Hüppa postitusse

soonikx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    492
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    19

Postitused, mis soonikx postitas

  1. 6/15/2016 kell 16:22, TrvP ütles:

    Kes meil siin rehvidega tegeleb? Infinity (hiinakad) rehvid vist ei kõlba üldse? Nangkang ainuke ok hiinakas? Kellelgi 2x 225/45 r16 suvepapusid pakkuda? PS. :BMW:

    Rehvikaubamajast saad Nankangid väga hea hinnaga. 


    Aga kas keegi palun ütleks mulle tootekoodi ukseliistu (välimine liisturing)  klambritele/ kinnitustele?  No ei suuda bmwfansist ülesse leida neid.

    • Meeldib 1
  2. 20 minutit tagasi, jkirves ütles:

     

    Rahu, ainult rahu! Postitus ju kõigest 4 päeva vana. :)

     

    Suhtlesin trükikojaga, kuid pole veel vastust saanud. Pommitan neid homme uuesti ja loodetavasti uueks nädalaks on esimene kogus kleepse valmis ning saab juba laiali jagada.

     

    http://retimo.ee/team-knight-drift/

    Ütle, et minult said kontakti. Toetagem siiski omasid inimesi mitte suvat trükikoda :lol:
    Teinud kõik kleepsud minu driftikale.

  3. Pakun rullikale ümberehitust 5x120 auguvalemile.

    Nii esisild kui tagasild. 


    Võimalik ka erinevad suuremad piduri lahendused.

     

    Lähiajal üritan teha ka täiesti bolt on komplekti.



    Hinnad sõltuvad vägagi erinevatest lahendustest.  Kui suuri pidureid, kui originaali lähedast jne. 
    Lisainfot saab PS kaudu.

     

    12655971_1002741163105201_97922871_o.thu12656342_1004653079580676_1040142926_o.t

    Infot ja hinda saab PS kaudu.

    12773410_1016541495058501_1830176568_o.jpg

    • Meeldib 1
  4. 2/21/2016 kell 22:28, oo7 ütles:

     

    Kui värskelt värvitud võid nii mõelda. 

     

    Mitu talve siin soola sees vana korda tehtud pilliga lastud siis võib selle värvimise hinna rahumeeli 3 v 4-ga jagada. See oli ka minu kommentaari mõte. See, et nii vana auto on hästi värvitud ei tähenda, et ta kestab nüüd 10a pohhuilt aastaringi uhada. 

     

    See on umbes sama loogika, kui ma ostan uue BMW 50 tonniga, uhan sellega 3a ja arvan et see maksab ikka 50 tonni :D  Sama kehtib ka suuremjagu muude asjade kohta mis sinna ostetud on

     

    Kõik asjad, mis on uued, uus värvitöö, uued jupid UM-ist v H2-st v uus auto mille poest ostad hakkavad kohe esimesest päevast peale väärtust kaotama. Nii see on lihtsalt, seda nimetatakse amortisatsiooniks

     

     

    Loogikas väike viga.....
    Uus BMW mis väljub esindusest tõesti kaotab väärtust, aga rull tõstab väärtust iga aastaga :) kulugu jupid või värv, väärtus siiski pigem veidike tõuseb kui, et langeb sama kiirelt kui uuel esinduse autol.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus