Hüppa postitusse

Magnus

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    676
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis Magnus postitas

  1. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Ei ole selle karpaga nii hull midagi vähemalt minu arust Ma olen kõik oma möödasõidud saanud edukalt tehtud, aga ei muidugi kui nüüd olin kuu aega oma e39-ga sõitnud siis uuesti e30-nega sõites ma mõtlesin, et see ikka üldse ei liigu. See mis mind on erinevalt teistest tagasi hoinud mootori vahetuste mõttetest on olnud siiani veel see, et ma olen endale üritanud selgeks teha selle, et ma teen teise ja võimsama.
  2. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Nii ma mõtlesingi, kui peks tõesti nii minema.
  3. BMW 520 2.0 r6 110kW Liik: sõiduauto Keretüüp: sedaan Esmane reg: 12/1997 Mootor: 2.0 r6 (110 kW) Kütus: bensiin Läbisõidumõõdiku näit: 330 000 km · hooldusraamat Vedav sild: tagavedu Käigukast: manuaal Värvus: hall met. Reg. number: 360AXA VIN-kood: Varustus Turva- ja ohutusvarustus roolivõimendi kesklukustus (puldiga) ABS pidurid turvapadi signalisatsioon veojõukontroll Mugavusvarustus elektrilised akende tõstukid elektrilised välispeeglid püsikiiruse hoidja Sisustus istmesoojendused tagaistme seljatugi allaklapitav nahkkattega rool multifunktsionaalne rool reguleeritav roolisammas käetugi ees käetugi taga jalamatid Audio, video, kommunikatsioon stereo (CD, originaal) kõlarid CD Box Rehvid ja veljed talverehvid (naastrehvid) valuveljed (15) Tuled esitulede pesurid Muu varustus välistemperatuuri näidik esiklaasi soojendus tagaklaasi soojendus veokonks (teisaldatav) Tehnilised näitajad Kere istekohti: 5 uste arv: 4 Mootor võimsus: 110 kW Kütus kütus: bensiin kütusekulu linnas: 9 l/100 km kütusekulu maanteel: 7 l/100 km kütusekulu keskmine: 8 l/100 km Muu informatsioon Ülevaatus kuni 12.2014, Eestis arvel, hooldusraamat Sõiduki asukoht: Harjumaa, Eesti Esineb iluvigu, aga uksed ja pagasnik on 100% ilma roosteta. Istmed on terved , aga riidest sisu. Vaatan üle kõik pakkumised, aga kindel on see, et autot plaanis müüa ei ole. Ainult vahetan Ise kolmas omanik terve selle aja peale, eelmine vanem meeterahvas omas seda autot 1998.st aastast ja igaaasta on täidetud ka hooldusraamatut. Müüja Magnus Kalmann Harjumaa Telefon: näita numbrit Saada e-mail
  4. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Siis tahab keegi venemaalt mu e30-nt vaatama tullla :D
  5. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Keegi teab mis riigi number on algusega +79? On see venemaa?
  6. Magnus

    O:PFL esimest lisa

    Oleks vaja ruttu seda kõige tavalisemat lisa ette, aga üle 5 euri väga ei raatsi maksta ka selle eest. Võiks olla tallinnas, 56750962
  7. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen ka sõitnud tallinnast räpinasse ehk siis umbes 500 km kokku, autot vaatama ja suure pettumusega kohale jõudnud kuna auto pole vastanud kirjeldustele ja jutule, aga mis teha. Vahel ikka juhtub ja praegu sellele mõeldes siis oligi hea, et ei ostnud
  8. Müüa e30-le tagatuled. Ühe pirni kinnituse koht on natukene katki. Hind 45.- 56750962
  9. Kui korralikult suumida siis on näha, et ei ole ju just kõige korralikum kere tegelikult, paremal tagumisel tiivakaarel on näha rohket värvialust roostet ja pagasniku äär ning altpoolt ka.
  10. Magnus

    Head muusikat autosse :)

    http://www.youtube.com/watch?v=lesJTG3pexU http://www.youtube.com/watch?v=rTdcrvkJpxU
  11. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Järgmine e30 on mul jälle töö juures, aga seekord jäärajale mõeldud ja tuleb vähe lihtsam puur sisse
  12. Nüüd seisab ja tasub ise vaatama tulla, kohe aegub kuulutus ka muideks.
  13. Järgmine nädal saan ma juba tegelt ms 2 valmis juhtmestiku ka kätte ja soe koht on tallinnast 40 km mööda tartu mnt kosel.
  14. Äkki on kellegil pakkuda fl kupeele tagumisi külgmisi ja tagumist klaasi ning hea oleks ka see, kui oleks toonitud. PS või 56750962
  15. Ehk leiduks kedagi, kes on vähe pädevam ning juba selle läbi teinud. Oleks siis vaja panna ms progetav aju m20b25 peale toimima. Loomulikult olen nõus selle töö eest tasuma ja enda poolt saan veel pakkuda sooja töökoda, kus seda tööd teostada. Ühesõnaga palun võtta siis, kas psi kaudu või telefoni teel ühendust 56750962. Ei ole mõtet pakkuda siin, et nt Jõujaam teeb ja VKM, neid ma tean isegi. Parimat lootes Magnus.
  16. Magnus

    M:BMW 316 1.8 r4 66kW

    BMW 316 1.8 r4 66kW Liik: sõiduauto Keretüüp: kupee Esmane reg: 01/1985 Mootor: 1.8 r4 (66 kW) Kütus: bensiin Läbisõidumõõdiku näit: 260 000 km Vedav sild: tagavedu Käigukast: manuaal Värvus: sinine Reg. number: 350FAC VIN-kood: Hind: 1200 EURKM 0% (käibemaksu ei lisandu) Soodushind: 1100 EUR Varustus Mugavusvarustus elektrilised välispeeglid toonitud klaasid Sisustus nahkkattega rool sportrool jalamatid (kummist) Audio, video, kommunikatsioon stereo (CD) kõlarid Rehvid ja veljed talverehvid (lamellrehvid) valuveljed (14) Sportvarustus esispoiler sportvedrustus Muu varustus tagaklaasi soojendus Tehnilised näitajad Kere istekohti: 5 uste arv: 2 Mootor võimsus: 66 kW Kütus kütus: bensiin kütusepaak: 53 l kütusekulu linnas: 8 l/100 km kütusekulu maanteel: 6 l/100 km kütusekulu keskmine: 7 l/100 km Muu informatsioon Ülevaatus kuni 12.2014, Eestis arvel Sõiduki asukoht: Eesti Autol on vahetatud hulgaliselt varuosasid. Termostaat, aku, õhufilter, stabika vardad, stabika puksid, piduri klotsid ees, veepump, sarniirid, juhipoolne rooliots, väljalaske kollektori tihend, taga amordid ja esimesed, ees uued kettad, taga uued piduri silindrid,uued klotsis taga trumlis,uued käsipiduri trossid, piduri torud taga ja ees, sumbutaja on algusest lõpuni ka peaaegu uus, põhjaalt. Autol on ära keevitatud salongi tüüpkohad. Esineb iluvigu ning natuke ka roostet. Vahetust vajaksid ilmselt esimesed amordipadjad. Hetkel kasutuses igapäeva sõidukina. Asukoht Tallinn Müüja Magnus Telefon: 56750962
  17. Müüa facelifti naerusuuta esituled Hind 55.- 56750962
  18. Panen uuesti müüki ja nüüd enam maha ei võta . 7,5 laiad ja 16 tolli valuveljed, annan ka rehvid kaasa. Nii nimetatud lamellid millelt on naelad välja tõmmatud. Üks velg vajab sirgendamist, ülejäänud tunduvad normaalsed. 5mm flantsid tulevad ka kaasa. Hinnaks 150.- 56750962
  19. Ainult mootor ilma andurite, juhtmestiku, geneka ja starterita
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus