Hüppa postitusse

Varblane

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    64
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Varblane postitas

  1. Varblane

    Lobamokkade rubriik

    Palju saavad diisel rulliomanikud paagitäiega sõita? Enda 324d-ga ökotades saan heal juhul 700km ja kui enamus linnas siis tuleb ehk 550km ära.
  2. Plekk sirge ja roosteta! Asub Nõmmel Hind 50€ 58287914 Müüdud
  3. Varblane

    Lobamokkade rubriik

    Mis hinnaga umbes korralikud katuseluugi plekid liiguvad?
  4. Varblane

    O:E30 juppe

    Helistasin aga eks ma proovin veel Seda jah.
  5. Varblane

    O:E30 juppe

    Vaja: M21D24 roolivõimu pumpa koos kinnituste,potsiku,vollade jne getrag 240 hoovastik sedaani pagasi sisu kapoti ja kapoti amordi vaheline kronsa pre udutule katted
  6. Varblane

    2.4td alane küsimus

    Minu 2.4d on meh. pumpaga ja töötav tahho täitsa olemas. Mul ka tõmblesid kütuse ja temp. seierid aga keerasin spidoploki taga olevad mutrid tagasi kinni ja jälle korras.See vist oligi tüüpviga, et need mutrid taga lahti tulevad?
  7. Varblane

    Lobamokkade rubriik

    Kuhu pealinnas 2.4d mehhaaniline kõrgsurvepump remonti viia? Palju automaatkaste liigub ja mis maksavad umbes? 2.4d külgepanemiseks on vaja...? Lihtsam doonor osta?
  8. Varblane

    Kes, kus ja keda nägi

    Hommikul sõitsin musta FL kupeega kõrvuti tammsaarel ja peale tondi risti nägin musta sedaani, millel vist kõik esimesed tuled kollased ees. Peab ka ikka rulli liikuma panema krt.
  9. Ühel ls umbes 200 000 teisel 427 000 Tallinn 58287914
  10. Varblane

    Kes, kus ja keda nägi

    Mina olin pangal, tõstsin kipsis käpa kõrgele õhku Kabrio juhti ei jõudnud tervitada kahjuks.
  11. Varblane

    Kes, kus ja keda nägi

    oo7 tuli täna vastu Mõigus vist? Mingi umbes kuu vana pilt Jürist Kaks nädalat vana pilt Kuressaarest Ja hetk tagasi koduaknast tehtud
  12. Varblane

    O: Generaatori

    Oleks tarvis siis töökorras genekat oma 324d'le. Ise asun Nõmmel/Mustamäel. 58287914
  13. Varblane

    Kes, kus ja keda nägi

    Punase kupeega peenestas keegi Jüris - väga pikk teine käik oli!
  14. http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=135057 Keegi ehk päästab masina ära?
  15. Varblane

    Kes, kus ja keda nägi

    Olin eile Nõmme keskse fooritaga kui valge kupee mööda sõitis ja juht käppa tõstis, ise muidugi ei jõudnud reageerida. Ärge siis pahased olge kui musta sedaani juht käppa ei jõua visata. Ise liigun Nõmme ja Jüri kandis - rulle näen päris tihti.
  16. Panin enda autole külge ikkagi.
  17. Varblane

    Getrag 240

    Ei hakka uut teemat tegema! Ma vahetasin kasti simmeri ära aga ikka leemendab kõik - kas hoovastiku juurest võib ka kastiõli lekkida?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus