Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Sull

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    48
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Sull postitas

  1. Sull

    O: klaasiliistud

    Hea oleks kui tallinnas kellegil oleks pakkuda, neid liiste mis tihendi sisse käivad PS pakkumised
  2. Sull

    O: pooltelje

    Real oem näitab selliseid variante Fl sedaan 316i 90a. Real oem näitab ka et sobib teiste oma. E30 318i Coupe, M10, AUTO (1084) : Output shaft E30 318i Coupe, M10, MANUAL (1074) : Output shaft E30 318i Sedan, M10, AUTO (1384) : Output shaft E30 318i Sedan, M10, MANUAL (1374) : Output shaft E30 325e Coupe, M20, AUTO (1264) : Output shaft E30 325e Coupe, M20, MANUAL (1254) : Output shaft E30 325e Sedan, M20, AUTO (1564) : Output shaft E30 325e Sedan, M20, MANUAL (1554) : Output shaft Äkki on kellegil Tallinna kandis või Harjumaal pakkuda mulle P pooltelge või mõlemaid. 56299004
  3. Äkki on kellegil käigukangi nuppu müüa ja kotti sinna ümber.
  4. Sull

    O: Fl R6 kellaploki

    Äkki on kellegil ja müüb mulle Harjumaa 56629900neli
  5. Sull

    O: fl juhiistme

    Äkki vedeleb kellegil Tallinna või Harjumaa kandis miskine juhiiste. 56299004
  6. Sull

    Mure siduri pedaaliga

    Nii sain murele lahendust. Mingi külakarla oli e36 silindri jõuga külge keerand. Tõin e30 oma ja uue poldi millega pedaali külge kinnitub, natuke jebimist ja õhutamist ja sain tööle
  7. Sull

    Mure siduri pedaaliga

    Nii, Kuna on varem ratsitud ja automaadist manuaal tehtud, jutujärgi manuaali pedaalid ja asjad pandud siis tahaks abi. Siduri pedaali juures olev silinder, Pedaali külge kinnituv ots või see varras on nurga all, peabki nii olema ? Pedaal on kuidagi kahtlaselt lühikese käiguga. Siduripedaali alg asend on kõvasti all pool kui piduripedaali oma, on see normaalne ? Kuna ise ostsin selle niimodi poolikuna siis ehk oskab keegi veidi aidata, enne kui ma midagi seal ratsima hakkan.
  8. Sull

    O: Juhiistme siini

    Keegi on midagi ratsind ja siin puudu iste lahti. Oleks vaja ajutiselt istmepõhja koos siiniga. Ehk vedeleb. Ma ei tea kas on vahet, aga sees kõige tavalisemad istmed. Tallinn 56299004
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus