Hüppa postitusse

RaidoM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    659
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    29

Postitused, mis RaidoM postitas

  1. Mida sellisest õhufiltrist arvata?
    Kas filtreerib ka midagi? Lisa HP juttu ma nende asjade puhul ei usu ega ka otsi.

    Aga tahaks viisakat lahendust õhufiltrile nii, et kuskilt ei hõõruks ega asi väärakalt kapoti all istuks.

    DSCN5274.jpg

  2. M50 mootoris on viies aasta punane jahutusvedelik sees. Otsest põhjust ei oska öelda. Kuskilt kunagi lugesin,et bemmil peaks punane olema ja nii ta jäi. Mingeid anomaaliaid ei ole märganud.

    Samas teisel autol, M43 mootoriga, on roheline vedelik. Oli juba ostes sees ja siiamaani pole viitsinud seda välja vahetada. Samuti mingeid probleeme ei ole.

    Mootorisse sisse muidugi ei näe.

  3. 2 tundi tagasi, Toivoku ütles:

    Mdalaks ei saa ainult nende jommidega ainult :(  Mul ka rullal need all ja eeston normaalne aga tagant vahetükid ära võetud ja ikka uppis :D Samas ühel tuttava autol sellel on kõik 0 keeratudja tundub nagu oleks tavaline mtech madaldus, tal muidugi 17 velg ka veits balloon rehviga aga siiski. Ise leian,et igatepidi on mõistlik e36 compacti omad võtta ja esimesed püstakud ümber keevitada.

    Mul tagant ei ole kõige madalama peale keeratud ja tundub küll üsna madal olevat.
    Rehv on koopaäärega tasa või isegi natuke koopas.

    Muidugi meil võib erinev arusaam olla "madalast" :D

    IMG_0241.thumb.JPG.f975d786cbaab4c2c6ebd

    • Meeldib 1
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus