Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    898
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Vilksamisi nägin teda jep, aga rahvast oli meeletult ja ma kaua olla ei viitsind kuna pean täna öösel minema elektriliine lappima jälle. Ah mingi Rõngu kandi tont oli, eks kunagi ikka juhtun teda veel nägema...
  2. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Eilne õhtu oli ka lõbus jälle üle pika aja. Nimelt siis Elvas avati uuesti peale oma 10-t aastat ööklubi Ego. Ja nagu traditsioon ikka, siis ajastukohase rullikaga platsi koos sõpradega. Kõik ilus ja timm senimaani kuniks sain jälle loengu teemal, et miks ma sellise rondiga peole tulin... Ja oh imet, see kord polnudki mingi blond bimbo kes seda ütles. Tuttavatel juba rusikad sügelesid, aga tont sai enne pagema, krt ma ei teagi enam mida teha, müün vist kõik oma rullikad maha ja võtan mingi X5 liisingusse siis olen tegija...
  3. -Kaido-

    M:BMW E30 1.8

    Asukoht? Keretüüp? Aasta? Äkki pilt või paar?
  4. Üks lihtne variant on kat ära kaotada ja lõpuputi sumpaots jämedam panna. Effekt on kindlustatud ning pole hirmu et salongis oleks rõve kumin.
  5. -Kaido-

    M: 316i(2.5 141kw) kupee

    Jään huviga pilte ootama.
  6. -Kaido-

    O: typ-188 LSD

    Tere! Sooviks osta rullikale siis typ-188 LSD diffrit, ülekanne võiks jääda 3.73 kanti, diisli diffreid mitte pakkuda. Seisukord peaks kindlasti olema hea ning sobima kohe rullikale alla panekuks. Hinnapakkumised paluks privasse koos piltidega. Tervitades, Kaido.
  7. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Jäin isegi hiljaks, see oleks ideaalselt lammarisse ära kulunud.
  8. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Damn Erki kui sa minemas, siis pean vist ennast ka ikka platsi vedama...
  9. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    No kurja Raul kuidas nii saab? Ma juba eelmine nv kuulsin Elva peal jutte, et sina pidid rulla ostma ja keegi su sõber ka.
  10. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ära neid ette küll hoiata, pigem tulista kohe täiega. Ma ise tegin oma esimese rullaga samamoodi vea ning sain täie rauaga, taheti veel lube ära võtta elus esimese rikkumise eest. Siiamaani kahetsen, et edasi ei kaevanud. Aga ära muretse, küll talvel neile teeme neile uut ja vana.
  11. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mul peaks ühe fl stange küljes korralik olemas olema kui soovid. Vaatan homme täpsemalt üle.
  12. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Tänased pildid Tasku 0-st: http://pica.ee/album/23824
  13. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma pole sellega enam aastaid sõitnud, aga vähemalt käima läks ja sõitis.
  14. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Olen ka mina s***a saanud ning seda oma esimese E36-ga. Ei saaks ka paagi roostet süüdistada, kuna plastik paak. Mul läks too kord nii palju õnneks, et kuidagi lokutasin Tartust koju ära, kodus lasin selle pasa paagist välja, läks vene küte sisse ja paugupill jälle. Hiljem valasin solki korraliku küttega segi põllurallikatesse, minek oli sitem, aga vähemalt suurt kahju ei kannatanud.
  15. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Lumi võib alles siis tulla kui mul mootor vahetatud ja keretööd tehtud.
  16. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Homme kellelgi plaan ka kohale minna?
  17. -Kaido-

    M: e30 kere

    Kas autol ketastega sild taga või tavaline?
  18. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma võin sigaodavalt ülikõva struti müüa teile, ainult kümne euriga...
  19. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Kassil polnud tõesti häda midagi, nägin ju kui minema driftis...
  20. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Tore õhtu oli nagu ikka. Egerti MT1 tegi eriti kadedaks
  21. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Tanelss Põllu kutseka juurest eriti pikk maa tulla ka ju...
  22. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Ma üritan ka kohal olla, kõik oleneb kui palju väljakutsed teisip öösel tekib.
  23. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Varsti lammutamisele E30 318i 86"
  24. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Arvestades töökvaliteeti, oleks ma kindel klient.
  25. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mul kahel kolleegil on uute Toyotade peale pandud ja onul on mersu veokal, siiamaani pole keegi kurtnud. Mersul pole tehase poolt eelsüüteküünlaidki, aga käivitus talvel kenasti selle plokisoojaga.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus