Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    898
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. Pakkuda selline sportrool rullika pealt. Asukoht: Valgamaa, Puka (Vahepeal Tartu linn) Kontakt: 56 452 444 või 53 86 1487
  2. Tere! Pakkuda müügiks siis antud veljed. Auguvahe neil valikuline kas 4x100 või 4x108. Muidu veljed korralikud, aga keskavad on paindes, 4x108 saaks kasutada ilma probleemideta, aga 4x100 puhul ma laseks keskava õigeks ajada ja messing puks vahele. Velgede täpsemad andmed saab õhtuks kui koju jõuan. Asukoht: Valgamaa, Puka Kontakt: PS või 56 452 444
  3. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma karistamise all mõtlesin hoopis midagi muud. Ta tõmbab tuimalt mööda ja siis ronib autode vahele kui keegi vastu tuleb.
  4. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Oleks siis vanakooli hõõgpirn, aga faking võimsad ledid uutel. Too audiomanik veel eriline huiar, isegi 110kmh on tema jaoks aeglane ja siis piiderdab autode vahel koguaeg. Rullikast hakkab kahju, muidu karistaks mõni hommik...
  5. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mingi värskelt välja tulnud Audi mudel (sry ei jaga paraolümpiatest midagi) on küll lihtsalt haige. Taga olev lisapidurituli on üle terve tagaklaasi ülemise ääre, kui pimedas pikalt all hoiab, siis ei näe absull midagi. Suht iga hommik Tartu tööle sõites suudab sita keema ajada... Miks küll pean mina mingi idioodi pärast silmi rikkuma?
  6. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Will ära nii avalikult kirjuta kohti, kes tahab teada võtab ikka ise ühendust. Ma enda teema saan teada alles järgmise aasta algul, ei hakka avalikult rääkima.
  7. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Linna vahel tasub ettevaatlik olla, minu fun on selleks talveks läbi. Jäävad alles ainult Ilmatsalu ja Ulila.
  8. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma tuunisin täna rulliga eurokraavi natuke madalamaks, peab tunnistama et fl tavaline esilisa on ikka päris tugev...
  9. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Lihtsalt naastrehvid... Oleksin pidanud alles hoidma ühes goodyeari naelad mis olid 3 aastat vanad. Peaaegu kõik naelad alles ja väga vähe kulunud otstega, aga reaalselt jää peal pidamine alla nulli. Ei kõlvanudki muuks kui linna peal peenestamiseks. Ma kasutatud rehve suht üldse ei julgegi osta, eriti kui teemaks jäärada. Ega ilma asjata ei käida linna vahel laskmas, sest seal pole nii head rehvi vaja, et kätte saada just see piisavalt mõnus adrenaliin. Ma lihtsalt räägin seda mida olen reaalselt ise läbi elanud. Olin tõsihingeline rullnokk pea 3 aastat, sõitsin igasuguste nn kandossidega ringi kuid ei äestanud mitte kedagi ära. Ja eks omalajal sai nii mõni tibigi sellega ära võlutud. Seda mõistan jep, et internetti sattumine on jama, aga ta pole ise ju selles täielikult süüdi et mingid vanad filmisid ja üles toppisid. Lihtsalt järgmine kord peale passida ja hoiatada neid viisakalt.
  10. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Erki ära nori teise kallal, vaata kui vähe aega tal load olnud on. Tartus üks ideaalsemaid kohti harjutamiseks ongi too sama parkla, hea sile pinnas ning ruumi ka piisavalt, et ohutult lasta. Pealekasvu peab olema ja siis ka tuttavaid rohkem kellega suhelda. Siim ära nüüd kurjaks mu peale saa ega midagi, aga ega igaühel pole piisavalt raha et osta kalleid talvekaid. Ise koolis veel käisin ja esimene E36-ga sõitsin siis Ilmatsalus oli suht võimatu lõbutseda, sest rada alati ülilibe ja kurve palju. Üks variant oleks kindlasti Ulila rada kus saab ka nn kulunud rehvidega lasta, aga asub juba Tartust kaugemal. // Erki ära sa jumala eest Elva teemast midagi maini, muidu lüüakse risti ka perefoorumis. // Karl ainukesed lähedal olevad elanikud peaks olema seal Emajõe ääres selles kahtlase kujuga kortermajas, aga neid pigem häirib suviti rehvide kiunumine ja kui otseläbi väljalaskega minna antakse.
  11. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Will ära tee välja, läbi aegade neid vingatseid ja kitukaid jagunud. Ega see kui nüüd paar inimest jätavad küljetamise järgi ei muuda nagunii mitte midagi. Eks tuleb lihtsalt rohkem peale passida neid filmijaid ja minema ajada või lähme mõnda kõrvalisemaase kohta (neid õnneks Tartus jagub kui linna teada). Elu elatakse ikka endale mitte teistele.
  12. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Prismasse vist nägu näidata enam mõtet pole tänu mõnele siinsele. Alles eelmine nv sai seal külksi lastud ühe 525ga ja ise ka imestasin et kuidas ta kurat nii mahedalt libe on.
  13. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Mul praegu asi rehvide ja mootori taga. Panin ette liiga kõrged naelad ja sain logaritest lahti driftides. Uued tellitud, vast jõuavad õigeks ajaks kohale.
  14. Teades Maxofsixi ka varasematest aeagdest autoremondi teemal, siis julgen kindla käega soovitada!
  15. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma e36-ga aastaid tagasi magistraalkraavi kühveldasin, siis põhjamatt kuivas saunalava peal 2 päeva. Koguaeg sai sujuvalt köetud jne. Aga alates teisip mul siis lammutuses tumesinine E34 518i, juppide hinnad tulevad odavad- niiet huvilised võivad vaikselt PS-i pommitada.
  16. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Puhastverd sitapead lihtsalt, peab ikka ise ka pilte hakkama tegema neist kui ilma sõidavad ja kohe Delfile soovitama... Tartus üks pidev maasikas koht on neil see Aardla Fasters, kust vasakpööret teha ei tohi. Tavakodanikele väänatakse trahve, aga ise panevad öösiti samamoodi ilma vilkureid kasutamata ega väljasõidule sõitmata. // Pealegi mis see nende asi üldse on kas ma kannan turvavööd või mitte kui ma üksinda liiklen. See peaks ikkagi mu enda vaba valik olema, et kas tahan surma saada või mitte. Aga riigil vaja ju orjasid kes reaalselt tööd teha viitsiks ja nendelt ju sama hea ka lisaraha kasseerida, sest sealt vähemalt on mida kätte saada.
  17. Koguaeg ju Tallinnas kokkutulekud toimunud...
  18. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Intensiivpesuks kutsutakse seda, mul samuti olemas.
  19. Esiteks mida sa üldse saavutada tahad? Kas vana mootor peetis või tahad lihtsalt autot võimsamaks saada? Definitsioon "lihtne" on ka selline kahtlane, mõne jaoks on V8 vahele tõstmine ka lapsemäng. Kui rida4 peale tahad jääda siis kõige lihtsam oleks panna 1.8is vahele, saad võimsuselisa ja lihtne vahele toppida.
  20. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Ma saan nukkvõlli alles 6ndal kätte, niiet mind vist lume algul näha pole. :/
  21. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Tundub et aju chipitud selle jutu järgi. Mul need 83 ja 85kw lammutuse raiped pole ükski punase lõppu jooksnud...
  22. -Kaido-

    M: FL tagatuled

    Kunagi kellegi poolt toonitud, natuke pleekinud. Tagumised katted puudu. Hinnasoov: 20eur Asukoht: Puka, Valgamaa Lisainfo PS
  23. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    See nädal ka miskit toimub?
  24. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Nägin jep kui käppa viskasid, tervitasin veel vastu. Ah pole sel Egol häda midagi, lihtsalt kaine peaga pole mõtet minna. /// Oleks tegelikult kauemgi olnud, aga sõber kustus juba ära ja tahtis koju minna. Aga tundub et ega vist millestki huvitavast ilma ka ei jäänud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus