Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Feedback

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    184
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Feedback postitas

  1. ees jah 51 püstak.. kui mäletan õieti siis keegi tellis coile.. aga ei mäleta kes oli e30 clubist kasutaja kelle kaudu sai.
  2. Feedback

    M: rulli juppe

    Kahjuks eii.. räägin vaguni taga luugist pump läinud aga latt alles
  3. Kuna enda oma on kaotsi läinud siis ostaks universaalile tagaluugi tihentit.(mis kinnitub kere külge) Kätte saab mind nr 53 42 09 03 Alvar Tallinn/Nõmme
  4. Feedback

    M: rulli juppe

    jäi järgi mõningad küljeklaasid Minu vana esiklaas on ka üle Kuna vana auto siis roostevabad pole.
  5. Mis colild peaksin alla panema kui auto tulnud tehasest R4 ja peale olen pannud R6. Kui ei eksi siis pean panema R6 oma?? Teine küsimus on selline et kus saaks osta odavama poolseid Jom-e??
  6. Feedback

    M: rulli juppe

    Lisandus vaguni luuk
  7. Feedback

    M: rulli juppe

    Müün mõned asjad maha kuna endal vaja ei lähe: võimuga latt (e30 oma) tiivad Starter M40B18 Generaator M40B18 Kontakt: Alvar +372 53 42 09 03 Tallinn/Nõmme
  8. 1 T-särk must - L 1 Pusa lukuta must - XL
  9. Feedback

    M: e30 324td 92a touring

    Kus asud täpsemalt ja kas uusi pilte saaks?
  10. Feedback

    Häid pühi!

    Minugi poolt rahulike jõulupühi teile.
  11. +1 Kalender mulle ka. Tulen ise järgi kuna asun tallinnas
  12. Selge.. Kuidas selle shortshiftiga lood on?
  13. Kas keegi oskab aitata. Mure siis selline et ennem oli m40b18 peal ja nüüd siis m50b25 koos käigukastiga aga kui salongis käike sisse panen,siis hoovastik nõuab shortshifti.Hoovastik käib liiga pikkalt. Et kui 1 käigu panen ja 2 käigu siis selline tunne,et väänan oma käe liigesest välja Kas seda viga saab parandada kuidagi või tuleb osta shortshift? Kui peaks tulema shortshift siis mille oma sinna sobib? Ette tänades Alvar
  14. Feedback

    MÜÜDUD/LUKKU

    Auto müüdud!
  15. Feedback

    MÜÜDUD/LUKKU

    See sama auto siis... http://www.auto24.ee/used/1078998
  16. Feedback

    MÜÜDUD/LUKKU

    Hind on 1500euri ja pilte mul kahjuks hetkel pole.. Tegelen sellega mõni päev.
  17. Feedback

    LUKKU

    Tänud vastajatele.. Teema LUKKU
  18. Feedback

    LUKKU

    Et siis kui ostan e34 väiksekorpuse diffri ja panen oma väiksekorpuse diffri kaane siis läheb külge? Kui õieti aru saan
  19. Feedback

    LUKKU

    Ei ei huvi..
  20. Mis hinnaga saab siis e30 tagasilla pukse ja õõte pukse lemforderi oma ? e30 318IT 1994aasta
  21. Feedback

    LUKKU

    auto ootab 16 velgi
  22. Kas keegi ei taha aitata? Ilmad lähevad ilusaks aga auto seisab..
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus