Hüppa postitusse

SOL

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    236
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Postitused, mis SOL postitas

  1. Tere!

     

    On üle jäänud üks m40b18 mootor. Mootor ise oli sõidukorras ja läks tööle iga ilmaga, ainult, et kui pöörded läksid üle 4500 siis kadus 1 silinder ära. Karteri tihend lekib mehiselt, muud tihendid tiptop.

    Uued küünlajuhtmed, küünlad peal jne.

     

    Hinda küsida ei oska, ehk ostja pakub ise midagi.

     

    Veel on pakkuda r4'ja kardaani kastipoolne tükk.

     

    Asukoht Tallinn
    Kontakt:5277850 või sander.tammeleht@tptlive.ee

  2. Tere!

     

    Mõned teist ehk teavad, et auto ostu algusest saati on mind painanud üks ja sama probleem m40b18 mootoriga, kudagi sellele lahendust ei leia. Nimelt kui mootori pöörded lasta üle 4500. siis kaob ära üks silinder, piirajas natukese aega hoides kaob ka teine.

     

    Mis ma olen teinud:
    Vahetanud pihustid koos kütuselatiga, uued küünlad, küünlajuhtmed, jagaja kaant puhastanud(rootor oli väliselt korras aga tehnilist seisu ei tea), benafiltri ära vahetanud ja bensupumba ka. Paljud ütlevad, et asi on süütes aga kui kaob üks pütt, hakkab kütusepump teist heli tegema, nagu miski pooks teda kinni. Kui hoida käega kinni kapotialla minevast kütusevoolikust, siis kütus tuleb peale impulsina, mitte ühtlaselt(ei tea kas see nii peab olema aga natukese kahtlen). Pealekauba on kõik 4 küünalt valged, ehk siis lahja segu.

     

    Endal on mõistus täiesti otsas ja ei raatsi enam kulutada raha asjade peale, mis mitte midagi paremaks ei tee. Kui keegi teeb mulle selgeks, kas probleem on süütes või ikkagi kütuse pealevoolus ja ütleb mida osta, olen nõus raha välja käima selle eest, et asi lõpuks korda saada.

     

    Abi ootama jäädes, Sander :)

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus