Hüppa postitusse

Renx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    666
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis Renx postitas

  1. 15" selliseid annab ikka leida....kui siis 16 ja 17"...kuskil foorumis(SR vist) on olemas selline komplekt tutikaid 16" Borbet A-sid(2tk 7,5 tolli ja 2tk 9") hinnaks kõigest 625ewrot
  2. Renx

    Lobamokkade rubriik

    lähen siis teen oma kuudiga 40eurtsi eest ühe tiiru rocca katusel :D
  3. Renx

    O: Kulmud ja tule ristid

    eixil olemas tulederistid...võta temaga ühendust
  4. Käidud ja kindlasti ka 8.-l laitsesse:)....esimene kord sai osaletud ja kindlasti ka tulevastel üritustel! Team madallendurid 316 kuudiga
  5. tere, tänud pakkumast, aga neid velgi ei soovi:)....need vist pärit ühe mattmusta touringu alt?
  6. krt tahtsin ka kirjutada, et nagu IS-le mõeldud tavalised istmed, aga ei ole nii spets vend e30 alal(ei olnud kindel endas), et plõksida...tänud eix ...et OT poleks, siis see 316ia tõesti maasikas ja 325 touring m-tech 2 ammune unistus, aga jääb ju alati kõik raha taha ...tundub, et valgel on miskiseid keretöid tehtud....ennem oli rebast pmst igal keredetailil..
  7. Renx

    O: Laiad plekkveljed

    mulle ka paluks pilte Renxe30@hot.ee
  8. Renx

    M: BMW e30 316 1.8 66kW 1984

    Tere, velgi ka eraldi müüd?kui jah, siis võid hinna PS-i panna
  9. Renx

    lukku!

    kuna uus auto leitud, siis kiirhind 1000euri!!!! :arrow:
  10. Renx

    lukku!

    http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=85745 Antud lingil siis pildid ja mõned asjad ka kirjas, mis ennem ununesid
  11. Renx

    lukku!

    Tervist.Sõber siis sooviks oma e34 touringu vahetada korraliku e30 vastu.Otseselt keretüübi ja mootori eelistusi ei ole( diislit vist ei taha ainult).E34-st siis veidi lähemalt.Mootor korralik vanosega m50b20, ei klõbise/tossa ja üleüldse väga hea minekuga kaheliitrine.Kerelt leiab veidi roostet(ei midagi hullu).Olemas on autol toimiv konditsioneer/püsikas/2xel.aknad/cd stereo/koeravõrk rulooga ja muu nagu ikka e34-l standardis.Ahjaa laia neeruga masin ja samuti on ees olemas udutuled.Vahetatud radikas/veepump/termostaat/õli+filter mitte väga ammu.On olemas kehtiv ÜV ja kindlustus.Ühesõnaga kalla-talla pill ja igapäeva kasutuses.Vigadeks siis vähene rooste mida juba enne mainisin,rooli keskmine pikk varras lõtkuga ja tagaamordi ülemine tugipadi kolksub.Ja kõrvalistujapoolne el. aken streigib.Auto asub tallinnas ja sõbra nummer on 56845880 Markus pilte hetkel ei ole, aga lähipäevil saab
  12. Renx

    M: Bmw E30 320(M20B25) 90'a. Kiire!

    Autol nüüdseks uus omanik ja teel saaremaa poole.teema lukku!
  13. Renx

    P: Sooja majandus

    Minu masin annab ka täna juba normaalselt sooja....nüüd, kui välitemp vähe inimlikumaks läinud:D
  14. Renx

    P: Sooja majandus

    nonii, ma veidi lammutasin täna seda armatuuri alust ja uurisin, mis elu seal on.salongifiltris või ummistuses viga olla ei saa....sest see on juba eemaldatud, samuti tundusid kõik asjad olema nii nagu peab.Klapid liikusid/sulgusid ka kenasti.Peab vist millaski uue veepumba ja termostaadiga proovima...ehk aitab
  15. Renx

    P: Sooja majandus

    krt siis peab hakkama lammutama seda jama:S...peaks vaatama üldse kas see mikrofilter äkki umbes või salongiahi ise?...mingi ainega läbi pesema?
  16. Renx

    P: Sooja majandus

    Mul ka selline mure, et annab jõle kehvalt sooja.temp läheb peaaegu keskele.kui ntx auto käib soojas, siis annab kuuma, niiet jube...aga kui väljas külmaga sõita, siis sellist leiget ainult.moto temp püsib samas ühtlasena.ideid?
  17. Renx

    M: BMW 320 (M50B25) -89

    roolivõim,udutuled ees, orig. m-tech 2 antikas tagaluugil ja rohkem vist pold jah miskit
  18. Renx

    Viimased Kleebised saadaval!

    Tegin ka makse ära
  19. Nädalalõpuks saaks lähitulede paari blacke.H:30euri.kui huvi, siis PS
  20. Renx

    Viimased Kleebised saadaval!

    5x5 valge kotkas 2tk ja üks 20x20 reflektor kotkas valge.aitäh
  21. Renx

    M: Bmw E30 320(M20B25) 90'a. Kiire!

    Hetkeseisuga kellel auto vastu huvi ja tahab näha ja proovisõitu, siis võib helistada minule nr-l 56 498 445.Marko ise on soomes aga auto eestis ja minu käes hetkel
  22. antud veljed ja rehvid nüüdseks minu kuudi all..pange lukku!
  23. Renx

    K: Mure M40 mootoriga.

    täpselt nii ongi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus