Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. krt jälle tuleb midaig ette et läbi tulla see kord krt pean Belgiase sõitma.
  2. Greger

    Head muusikat autosse :)

    Nu ma ei viitsinud kõike kirjutada mida kuulan aga panin kirja esimesed mis hetkel pähe tulid. Muidu on veel veel palju neid keda kuulata.
  3. Greger

    Head muusikat autosse :)

    Hard on hea Kahjuks pole autos küll tea mis tehinka heli poolest veel aga vaikselt olen siin kogunud pigimatti ja heli isolatsiooni. Et kui saab muud asjad vinks vonks siis saab ka hakata muusikat ehitama. Kuid mitte küll teab mis profi tasemele aga ikka sellist, et endal hea kuulata
  4. sellge pilt. Aga nuh kui hind ikkagi nii kõrge siis ei ole väga lootustki
  5. sellge aga kuidas seal muidu hinnad on jne. Ehk oskad mingit täpsemat infot anda kus ja mis firma seal.
  6. Greger

    Head muusikat autosse :)

    HeadHunters Nosferatu Showtek Noisecontrollers Zany Üttleme nii, et kõik mis on Hardstyle ning siis Dubstep ning DnB. Kuid samas kuulan ka suht palju Power Metalit ja Metal muusikat. Metallica kõrval üks suur lemmik on Dark Tranquillity Ja kui soovite saada kuskilt head Hardstyli siis minge torrentz.comi ja otsige Fear FM ning saate iga kuise UK Top 40 lugude loendi ja seal on ikka väga head kraami http://torrentz.eu/fe/FearFM+Hardstyle-q Ise sõidan muidugi K päeval sellisele üritusele mis on järgmine nv http://www.theqontinent.be
  7. 2 aastat vana teema hea kui see nr kasutusel on.
  8. kas keegi veel tegeleb sellega ? Kuid 25 euri tiiva ääre eest on ikka päris palju. Kuid huvi oleks.
  9. Soov on siis lasta puurida silindreid kuna ühel silindril on sooned sisse tulnud. Ning vaja oleks ka väntvõlli lihvida kuna vaja teha saale vahetus.
  10. Greger

    Lobamokkade rubriik

    nii käisin seda lennuki mootorit vaatamas ' Mootor on vana E.Pesuri päts. Sinise Hamanni klapikambri kaanega. Sõitis kuskil 7 aastat tagasi dragi sellega aega kuskil 11.2 ja nii. Kuid mootor on hektel pulkadeks ja konserveeritud. Vaja silindrid üle puurida kuna üks silinder on veits sooneline ja saaled vaja uued panna ning vänt lihvida ja proge aju osta. Kuid siin paari kuu jooksul peaks ta endale garaasi saama ja eks siis ole näha mis tast saab. Kuid tänava sõiduks oleks see mootor päris normaalne.
  11. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Aga ehk tead kus kohast saada siis saan vaadata kas teepale jääb ning võin ju kaasa haarata
  12. ostsin masina millel on mono kojamees ja peaks mainima, et peale selle, et ta esiklaasi keskel on siis polegi väga hull. Peab ta panema alla asendise siis on asi ilusam. Aga muidu rahul pühib suht hästi.
  13. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Aga ma lähe Reedel oma E30 nele Hartge mootorit vaatama . Ehk on midagi head ja saab hea mootri soetada. Aa ja kui kellelgi vb saksast midagi pisemat on vaja saan ehk kaasa tuua. Üle järgmine N päeva sõidan Pelgiasse ning seega Saksa on teepeal ehk on kuskil midagi head.
  14. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Kährik või Nirk
  15. Greger

    Lobamokkade rubriik

    mul on seda kodus ja olen siin teinud ühte teist päris kena asi on E30 pole midagi teinud kuid E28 d on saanud detaile. Ja siin üritgan inimesgtele pakkuda seda teemat kui huvi uurige töö on hetkel ainult materjali hinnaga.
  16. Greger

    Lobamokkade rubriik

    keegi soome tööd eis oovi amtelikult firmas. Turur ümbruses. Vaja oleks 3 inimest. 9.50€ tunnis. 56362316
  17. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Mul on taoline esipõlle lisa üle aga teda nata lõigutud mogot augut tehtud millegi jaoks. Saab klaasriidega parandada need augud ning tal on selline naeratav tühi originaal sisse lõige ka keskel. Ning teine on selline milel on sunajad piduritele, et jahutaks neid.
  18. Nii seline asi siis. Auto läheb kuidagi väga aeglaselt pöördesse mootoriks M20B20. Olen omanud sellise mootoriga autosid juba 4 ja kõik on ikka erksmaad olnud. Paljud siin väidavad, et süüdet tuleks varjasemaks natuke keerata, et see aitaks. Mootor tundub täitsa tihe olevat. Kuna kui õli korgi lahti võtad v siis õli varda vällja töötava mootoriga siis sureb pill peaaegu vällja. Ning kütuse kulu on jube 12 L sajale mntl 90 kmh. Muidugi all on 16 tolli veljed miledel siis taga 225/50 rehv ja ees 215/55 rehv.
  19. tahaks enda oma ka näitama tulla kui saaks ÜV tehtud. Aga pole käsipidurit kuna tagumised pidurite plekid on otsa saanud . Ja nende tellimisega läheb kena aeg Ehk oskab keegi ÜV ga aidata ?
  20. Greger

    M: 325 e

    mis selle võõrandamis keeluga tehakse siis kas politsei võtab käest lihtsalt ära ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus