Hüppa postitusse

andreas

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    171
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis andreas postitas

  1. andreas

    Porimatid, veluurist

    Kas said temaga ilusasti ühendust ning oli nõus kiirelt kinnitused saatma?
  2. andreas

    Porimatid, veluurist

    Natuke aega minu poolt siin vaikus olnud aga asjad on nii kaugel, et sain just kätte kolmanda postisaadetise selle müüja poolt. Kolmest puuduolevast komplektist ja kahest puuduolevast kinnituste komplektist on nüüdseks peale massilist kirjade vahetamist ja jauramist saanud üks puuduolev komplekt kupee/sedaani matte. Nüüd peab kuidagi selle viimase komplekti ka veel kätte saama, puikleb natukene vastu. Uued huvilised - kas on soodne tellida? Absoluutselt! On see aga selle müüjaga seda väärt? Ei! Komplekteerida ilmselgelt keegi seal ei oska ning imestan, et mulle Ford Scorpio matte vahepeal juba saadetud pole. Mina uut tellimust sealt ei teeks.
  3. Otsin E30 esimest ja tagumist strutbari. Reguleeritavaid ei soovi. Pakkumised palun PS või 53 433 007! A.
  4. andreas

    Porimatid, veluurist

    Puuduolevad matid ja kinnitused pandi eile teele. Loodetavasti ikka õige kogus
  5. andreas

    Porimatid, veluurist

    Nonii nonii nonii, sain matid just pool tundi tagasi kätte!! Loomulikult ei möödunud seegi kord ilma jamata ning karpe avades selgus kurb tõsiasi - 2 matid (sedaani/kupee omad) puudu ning 3 (1x cabrio ja 2x sedaan/kupee) matikomplektil kinnitused puudu. Võtsin müüjaga ühendust ning loodetavasti saab kiirelt probleemi lahendatud. Hetkel siis üleandmiseks valmis 15 komplekti matte - 2x cabrio ja 13x tavalised. Teeme siis ehk nii, et need kellel kiiret pole (k.a mina) ootame kuni ülejäänud matid ka tulevad ning need 15 inimest kellel ilgelt kiire on, saavad alates tänasest need siis kätte - tulete järgi, saadan postiga, kuidas ise soovite. Kui keegi soovib täna juba järele tulla, siis olen täitsa kodus olemas. Aadress Õismäe tee 6-124, Tallinn. Telefon 53 433 007. Helistage ette kui tulema hakkate.
  6. Sellel valgel oli veel vähemalt 1,5 aastat tagasi E36 IS mootor vahel ehk siis 103kw mitte 100kw.
  7. andreas

    Porimatid, veluurist

    Kui nüüd DHL'i trackingut uskuda, siis ikka veel siia poole teel. 31.01 on Radefeldi DHL laost välja saadetud ja see on ka viimane kirje.
  8. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    511TEK on praegu Haabersti Statoilis
  9. andreas

    Porimatid, veluurist

    Täna lubati DHL'ga teele panna. Ilmselt kusagil nädal läheb
  10. andreas

    Porimatid, veluurist

    Asjad nüüd lõpuks nii kaugel, et tellimus esitatud ning mattide eest tasutud!
  11. andreas

    Porimatid, veluurist

    Nüüd juba väiksed edusammud. Küsid kolme asja, vastab ühele Ilmselt varsti asi lukus, hoian kursis!
  12. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Keegi vuras just punase FL'ga mööda Klooga mnt'd linna poole Tallinnas. 752BBA
  13. andreas

    Porimatid, veluurist

    Müüja poolt täielik vaikus. Andsin küll märku, et oleme valmis tellima aga siiani pole vastust tulnud.
  14. andreas

    Porimatid, veluurist

    Viimane komplekt on omale tellija leidnud, seega nimekiri täiesti lukus! Ootame viimased ülekanded ära ja siis saab ära tellida
  15. andreas

    Porimatid, veluurist

    Esimesed kiiremad on juba ülekande ära teinud, aitäh! PS! Üks komplekt matte on veel saadaval. Äkki tahab keegi lisakomplekti omale?
  16. andreas

    Porimatid, veluurist

    Kasutajatele Kassu321 ja gtboy ei jõudnud ma PS saata, päevane limiit sai täis.
  17. andreas

    Porimatid, veluurist

    Põhimõtteliselt ei ole vaja, mul seal nimekirjas on olemas, kes cabriole tahab
  18. andreas

    Porimatid, veluurist

    Aga üldiselt võiks hakata raha koguma, küll viimasele komplektile ka huvilise leiame. Panen siia kontoandmed ning saadan ka igaks juhuks kõigile huvilistele PS. Ülekandeks vajalikud andmed: EE691010010754967013 Andreas Jupits Summa: 18.58€ ühe komplekti eest PS! Selgituseks kirjutage oma E30 foorumi kasutajanimi, siis on mul lihtne orienteeruda, kes maksnud, kes mitte.
  19. andreas

    Porimatid, veluurist

    Henrik läks kirja, ainult 2 veel vaja
  20. andreas

    Porimatid, veluurist

    Kas leiame veel kiirelt 3 huvilist mattidele? Äkki keegi tahab mõned lisaks võtta?! Müüja on nõus saatma meile 20 matti 35€ saatekulu eest. Sel juhul tuleks ühe komplekti hinnaks 18,58€
  21. andreas

    Porimatid, veluurist

    Nii nii nii, müüja vastas mulle - mõlemat tüüpi matte on 25 tükki ehk siis saab vabalt ära tellitud. Aga postituse koha pealt jäi asi veidi segaseks ning kirjutasin talle veel tagasi. Seega kannatame natuke veel ja kui asjad selgeks tehtud, siis arvutame palju kokku läheb, teeme ülekanded ning tellime ära
  22. andreas

    Porimatid, veluurist

    Kas võtame eelmistest tellijatest šnitti ning anname asja orgunnijale ( antud hetkel mina ) tasuta komplekti matte? On kõik nõus? Sel juhul tuleks praegu seisuga ühe komplekti hinnaks 19,90€
  23. andreas

    Porimatid, veluurist

    Jes, täitsa kursis sellega. Sellel müüjal erinevaid värve polnud, kõik mustad ja materjaliks veluur. Kui aga eBays veidi ringi kolada, siis leiab vast teiste müüjate poolt pakutavaid erivärve matte ka.
  24. andreas

    Porimatid, veluurist

    Panen ilmselt homme siia kontoandmed üles, kui müüja on mulle vastanud, kas tal on nii palju komplekte sees ning kas on nõus cabrio ja kupee/sedaani/touringu matid kõik ühte portsu viskama.
  25. andreas

    Porimatid, veluurist

    Võiks nüüd lähiajal ära tellida, järgmine nädal näiteks.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus