Hüppa postitusse

Renx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    666
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis Renx postitas

  1. Renx

    Lobamokkade rubriik

    No kui sul põhjakorgid lahti, siis niisama sõites loobib ka sodi ja vee ju salongi.Ega sellest soolamisest ei pääse siinmail. Tulebki rohkem autot/põhja pesta või talvel mingi "hüppepilliga" liikuda, millest nii kahju pole
  2. Yux sa ranno pilli pole kunagi näinud siis ve? ...seal ju ka ristid sees
  3. Renx

    M: 15" kärjed

    Ma küll vahetaks. MIM-id lähevad kiirelt kaubaks,eriti kui norm rehv ka peal
  4. Renx

    Lobamokkade rubriik

    krt viskab keti maha, kui ketsi lskma hakkad
  5. see peaks olema see vene kuttide oma, mille üle julm arutelu oli, et ikka mõttetu masin jne...vist oli tookord võõrandamisekeeld ka
  6. offroad service teeb ära korralikult! 4velge 100 euri
  7. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Mattmustal sedaanil (TEK-il) oli samamoodi vist pandud ümber ninaraami tõmbamiskonksu puudumise tõttu. Nii hull asi muidugi polnud ...aga ca 4cm oli kõrvalistujapoolne nurk väljas
  8. Renx

    Lobamokkade rubriik

    No johhaidii...krt üks miis teeb huumorit ja mina ei või???...kui oma postitusele enterit näitasin, siis täpselt oli sinu postitus jõudnud üles minna!. Tahtsin jah Metali postitust täpsustada. Chill Zius
  9. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Jee Vrait on Silvi Vraidi vend ve? :D
  10. Renx

    M: E30 316i 2d sedaan 88a.

    Krt ära pulli! Ok tglt saan aru,kui aega ja kohta ple..kyll tuleb uus ja parem. Pill on aus ja hoolimata ükskuus mootorist üllatavalt terava minekuga:) Põhi murekohad ka juba korda tehtud! Selle raha eest rullikut küll! Edu müügiga!
  11. väga hea, sobivad küll
  12. väga hea!siis bronn mulle peale ja kui tallinna tuled võta need vedrud kaasa ja orig. tung ka.teeme diili!...veljevõtit pole enam vaja kuna leidsin keldrit koristades ühe
  13. Pakkuge siis madaldusvedrusi tagumisi.Asukohaks võiks olla tln. 55525856
  14. Renx

    lukku.müüdud

    asjaga kiire, viige 60€ kogu kompott minema
  15. Renx

    Häid pühi!

    Rahulikku jõuluaega kaasvõitlejad!
  16. Pakkuda siis jooks Exip valuvelgi 5-kodaraga.Tundusid, et on sirged.Ei olnud vibra ega loopimist.Peal mingid hiinakad suverehvid, aga see eest pmst uued.Mustrit kuskil 8mm.Rehvi mõõt 185/60.Kuna müün komplektina ja hetkel pole suverehvi hooaeg, siis hinnaks kõigest 100euri ja viige kiirelt minema.Seda hinda ei tingi!Asukoht TLN ja nummer on 55525856 Panen 2 pilti ka:
  17. olin kuni veerand 9-ni ja kedagi ei tulnud...läksin minema
  18. Renx

    E30 pildid internetist.

    oioi viimane on küll väga viis pill
  19. Renx

    lukku.

    ...
  20. Renx

    Lukku!

    ei salga, et need A-d tooks ära jah..tänud!
  21. Renx

    Lukku!

    Tere, kuna hetkel müügis veljed mida soovin enda e30-le alla osta, siis panen müüki enda e30-ne 2 jooksu velgi: 1. Orig. BBS kärgveljed 15",7 laiad.Veljed korralikud ja hea väljanägemisega.Velgi on kokku 5tk,samapalju on ka kapsleid.Rehvideks on peal tutikad yokohama Iceguard naastud 185/65R15(sõitnud umbes 500km rahulikku sissesõitu).Velgede väärtuseks hinda muidu ca 250-300 euri ja rehvide väärtus jääb ka sinna 300 euri tuuri.Mina pakun hetkel seda komplekti kõigest 450euri eest!Eraldi ei müü! 2. MIM 1900 kodarveljed 15", 7laiad.Välimus nii hea ei ole, kui BBSD-del, aga midagi silmariivavat ka ei ole!Veljed ei ole 100prossa sirged, aga balansiga sai asja normi.Peal rehvid 195/55 2tk good year ca 5mm mustrit ja 2tk michelin pilot primacy(suht siledad). selle jooksu hinnaks panen 160euri Asjad asuvad TLN ja nummer on 56 498 445. Asjad müügis niikaua kuni tahetud veljed müügil on! Lisan paar pilti ka:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus