Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    850
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. Tegin elukaaslase arve pealt ülekande ära ja jään kalendrit ootama
  2. evõtan ka ühe teen homme ülekande.
  3. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    mina nägin ka seda üks õhtu pärnu linna peal ringi rallimas
  4. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Kelle valge facelift sedaan rullikas pärnus jansenis seisab?
  5. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna nägin vana pärnus punast touringut tuli vastu suunaga haapsalu poole.
  6. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    ma näen pea iga päev tumesinist pre-facelift kupeed ja üks õhtu nägin facelift sedaani halli värvi millel on peal 1.8 is mootor.
  7. müüa siis e36 plekkveljed 15" 5x120 augu vahe velgi on neli kahel ka mingid rehvid peal ja kahel ei ole. hinnaks 50 euri asuvad pärnus 56700583
  8. juhiukse hinnaks 15 euri ja asub ta pärnumaal sauga vallas kiisa külas,roostet vist oli ka pean üle vaatama saab ikka pilte.
  9. up on ka preface juppe pakkuda teen nädala vahetuselpilte
  10. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    siis kui mina näen siis ta seisab seal ilus rull muidu
  11. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    kui see on see sama rullikas mis seisab pärnus mais ühe maja ees siis näen seda pea iga päev seal seismas.
  12. harcore

    Lobamokkade rubriik

    keegi teab mis minu preface kupeest saanud on? müüsin ta tartumaale aga ei tea mis tast saanud on.
  13. harcore

    Klubi kleebised!

    oleksin ka huviline.
  14. harcore

    Lobamokkade rubriik

    kellelgi sellist jubinad vedeleb? oleks vaja oma jaol hambad maas ja ei saa pingutada rihma.
  15. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    täna tuli pärnu-rakvere-sõmeru mnt-l vastu mulle pre-facelift cabrio musta värvi kas siinse foorumlase oma? ise olin enda rulliga viskasin käppa ka
  16. harcore

    Lobamokkade rubriik

    jah ainult üks töötab nupud tõstsin ringi ja mootorile panin otse voolu peale ja toimis siis järelikult on viga juhtmes.
  17. harcore

    Lobamokkade rubriik

    kus asub el-akende kaitse? mul kaassõitja aken ei tööta.
  18. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    elartohv-i rullikas seisab pärnus riia mnt-el olen mitmed korrad mööda sõitnud.
  19. ostan siis laiendatud plekvelgi esimesed võiksid olla 8 laiad ja tagumised kas 9 laiad või siis 9.5 ja augu vahe siis 4x100 hind ja pildid PS või siia.
  20. pärnu rullika omanikud saaks mingi nädala vahetus kokku või sobib mõni teine päev?
  21. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    käisin siin eelmine teisipäev tallinnas ja nägin pärnu mnt politsei maja juurest mööda sõitmas punast kuuti.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus