Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

AllanJ

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    64
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis AllanJ postitas

  1. Oleks võimalik äkki üks päev kokku saada ja vaadata kas see sobib autosse suuruse poolest.?
  2. Pakuks kah enda omi vahetuseks. kui huvi ja täpsemalt teada tahad siis PS.
  3. AllanJ

    M10B18 töötab ebaühtlaselt

    Mul on sama probleem aga nagu mulle öeldi tuleb see lamdast, kuna see oli väga vadalal.
  4. tulen ikka vast, aga seekord vast ilma oopelita:)
  5. AllanJ

    Uue võtme tegemine

    Kinni nad maksavad selle niivõi naa.
  6. Tere, juhtus sihuke lugu, et töömehed garaasist suutsid autovõtmed ära kaodata. Oksab keegi öelda on võimalik seda kadunud võtit kuidagi soetada ehk siis mõtlen et kas keegi teeb luku järgi võtit või kas UM'ist saab VIN koodi järgi võtit tellida? Igasugune vihje oleks teretulnud.
  7. palju laia plekki eest küsid?
  8. AllanJ

    09.10.11 BMW varuosade laat

    Laat peaks toimuma kell 11.00 EBK kuulutuse järgi.
  9. Keegi nõmme kandist läbi ei tule? Oleks küüti vaja Mustikapoole? täpsemalt siis kuskilt nõmme keskuse juurst vms.
  10. AllanJ

    M/V:Bmw 325 (m10b18)

    sa peaksid ostjatele ära mainima ka et tegu ei ole diisel veduriga vaid bensukaga. Aga palju sa eraldi mulle talekumme ei taha maha müüa?
  11. Tulen kiikan ka läbi. aga kui kellegil oleks stabika puksi kinnitusi 2 tükki üle võiks kaasa haarata.
  12. kas stabika puksi kinnitusi on pakkuda 2 oleks vaja. Ja siis palju sa roolivõimu eest tahaksid saada? Mõtlen selle all tervet komplekti: pump, latt, voolikud ja anum + see mida veel selleks vaja on.
  13. Tere, roolivõimu täis komplekti ka on? ehk siis voolikud, õlitopsik, roolivõimu mootor ja võimuga roolilatt?
  14. Kas armatuuril asetsev väike kompuuter on alles? ja kui palju maksab?
  15. Kui alles on võtan ära,
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus