Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Keegi pole midagi lukku löönud. Täna veel saata aega siia, kell 24:00 paneme lukku. (26.11) Siis võid oma pruudile pilte näidata aga kalendrisse ei saa su pilt mette, kui sa just suure käntsaka rahaga ei tule. Eelmine aasta paar prvaat shõu kalendrit oli Are
  2. Mitte ei taha noomida, aga pand otsale teistpidi ka lint ette ja pilt, siis näha suure augu peab relakaga tegema tagapõlle ja lihtsam müütada A
  3. No näe kohe tuli paar innukat pilti ja ei ütleks kehva tulemus nende kohta. Aga okei. Hommsest siis hakake hindeid panema, 12 pilti mis võiks olla kalendris ja mina kui major paigutan nad ise kuudesse ära... Finiš
  4. Viimane on hea talvekuu pilt. Kogume veel pilte kaks päeva ehk !!! Are
  5. November käes, kas ma teen ise selle hääletuse ja kujunduse ning fondi kogumise jne. Või soovib keegi teine teha oopis midagi uut? Advendikalendriare
  6. Mali mulle meeldivad berünetid, so omad on blondi peaga rohkem... MIM küll aga blond ju nõõu... Oleg
  7. Trs, jäin Mimmidest teie pärast ilma, kuradi trügijad...
  8. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Multifilmi värvi värvi. M
  9. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kui ikka imelikult susiseb parklas ja räim välja näeb siis annavad kohe esireapileti lähimasse ülevaatuspunkti... Sitemal juhul saab nuija ka:P PS. ma jäin ikkagi ellu, pühapäeval oli küll tunne, et ma pole väga jätkusuutlik aga siiski... Ronksõdur
  10. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Otsin ilusat jõusaalikaaslast Keilas... A
  11. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Raits, nii piiratud mu internetitähed ka pole, ma pigem mõtsin 316i 320(M47 v M47N) asjakui nüüd juliidiliselt komplektsem olla, E30 okei ka. Krt ega ma kaine poiss ei old aga keegi oli ät list rohkem peale võtt Kui ei old siis ma võtsin edasi ja olin ikka rohkem võtt pärast, kui ka ta ka varem oli rohkem võtt kui ma see moment olin võtnud. Arse, teen tumedat edasi, külm ju... Kas Keila saaks teha Sakprom juhtme.........
  12. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kas ja on keegi näinud eesti radadel 320d ka 100 või siis 110kw Mul on piiratud arv internetitähti ja ma ise ei saa otsida... Estländbier
  13. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Hoorumi järgi jäi BMX vanaks täna, palju õnne häh tume
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Terva Krokotilli tundeed. Halb maitse on suus, ometi oli ju tegu saunaga kus kõik noorikud peaks puhtad olema.
  15. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Lillad, kollased, sinised, mendi punased, miskine mupo roheline... Hakkab juba miskit lippu meenutama etekas
  16. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Miks kollast, küsimus on pigem lillas....
  17. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Homme on kohe seletamist päris mitmel mehaanikul, miks kulus õlivahetuseks üle 20minuti... mailm läheb päin helvetiä
  18. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Phkusega olen teinud palju asju ära, olen ka kaine olnud aga mitte järjest ja mitte väga mitu tundi. http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-E30-GENUINE-FULL-MUDFLAPS-SET-WITH-ALL-FIXINGS-THEYRE-GOOD-/200794543138?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ec0499422&_uhb=1#ht_5222wt_952 Alo TV fänn
  19. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sa saad kõvemat keppi, kui 1.6 asemel on 1.8 iseasi kas sa tabad ära kumb kepp on kumb. Kellele ema kellele tütar ju nõõu No Forskin Maus
  20. Millest see nn esisein tuleb ? Tsakk Norrise vanaema auto tagaseinaplastikust? Kuskil hoorumis nägin ja lugesin miskise Ford Mäveriku oma pidi olema timm võis ka Ford Hakelberi Finn olla ei mäleta - olin võtnud kui lugesin... Klaasikiust saab ju kaane peale vormida mõni jäpe, kellel on see mätsimine käpas, miskid amordikud ka külge ja pabahh kus noobel asi. Tuuringu puhul oleks õllekasti auk vähemalt sees ja ei peaks üle kõhu tõstma aga no noor mees nagu metsapull tal veel jõudu küll... Edu ja pikka iga, tahaks näha ka lõpuks kui valmis. Rent oleks nagu käru raha tagasi saamine samas, ainult E30 liikmele ja E30 taha:) Ma isegi annaks sulli nats kui miskit suurt kineskoop telekat või ema põtra vaja vedada.... Oleg
  21. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Moro, Maailm leiab varsti oma lõpu. Üks mees kes elas koos leedi kaaga maaletoojaga on lubanud nüüd hakata naistega lävima ja isegi oma osoidid ujuma panna niiskesse kliimasse Ilmselge märk sellest, et suvised äikesetormid on oma töö teinud ja lõpp ei ole enam kaugel... Saladuste saade hakkas ka uuesti peale ja pets lõpetab, seega kui see ei ole Meie mehe järjekordne ,iga aastane, lõputuur siis midagi on konkreetselt peppu keeratud. Kogu sats arvestage sellega et M-tekk I roolisid te hauda kaasa ei saa võtta ja neid saab Keilas ära anda "TASUTA", see peaks motivaator olema küll ju. Pluss igast muud manti võin ka utiliseerida, alates ix feislifti külgedest kuni kontide jms välja... Ainult M-stangesid ei võeta meil vastu + küljelaiendeid... Violet ED sisud utiliseerime ka väga hea meelega + originaalkäetoed ongi meie utiliseerimise leib. Seega kui vaja võta ühendust, teeme kaupa, kasutame pakibussi seega kogused ei ole meile piiranguks. PS. koer mulle ei meeldinud, oleks bernhardiin siis oleks teine lugu, tal @ least veinitünn kaelas Teie utiil, meie rõõm Onu Metal
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Täpsema lugemise all on küll hea lihtne ja kerge tekst... Mina kui luuser pobi kes lõpetas mõlemad klassid kiitusega ei saanud küll affigi aru. Eeldan, et kogu loo saab kokku võtta nii, et tänaseks on hoorumi menstruatsioon läbi ? mures kasutaja foorumis kiimleja
  23. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Pdukad näitavad nagunii vähem kui marsi kulgur ju, mis murdumist sa loodad. Pigem on ju no go all show, mo omad näitavad küll kuhugi serva nina ette... peab peris periskoopnägemisega mutant olema, et neist kasu lõigata... Lennuki sheipija ütleb sellepeale teadagi mida, puhasta ära ja näed kogu maailma... Miskid eredad pirnid sisse või xenon 3000k-d Popeye
  24. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kas see puuderdamiskeskus oli siin paar päeva maas we? Mina ei saanud ei tulerebase, kuugel kroomi ega ka prauseriga ligi siia punkrile. PS. kasutasin igaks juhuks mitut raali... või on mul liiaste porrri sees. Jopi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus