Hüppa postitusse

HaininaE28

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    294
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis HaininaE28 postitas

  1. Kas see hooratas müüdud v6i endiselt alles?
  2. Mul tühikäigu mootor aga m20b27 oma,ei oska öelda kas sobib m20b25-le
  3. HaininaE28

    O esituled (black)

    http://www.fk-shop.de/en/Lighting-Tuning/Headlight/headlight-BMW-3er-E30-black.html?stoken=B7EA59E1&force_sid=c115ccc6f10a2be2b3efe0b97f027a26&lang=1&searchparam=e30
  4. HaininaE28

    Vesi salongis

    Minul jooksis tagaklaasi tihendi vahelt sisse,ning tagatule tihend oli ka katki siis sealt ajas ka pagassi ja siis voolas l6puks ette jalgade juurde nii et suht märg oli k6ik.
  5. HaininaE28

    M: mõned varuosad

    Pole kellegil midagi vaja?
  6. Tervist! Kas see 25 min kohapeal käia lasta mootoril on väga oluline?
  7. HaininaE28

    roolilatt

    Tervist! Kuna täna sai siis enda rullikale e36 latt kylge moditud siis igaksjuhuks kysin yhe kysimuse,rooli keerates käib nagu n6ks läbi.kuna kontrollida 6liga ei saa sest mootorit pole peal,aga tundub kuidagi kahtlane,vb peabki nii olema aga vb peksan sogast.
  8. Myya Siis plekkveljed 4tki. Veljed 15 tolli ja 6 laiad. Et 18 Auguvalem 4*100 Asuvad tartus! Hind 40 euri. Tel:56735280
  9. Myya siis m6ned jupid mis mul kasutust ei leia,äkki keegi leiab endale midagi. 2x jagajakaaned,rootor,vända andur,syytepool,6hulugeja,pihustid,tyhikäigumootor,reostaat. Pärit 87 a pre face e30 2,7 mootori kyljest. Asjad asuvad Tartus. Tel:56735280
  10. HaininaE28

    o: 325 jagajakaant KIIRE

    Tartus pakkuda 2 tki
  11. Tervist! Plaan Siis vahetada siduri survelaager,pole ennem teinud muidugi seda,aga plaan on,oskab keegi soovitada mingeid n6kse.autoks siis e30 endiselt.
  12. HaininaE28

    O:tagastange

    Stangel seest v6ib roostet olla aga Mitte auke,tähtis et m6lgivaba ja ilus sirge,vastu v6in enda oma anda millel kaks sujuvat m6lgikest.pluss Minu poolne komp. Äkki leidub kellegil.
  13. HaininaE28

    O:tagastange

    Tervist! Oleks vaja korraliku kroom tagastanget,sirget ja roostevaba.auto preface.
  14. HaininaE28

    küsimus

    Tervist! Kas keegi sellise saidi pealt on midagi tellinud,oskab keegi soovitada http://www.bmpdesign.com/category-exec/category_id/101/ ?
  15. HaininaE28

    M: varuosad

    Sry,nüüd m6tlesin ise ka et miks ma ei kirjutanud. Tegu Siis m20b27 95kw 87a mootori juppidega:)
  16. HaininaE28

    M: varuosad

    Tervist! Panen myyki enda rulla kapotialusest m6ned jupid. Pakkuda oleks Siis 6hulugeja,jagajakaan,rootor,küünlajuhtmed(ostetud paar kuud tagasi),aju...hetkel vist k6ik. Hea pakkumise korral loobun ka konditsioneerist. Asun Tartus. Tel:56735280
  17. Kui katki sul see 6hul6dvik oli? Ma igast muid asju enda omal vahetanud aga 6hulugejast sisselaskesse minevat l6dvikut pole veel vahetanud,l6dvik igatepidi teibitud.
  18. HaininaE28

    O:varuosad

    Asjad olemas,nyyd oleks l6dvikut vaja,6hulgejast sisselaskesse minevat,korralikku.
  19. HaininaE28

    O:varuosad

    Tervist! Kas kellegil oleks laenata/prooviks vända andurit,jagajakaant ning rootorit. Oleks väga tänulik.kui saan nendega vea likvideeritud ostan jubinad ära. Mootoriks m20b27 95kw.Kiire kiire kiire! V6in kuskile 20 km tartust välja järgi ka tulla. Tänud ette. Asun Tartus.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus