Hüppa postitusse

tanel645

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    458
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    13

Kõik, mis tanel645 postitas

  1. tanel645

    m: 318 turbo 1300!!

    Kus auto asub?
  2. tanel645

    Kes, kus ja keda nägi

    Katus oli peal, sest laps istus taga. Tartus sadas vihma kui liikuma hakkasin. Ei viitsinud enam last ette hakata toppima.
  3. Keegi võiks mingeid mänge välja mõelda küll oleks vähe huvitavam.
  4. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2003502
  5. Seekord jääb vahele, Kuna ei ole veel välja ajanud.
  6. tanel645

    O: kabrio

    Tere pakuks enda cabriot hind 6000 euro. Auto leiad minu kasutaja alt tanel645
  7. tanel645

    Porimatid, veluurist

    Matid käes ja väga rahul.
  8. tanel645

    Porimatid, veluurist

    Hea oleks ju kiiresti kätte saada, aga ei ole ka hullu kui kohe ei saa. Aga mulle sobiks saaksid saata.
  9. Oleks ka udukatest huvitatud.
  10. tanel645

    O: e30 aknaväntasid

    Peaks olemas olema kui sobib siis 5 euri tk.
  11. tanel645

    299TFC ümber registreerimata!

    Liigelda selle autoga ei tohi (mis siis et kindlustus ja üv kehtivad). Teada saab sellest politsei onult või siis jah kui läheb ülevaatust tegema või kindlustust või kui läheb autot müüma.
  12. Krt keegi oli minust kiirem.
  13. tanel645

    Porimatid, veluurist

    Põhimõtteliselt võib ju sulle ühe kmp. matte sebimise eest tellida küll. See hinna vahe ei ole väga suur. Muidugi, mis teised arvavad?
  14. tanel645

    Porimatid, veluurist

    Kas konto andmed paned siia või saadad ps? Põhimõteliselt kui mõni päev oodata, siis saab ka nädalalõpus ära ttellida või uue alguses.
  15. tanel645

    Porimatid, veluurist

    Oleks kah ühest komplektist cabriole huvitatud.
  16. tanel645

    Lobamokkade rubriik

    Kui kupee kere fl , siis peaks sobima.
  17. Ostan ühe või kaks originaal 15tolli kärgvelge. Hea oleks koos kapslitega, aga võib pakkuda ka ilma. Võivad olla koos rehvidega ja ilma. Kontakt ps või 55940667
  18. tanel645

    O: E30 kärukonks

    Eriti oodatud teisaldatav konks.
  19. Ostan kärukonksu, eriti hea oleks teisaldatav. Vaja FL kerele. Pakkumisi ootan PS või 55940667
  20. Müüa 1,6 73kw mootor juppideks, võib osta ka tervena. Hinda paku ise. Korrasolekut ei oska öelda. Järgmine nädal lammutan laiali. Kontakt 55940667 või ps
  21. tanel645

    O: E30 veereva kere

    Peaks olema kindlasti facelift. Võib pakkuda ka terveid autosid, aga ainult hea hinnaga. Võiks olla kupee, aga vaatan ka teisi keresid. Ei pea olema idaalses seisukorras. Väljastpoolt võiks olla auto enam-vähem komplektne.. Asukoht ei ole oluline, kui hind hea. Kontakt ps või 55940667
  22. tanel645

    Kes, kus ja keda nägi

    See oli kohe päris kindlasti minu cabrio
  23. Ma hetkel veel statoili parklas ootan veel 5 min, siis liigun edasi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus