Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Vazza

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    253
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis Vazza postitas

  1. Kurat seda teab. Igatahes minust jäi ta võtmata kuna tegemist on tohutult ja paremad ix-le iseloomulikud palad on juba minema jalutanud sealt.
  2. Niimoodi omanik mulle väitis et kuna käigukasti ära vahetas siis ülekanded endam diffriga ei sobinud ja seetõttu vahetad tagadiffri ka 2.0 oma vastu.
  3. Käisin seda millalgi talvel vaatamas. Ütleme nii et üsna väsinud isend- kere oli läbi kõigist traditsioonilistest kohtadest. Lisaks veel rääkis omanik et mootori plokikaas oli vahetatud 2.0 oma vastu, samuti ka käigukast oli pandud 2.0 oma ja ka tagumine ix-i originaal lsd differ on vahetatud tavalise lahtise 2.0-i diffri vastu. Boonusena sel hetkel kui ma vaatamas käisin puudus mootoril säde ja ei saanud mootori tööd kuulata. Pigem varuosadeks kui taastamiseks, kuid eks igaüks võib oma silmaga üle vaadata.
  4. Minul ka katus pakkuda ja ostjal võimalik ise valida kuskohast soovib piilaritest maha lõigata.
  5. See oli ca aasta-poolteist tagasi mul tuttava auto- siis vajas küll kere poolelt tegemist omajagu. Näib nagu midagi oleks tehtud- iseasi kui hästi. Igatahes tema vahetas selle mingi e39 tds käraka vastu väärtusjärgus 600-700 euri.
  6. Vazza

    M/V: BMW e30 318i

    Mis olukorras on amordikannud,samuti ka karbid,põhi ja lansekad?
  7. Vazza

    Tartu kokkutulek??

    Ma loodan et antud juhul street.ee kogunemist e30 väikeste Tartu kogunemistega segi ei aja. Need kaks punast e30 kerega sõidukit tegid midagi ohtlikku ka liikluses või jäid lihtsalt silma? Ja tavaliselt on suurem kasu otse vastavate sõidukijuhtide poole pöördumisest kui hiljem kuskil foorumis või märgatud ei tea kus grupis kurtmisel. Tervitades ja külma närvi soovides...
  8. Müügiks siis üks e21 kerega 320. Sõiduk on seisnud pikalt, kuid usun et veel on võimalik temast elulooma teha. Kindlasti vajab siit sealt keretöid ja ka värvimist. Kuna sai endale kunagi toodud doonorauto mõttega, siis mootori olukorda ei oska öelda- ise pole teda käima pannud. Lisadest võib mainida tehase katuseluuki, mida just päris kõigil e21tel ei esinenud. Igatahes paar pilti ka: Hinnasoov: 850.- koos 2.0 tehnikaga 750.- kere ilma mootori ja käigukastita Asukoht: Tartu Kontakt: 56 950 807
  9. Vazza

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna, 16.07 tuli Eliise auto vastu Pärnu poolt suunaga Audru suunas vms. Meesterahvas oli rooli kupatatud
  10. Täname Kerti et võttis selle vahva ürituse korraldamise jällegi enda õlule Katsub järgmine aasta veel vägevamalt ja rohkemate autodega esindatud olla
  11. Vazza

    Kes, kus ja keda nägi

    Seda nillisin kunagi krooniajal juba- siis sooviti 25 000.- saada aga mul ei olnud parasjagu krõbisevat nii palju. Paar aastat vedeles ta mõlkis küljeuksega märjal ja nüüd kui nägin liiklemas siis enam ei oldud huvitatud müügist.
  12. See oli viljandis müügis mingi 700ga, mul tuttav ostis ära, sõitis natukene aega ja vahetas mingi roima e39 vastu. Kere on üsna nukker tõesti. Esitiivad olid täiesti puudulikud alt.
  13. Vazza

    M: startec tagatuled

    Preface-le tehti startec-e. Faceliftile aga MHW-sid mida ka antud kuulutuse autor ise otsib.
  14. Vazza

    O:E30 touring

    Tartus on pakkuda üks 318i touring. Täpsema huvi korral palun mulle sõnumitesse kirjutada.
  15. Vazza

    Kes, kus ja keda nägi

    Tartu-Viljandi mnt. - kes omaks tunnistab?
  16. Vazza

    Kes, kus ja keda nägi

    Must e30 touring märgatud aardla siriuses kl. 10:30
  17. E30 kokkutulekul on e30 ikka heaks tavaks. Aga nagu eelmine aasta siis oli ka muid liikureid hiljem kohal- kui pargid kenasti aia taha siis pole vast kellegil probleemi sellega
  18. Ootaks ka hinnasoovi terve summutijooksu eest.
  19. Vazza

    Kes, kus ja keda nägi

    Mina jh Rocki-ga.
  20. Vazza

    Tartu kokkutulek??

    Aga teeme homme ka midagi, või kõigil veel pillid pukkidel ?
  21. Vaja oleks siis m20b20 95kw mootorit(jagaja kaane otsas). Mida komplektsem, seda parem. Ise asun Tartus, kuid hea pakkumise korral pole vahemaa ka probleemiks. Kontakt: PS või 56 950 807
  22. Minu kunagine rullikas- viimases lõpus oli aku alune plekiosa juba üsna otsas, roostetasid tagaluuk(tüüpiline) ja uste sisemised servad. Mõlemal tagumisel tiivakaarel mõlgid suht samas kohas. Ei tea kas veermik on korda tehtud nüüdseks?- viimati kui see auto mul sõbra käes oli siis tahtis üsna palju nokitsemist.
  23. Tartus üks FL kupee kere pakkuda. Mootor on ka peal 1.6 või 1.8 Võid mulle sõnumitesse kirjutada,kui huvi on.
  24. Vazza

    2016. AASTA KALENDER

    Samuti kalendrid kiirelt käes ja juba kasutuses- suured tänud! :)
  25. Vazza

    2016. AASTA KALENDER

    Ülekanne tehtud 2-le kalendrile :-)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus