Hüppa postitusse

pocket

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis pocket postitas

  1. võib endiselt pakkuda Palun pakkuge 1.6 versiooni, see on lühem Varuosa kood: 1719024 Mõõdud: http://images.gasgoo.com/MiMgIzAxNDM5MjIwMA--/auto-part-bmw-3e-radiator-1719024.jpg
  2. Tere Oleks kibe-käbe vaja leida E30 1990 aasta M40 mootoriga versioonile jahutsuradiaator, mis peaks olema korralik. Varuosa kood: 1719024 53434062 -saatke sõnum või helistage Tervitades Raido
  3. Selle musta hind kohe kindlasti ei olnud 2300 ega ka 2400, oli seal müügis yle 3 th, pead oma mälu värskendama! Mina olen tänaseks sinna ladunud 450 eurot ja auto enda tarbeks hooldanud, lihtsalt üks hobi sööb raha kiiremini kui uskuda oskasin -ärge muretsege, keegi ei saa rikkaks ja katsuge ise korralikum auto leida ning sellise hinnaga turgu panna. Oma kogemusest ütlen, et Leedust ostes vähemalt näed ja tead mida saad ning üldiselt ei valetata, otse Sakast olen samuti toonud ja jutu põhjal enam seda ei tee kunagi.
  4. vanemaks saate, nagu mina, siis hakkate automaati, roolivõimu, cruisi jne.. hindama Minu hinnangul on tegu igati hea isendiga, kindlasti ei ole seda keegi tuuninud ega külg ees kuival asfaldil kasutanud
  5. Olen samuti seda autot näinud, eelnev jutt on ehk isegi tõsi kuid kindlasti natuke liiga negatiivse alatooniga Oma vanuse kohta siiski veel suhteliselt originaal ja kabe, super kerega autod on harv leid ning keegi ei maksaks ju 1.6 kupee eest topelt hinda.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus