Jump to content
E30 COMMUNITY

P2hkel

Foorumikasutaja
 • Content Count

  1,029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Posts posted by P2hkel


 1. Suht pikalt vaikus olnud siin teemas, teeks miskise kohtumise ja vaataks üle milliseid huvitavaid rulle vahepeal pealinna juurde on tulnud.

  Ideeks oleks, siis 10.06.20 kell 20:00 A le coq areenal v halva ilma korral Mustika keskuse all parklas (Koha täpsustab, siis 10.06 päeval üle).

  • Meeldib 3

 2. Tere.

   

  Oleks vaja siis järgnevaid detaile:

   

  - Kapott 

  - Esistange nahk

  - Vasak esimene stangeamort 

  - Vasak esimene tuulesuunaja udutule kõrvale

   

  Värvus pole oluline, küll aga tahaks roosteta ja sirgeid detaile.

  Mida lähemal Tallinnale seda parem.
  Kontaktiks kas PS v 58044713.

   


 3. Samuti meeldib esimene, ja ilma Ooreta, kuna ei saa kohale tulla, aga värvi poolest, helesinine/valge ja kindlasti oleks huviline ka naiste T-särgile.

   

  Joped ja pusad, siis jäävad praegu ära?


 4. See aasta pole kahjuks enam endal aega tegeleda sellega, aga võin võtta ette järgmiseks aastaks selle ürituse organiseerimise.

   

  Aga eks mingi hetk teen selle kohta, siis ka teema ja loodan väga, et ei lähe samamoodi nagu viimane kord, kui üritasin korraldada sellist asja, et kaks nädalat nägin vaeva ja raiskasin oma aega ning uurisin igalt poolt. Algselt olid väga paljud nõus. aga lõpptulemus oli see, et kui kõik oli valmis ja ilusti kirjas, et mis koha puhu,l mis tingimused, siis oli mõni üksik huviline ainult.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy