Jump to content
E30 COMMUNITY

karulage

Foorumikasutaja
    33
  • Last visited

Recent Profile Visitors

571 profile views

karulage's Achievements

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

• Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Recent Badges

0

1. Müüa siis uued trummelpiduri klotsid koos rem.komplektiga (vedrud) . Klotsid SCT toodang . Hinnaks 20 € Jõhvi , 56836994 .
  2. FL udutulede huviline oleks küll .
  3. Jäi siis alles m40b16 mootor koos kõigega (käigukast getrag 225, juhtmestik+aju, radikas jne) . Mootoril peal 1000 km sõitnud visco ning veepump . Küsida võib kõike , saadan postiga kuna elan Jõhvis ning siiakanti eriti e30 fännidel asja ei ole Tel : 568369 üheksa neli , Sten Jürgenson .
  4. Müüa siis uued kasutamata flantsid 4x100 keskava 57.1 ja 25mm laiad . Flantsid siis 8 auguga , 4 tk lähevad rummu külge ja velje 4 polti flantsi külge . (Poldid kaasas) Asuvad Jõhvis , 56836994, Sten . Hinda küsiks 100 € (tingitav) Pilti näeb siit : http://fotoalbum.ee/photos/Karulage/107845997
  5. Oleks siis soov osta 45mm püstakuid millel oleks amordi kinnitus keere ja mutter korralik . Või siis kui kellegil pakkuda ainult muttreid millega amort kinnitatakse püstakusse .
  6. http://fotoalbum.ee/photos/Karulage/sets/1419217
  7. Minul näitab Aga kas ta siis ikkagi on pandud tehase poolt , või on mingi isearetatud ?
  8. See pilt võetud netist , enda omad :
  9. Kas keegi elab kuskil Jõhvi lähestel ka oma e30-ga ? Või on kellelgi aega teha tavaliste istmete mehhanismist pilti ? To Tiit: Olekski vaja kas siis tervet ja korralikku süsteemi (See mis pildil on) või siis hakkata ise midagi aretama . Lehelt , mis sa andsid , ma kahjuks ei leidnud .
  10. Aga pilt siis minu omast : Ja pilt mille ma googlist leidsin : Mis erinevused seal on ja kas neid annab kuidagi ringi teha ? (kui see just suur töö ei ole) Ette tänades .
  11. Ei vaja ei ole , tänan . Mul endal selline, sellepärast küsisingi , et kas mingi odav kräpp või midagi paremat , Aga tänud teile !
  12. Aga järsku oskad mingi hinnaklassi öelda ?
  13. Küsimus selline , et mis spoileriga täpsemalt tegu on ? Googlist otsisin küll , aga niipalju kui ma leidsin , siis mtech1 on madal ja mtech 2 on umbes samasugune , aga ühe keskmise toetetalaga .
  14. Tervist . Ostsin endale e30 sportistmed (Oksjoniga , siit samast foorumist) ja küsimus siis selline , et kas toolimehhanismid on nendel istmetel samad mis tavalistel ? Küsin sellepärast , et tool edasi tagasi liigub, aga seljatugi ei liigu (kinni keevitatud) . Aga tahaks ikkagi kõik tööle saada .
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy