Hüppa postitusse

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    850
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. harcore

    M: küljelaiendid

    ma müün enda omad maha kuna ei pane enam laiendeid külge ja need on parandatud vana omaniku poolt
  2. müüa siis küljelaiendid e30 kupeele vajab veits korrastamist asuvad pärnus hinnaks võiks panna 20 euri
  3. harcore

    MÜÜDUD/LUKKU

    mis hind ja pilte tahaks
  4. kena rull...oleks selline raha välja käia võtaks endale
  5. harcore

    M: 320i 1988 sedaan (M20B25) 1000.-

    selle 1000 euri eest on siin autot küll ja veel võtaksin ise hea meelega ära aga rahaga pole kiita.
  6. tervist kas kupeele ka sisse istuvad? kus need istmed asuvad?
  7. harcore

    mure bmw e30 sise soojendusega

    täna leidsin vea üles,viga oli kaitsme plokis,seal olevad punased juhtmed olid lahti teema võib lukku panna
  8. harcore

    Bensiinipumbale ei tule voolu

    vaheta relee ära ja proovi siis.
  9. harcore

    mure bmw e30 sise soojendusega

    eile sai siis viga otsitud testeriga panin selle teise relee pessa vastu siis hakkas soojendus tööle võtsin ära siis jäi seisma mul sai mõistus otsa aga järgi ka ei jätnud aga õhtuks viga ikka ei leidnud
  10. Mure siis selline, et sise soojendus ei tööta, milles viga võib olla?
  11. harcore

    M: Flantsid 17 mm 4tk

    oleks huvi flantside vastu..........kui kaugel asuvad?
  12. up teema lukku veljed olemas
  13. harcore

    Viimased Kleebised saadaval!

    sul on veel kleepse?
  14. sooviks ikka laia randiga.
  15. up!!! pakuge julgelt 16-17 toll laia randiga velgi vaatan kõik pakkumised üle võiks olla enam vähem sellised nagu pildil on....
  16. ostaks siis borbet velgi laia randiga ja augu vahega 4x100 kirjutage siis ps võiks olla sellised http://www.upload.ee...t-a-gr.jpg.html
  17. tuleksin ka aga paraku on minu rull hetkel laiali ja vaja värvida ehk järgmiseks kokku tulekuks on auto koos ja korras
  18. tere kas teil 318 e30 kupeele 90a külje karpe ka on? kui palju maksavad?
  19. harcore

    M: 320 (2.5 141 kw)

    auto vastu oleks huvi aga rahaga on kitsas ja ma hetkel müün oma bmw e36 1000 euriga
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus