lõuna-Eestis Tõrvas.
    Transport võimalik Tallinn, Tartu. 
    Postiga kuhu vaja.
    Telf. 555 260 seitse neli 

    12557123_996579150388069_2079229072_o.jpg

  6. Normaalselt tuleb vastu maad kinni siduda, siis ei libise :P

    Ei aita suure jõuga see sidumine ka enam :)

    Siin 1000nm drifti pillil istub 3venda pagassi äärel ja 245 rehv ka libiseb veel vähe.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus