Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mul see teema, et mängin kaks korda kossu nädalas, trennis ja kohati on ka liiga(loe:õllejoodikute satsides) mängudes tunne, et ma olen ikka nii nõrk. Massi nagu on aga jõudu massil pole, lollliha:) Mai teagi kuhu see minu vigastus liigitub 8) Profesionaalne kretinism see ka ei ole Samas peale pingutust on hea olla ka... Siis eraldi teema on veel need toidulisandid ja kogu see moos mida need kiivikad seal saalis tarbivad, aga see selleks... akkan suureks
  2. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mina tänan, ma sain selle lehe ise ka lahti aga see oli hoorumi pool. Ja seal käib ullem targutamine kui õhtulehe jututoas kus on kõik akadeemikud koos. Eks näis käib paar korda ära siis saab aimu mis see 4x nädalas trenn tähendab jälle :wink: sportsportsport
  3. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Moro, Kas siin keegi siukest tööd ka teeb, et juhendab sportlike eluviisidega jõusaalis rauaviskajaid? Mul oleks pisukest treeningkava vaja, niisama ei taha rauda loopima minna. Oskab äkki keegi ? Nõrk
  4. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    http://www.youtube.com/watch?v=xpI9GITIBUU&feature=related Krt, estraad on lahe. Tehti ikka ilusaid asju. tervitades poisse ja tüdrukid põhjakaldal teenimas...
  5. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Trüffli otsimis koer... Mis vahe sellel om kas on originaalis juba või mitte. Kui see kas on Läti M-tjehs I siis küll. Aga kui autol on originaal kunstrinnad siis pole ju vahet. Ikkagi ilusad ja katsuda ka ju head... Ah ?
  6. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Just vaatasin, et me anname oma reservid Kreeklastele Ligi räägib asemikele musta valgeks ja vastupidi... Po**i hoorum pole poliitika koht ja kui me siin hakkaks ahujeitama kellel õigus on siis me sõidaks lõpuks kõik strõukeritega ringi jne. Aga minu mure on oopis selles, et Pille Minev aka Lotolady on hakanud ka ankruks uudistes. Igal possil ankrul on oma lõpulause või mingi repliik, tema ütleb niisama ilusat õhtut wtf? Margus Pilt käsib kummi kasutada alati ommiku proge lõpus. Olaf suuder va ralliäss pani ka mingi sooja alati. Blond poiss tv3 ütleb ka alati jääge mõnusaks vms veits geyliku. Pille võiks ju öelda ka saate lõpuks "Munad masinasse" vms. Lõustakas tuleks liikumine alustada... Ahjaa ps. kas Ed on ka striitgraimsi üritustel käind, tegelt oleks ju püss kui ta seal Siskaga käiks ja oma mesa peenestaks. Lihtsa inimese lihtsad mured Kõik kreeklastele
  7. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Iisi, Tahad sügisel küüslauku süüa, pead kevadel tööle minema. Häädemeeste Tegelikult tuleks teha anonüümne hääletus, selle kohta kes kõik paika paneb. Siisma saan tulla ja puhuda jeeriku pasunat ja selle paika panna. Ma siis teen otsa lahti. 1 hääl Mina olen kohusetundlikult oma hääle andnud, talita sina ka nii... Pai Gas G 4 S
  8. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma mõtlesin, et tulen siia ja panen kõik paika ning õpetan elama. Siis aga hakkasin mõtlema, et kes mina olen, mis arvamusliider ja tark ma selline olen kes kõik paika paneb. Ja siis mõtlesingi nüüd, et näe nii ei saagi paika panna kedagi kui ei tea keda paika panna ja kuidas seda teha. Ühesõnaga ma ei näe siin küll kedagi keda paika panna. Seega järjekordselt üks luhtunud üritus. Pai Gas
  9. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tänu taevasele toetusele läksin minagi skandaalitsema täna. Nimelt tõi armas naisuke mulle nelikpäkk Rock tüüpi õlut poest ja oma kogenematu käega ei saanud ta weightbälensi hälbest juba poes aru, et üks pudel juba pakendis puru ja tühi on. Läksin siis mina Selveri ja hakkasin skandaalitsema kohaliku info leti juures, et türss mul rosinad puudu kermajäädelöst, arvake ära kas info tehnoloog oli juba reivis selle peale. Vastus oli ainult: Neljas kord juba täna... Irw, irw, irw, reklaam on hea asi. Sain uue nelipäki ja asi mutt. Oleks ma laisk ja pealehakkamatu volask muidugi Peetrikese saatesse läinud, arvatavasti kimaks juba Saku kubermangust rokla ja alusetäie õllega tagasi, aga noh lollakas olen. Teeme veel reklaami http://kanal2.ee/vaatasaateid/vaatasaateid/Krimi?videoid=3781 Vihje kodanikuni, kes pani tagi alla 16:9 X5 teleka, selle vaev saab tasutud. 56902772
  10. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma oleks läinud ja lauale mõlemale poole punni nõudnud, po**ui, Petsi juures oleks saanud ka, vana timmib lollid tsirkusesse ja mõtleb juba uuele hooajale RK-s. Igast vanad saavdki tuld ja lähevad oma muredega sinna. Mis siis, et kolmveerand Eetit vaatab ja imestab, et kas tõesti eestlane...? Siiralt loodan, et see protsent on kolmveerandi peal kuigi näib asjatu hõup... Jop Antonio
  11. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    MTÜ Rosinad Jätsi otsib poolehoidjaid. Per***le noh, get a job... Ajapuudses
  12. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    ... Asjalikusest on asi kaugel, enam mures ei ole... ... Jõ In
  13. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Einz ega siin foorumis ei käi ainult normaalsed heteromehed. Võrdõiguslikuse saadik annab sulle triibud. Ma nüüd ei väida kohe seda, et tassija on pisut gey aga siin foorumis on kindlasti ka mõni veits gey E30 sõber, ja mõni tüdrukuid kaisutav tüdruk jne jne. Maailm on lai ja ilusaid inimesi täis Streit
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Säft ma helistan sulle hommikul, tahaks komplekti Ginnine
  15. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Või siis kasutadoma perekonna nime esimest tähte ja kui teisel kristol on ka sama täht siis järgmist jne. Kui isikukoodideni jõuad siis parem lõpeta ära, muidu hakkad kohe essemessika kliendiks oma teadmata ja see kes vütab essemessikaq teeb mulle sixpäkk õlut
  16. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma sebisin ka õunapressi ja kaevlesin kellarist välja 30L punsu, nädla poolteist mulksus, eile villisin ümber kallasin ära põhjasette ja mahlaviljapaksu, lisasin 3kg suhkrut ja panin punsusse tagasi. Varsti hakkan veini hoorumis müüma 8) Vot mendid närige seda, ma müün peale 22:00 ka Äl Käpõun
  17. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Jõgeva kollane või praekartul? Jop As
  18. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kui on hea siis ju nii kaua juba sisse välja nühitud, et nagu alaspidi pikenduse narrega keerad kukub kolksti kallis padrun põhjakattele. Pealepikka roppustejada saad jälle kätte ja teed aju***i edasi. Aga ega need eriti süütud ei ole ju, välja veninud nagu võluri varukad ja just tagant... Nõuka omadel neid igast liigendeid ka vähe ju... oss
  19. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    http://www.jamesonwhiskey.com/default.aspx See on ikkagi iirikas ja minu rust Dullamori kõrval üks vankumatult hea mekiga jook. Igast Jänkrite viskid sobivad erinevate pindade puhastamiseks ja suuremate lahtiste haavade puhul ka toimivad. Suu kaudne manustamine lõpeb rämeda õõvaga hommiku... Kus maksab ja kes saab kõige odavamalt suure tööriistakohvri osta, kus on 1/2 enamus padrunid ja pikendused olemas ja mis esimese keeramise peale ameerika viski järele ei pane ihalema. Tahaks komplekti mis ei maksa palju, et jääks ka iiri viskidele ruumi ja samas oleks ka lõbus teistkorda võtta padrun ja asetada poldile v mutrile. okei praegu
  20. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kuhu panna miljon? a
  21. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Hiir käis hääletams äkki, kumba valisid Hunid talu peremehe või Fakaalratta? trimpan oli pill we?
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mina nõuan sama testi tegemist Scania tüüpi tuletõrjepilliga. Ja siis sooviks kohe adekvaatset ajavõrdlustabelit. Ja igaks juhuks kui see vana seal üleval juba on siis kindlasti seal tuleks ka dopingu proov võtta. Ma ardan, et ta on ka kasvuhormooni saand. sainkaineks
  23. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Einar sa said ju eile teha. Ja nüüd siis juba siiber jälle, mine puhka välja raadil:P puhandpoiss
  24. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Zajabiis, palju õnne. Mo oma sai aastaseks täna juba, nats veel ja autokooli... jopis
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus