Hüppa postitusse

xhenrix

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    63
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis xhenrix postitas

  1. Ratastest tegin pildid, mõõtsin ka ratta kaugust. Kaugust mõõtsin karbil oleva astme kohast. Juhipoolne ratas 6,5cm vahega ja kõrvalistuja 7cm vahega. Põhja alt hetkel ei saa pildistiada. Lisan ka pildi sillast, mulle tundub, et seda saab põhjustada vaid diffri osa kõverus?
  2. Tere, Mul on selline mure, et autol tekib 60-85 vahel sisse imelik vibra. Tunne on nagu kardaan tõmbleks all. Viga tekkis m20b25 paigaldusel ning pärast sillatala pukside vahetust. Kardaane olen proovinud 2te ning olen kardaani all ka erinevatesse asenditesse sättinud (taskaalu) aga ei aita. Tugilaager on uus. Samuti lendavad mul autol KÕIK diffrid laiali väga kiirelt (4diffrit 3000-4000km). Endale tundub et autol võib olla sillatala kõver. Panen illustreeriva pildi sellest kuidas jookseb kardaan diffrisse. Punane ring märgistab minu kardaani asukohta ning hall on pandud siis keskele ehk nagu mina eeldan et kardaan peaks jooksma.
  3. see 316 ei ole kõige hullem aga midagi fantastilist ei ole. Mootor tundus ok aga kere on nagu ikka. Roostet väga näha ei ole aga teda on ikka kõvasti. Koopaääred , karbid jne on spreiga üle tõmmatud. Hetkel veel oli pigem viisakas aga ilmselt poole aasta pärast normaalselt roostes.
  4. 500 oli... aga nüüd väidetavalt v8
  5. puhastasin vända anduri ära, see oli si*ane, samuti massid ja geneka juhtmed. Hetkel pole rohkem jama ette tulnud, ehk toimis.
  6. Tere jälle, jaman jälle om rulliga. Nüüd siis tekkinud selline probleem et mingil suvalisel hetkel viskab auto pöördeid nulli. Näide: sõidan autoga ja mingitel hetkedel auto pidurdab julmalt, pöörded lähevad nulli ning koheselt hakkab uuest liikuma. Vahest juhtub nii mitu korda järjest. Kohapeal teeb auto seda ka. Hoian päärdeid näiteks 2000 peal siis suvalistel hetkedel kukuvad pöörded üli kiirelt nulli ja koheselt lähevad uuesti üles. Mootor on m20b25 , benapumpasid olen erinevaid proovinud.
  7. http://www.bhambroker.com/1985_BMW_3%20series_Birmingham_AL_157918581.veh
  8. xhenrix

    M: BMW 318i E30, 1989.a, 650 €

    no mina käisin seda enne oksjoni lõppu vaatamas ning info põhineb sellel... seda et starter pekkis ütles ka romu.ee töötaja.... minuarust suht ok jutt minupoolt.
  9. xhenrix

    M: BMW 318i E30, 1989.a, 650 €

    oli jah see auto ju romus sisu räbal kere midagi ilusat pole tagapõll "akukasti" juurest aukus. mootor siis kui mina nägin väga hästi ei töödanud minuarust. see, et sillas juppe vahetatud jne.. on romu.ee tüüpide jutt, ei tea ju kas on või mitte. starter pidi pekkis olema (pendiks) alati ei pidanud toimima. Kas see on vahetatud?
  10. Tere, Vaja ooleks juppe 325 1988a kupeele: sumpa, kardaan, radikas, tagapõll, spidoplokk, differ
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus