Hüppa postitusse

TaaviR

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis TaaviR postitas

  1. TaaviR

    LSD differ

    Tere. Sai ühe e30 touringu alt typ168 lsd differ maha võetud. Selle sedeli pealt ei saanud eriti aru mis ülekanne on. Nägime järgnevaid numbreid: S_45 V4071. S ja nelja vaheline number ei olnud kuidagi pidi loetav. Mis variandid võivad olla? Mingil määral nagu meenutaks nr 3, aga ei saa täpselt aru. Nii palju kui netist leidsin, siis 3,45 peaks e36 oma olema? Ja mida see V.... seal taga veel tähendab? Targemad palun võtke sõna. Parimat, Taavi
  2. TaaviR

    müüdud

    Segaduste vältimiseks mainin ikkagi, et müügiks on ainult istmed ja uksepolstrid.
  3. TaaviR

    müüdud

    Selle koha pealt v6iksid targemad inimesed s6na v6tta. Mina isiklikult ei oska öelda. Selle koha pealt v6iksid targemad inimesed s6na v6tta. Mina isiklikult ei oska öelda.
  4. TaaviR

    müüdud

    Pakkuda pealkirjas nimetatud asjad. Asuvad Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Ootaks hinnapakkumisi nii istmetele, kui ka uksepolstritele. Parimat, Taavi
  5. TaaviR

    müüdud

    Pildid lisatud.
  6. TaaviR

    müüdud

    Pildid saab õhtul.
  7. TaaviR

    müüdud

    Pakkuda pealkirjas nimetatud veljed. Rehvid peal on kulunud, võin need soovi korral maha võtta. Kõik keskkapslid olemas. Asuvad Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Hind: 195e Parimat, Taavi
  8. Suured tänud abi eest. Seljatoed käes. Parimat, Taavi
  9. Kuidas saab inimese moodi kätte touringu tagumise klapitava seljatoe? Parimat, Taavi
  10. TaaviR

    O: E30 touring mõni osa

    Korralik ja odav e30 puhul ei taha kuidagi kokku sobida.
  11. TaaviR

    müüdud

    Pakkuda pealkirjas nimetatud veljed. ET oli vist 12 või 13 ja laius oli minu mäletamist mööda 7J. Velgi on 5 tk. Neljal veljel peal Michelini talverehvid milledel naastud väljas, kuid mustrijääk 5-6mm, ühel peal suverehv. Veljed asuvad Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Komplekti hind 200e Parimat, Taavi
  12. Vahetan 17x8J, poldivalem 5x120, ET/Offset 20, BBS Style 5 veljed 4x100 velgede vastu. Pakkuge 16-17 velgi. Mõttetuid närakaid palun mitte pakkuda. Ideaalis võiksid olla eri laiusega. Peaksid istuma e30 alla. Minu pakutavad veljed on taastamiseks lahti võetud ja keskosad on pritsis puhastatud. Kes teeb hea pakkumise siis lasen keskosad tasuta soovitud värvi värvida. Kui keegi soovib neid osta, siis võib mulle konkreetse pakkumise PS-i panna. Ise ma ei hakka mingit hinda välja tooma, sest eelistan siiski vahetust sobivate velgede vastu. Kõik keskkapslid on olemas. PILT: Parimat, Taavi
  13. TaaviR

    O: Orig. ilukilbid

    Tallinnas 15e komplekt. Voin saata kuhu vaja.
  14. Ilma tahhokata variant pakkuda Tallinnas 56281116. Parimat, Taavi
  15. pakkuda tagatuled 5e ja tuulekoda 5e. 56281116 Tallinn.
  16. Sinine FL 316i sedaan, sinine 316i (325ea) touring ja must 316i (2.0i) sedaan. Sinise sedaani ja touringu kere enam pole v.a kapott. Peale kapoti pole mõtet muid kereplekke küsida. Musta sedaani küljest võimalik vajalikke tükke lõigata, varsti läheb emeksisse. Asju võin saata kuhu vaja. Ei hakka siia mingit suurt listi asjadest tegema, kel midagi vaja, see küsib. Asun Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Sinise 316i Touringu teh. pass ja numbrid on ka üle kui kellegil peaks vaja minema. Pildid olevatest istmetest Alles tagumised polstrid ja riidest tagaiste. 51mm püstakud, M-Tech 1 "suur" rool, 2.7e sisselaskeid 2tk, touringu lagi, sedaani lagi 2tk, ilma pragudeta armatuur, sillajupid, beežist nahast uksepolstrid, genekad, starterid, radikad, m40 käigukast, salongidetailid jne jne. Küsige julgelt. Parimat, Taavi
  17. Udukaid on sellele stangele vist suht lootusetu otsida ? Ma ei ole ausalt öeldes selle eBay teemaga eriti "Sina" peal, äkki keegi kes saab sealt tellida, viitsib aidata.
  18. Kust oleks võimalik saada e30 M3 mõõtudega esimesi suunatulesid? Piltide pealt tundub, et nad on originaalist pikupidi lühemad ja ka kõrgemad. On mul õigus? Ja tundub ka, et udutuled on veidi teiste mõõtmetega? Ehk oskab keegi nõu ja/või jõuga aidata Parimat, Taavi
  19. Vahepeal on muutunud telefoni number. Uus number on esimeses postituses.
  20. Tere. Oleks tarvis R4 Touringule madaldusvedrusid, nii esimesi, kui ka tagumisi. Madaldama peaksid VÄHEMALT -40mm. Mida rohkem madaldavad, seda parem. Pakkumised teha koos hinna ja asukohaga PS. Ise asun Tallinnas. Parimat, Taavi
  21. TaaviR

    LUKKU!

    Pakkuda M-Tech II suur rool. Hinnaks 40€. Nahk on ülevalt lahti. Näha ja katsuda saab Tallinnas. Vajadusel võin ka saata kuhugi. Kätte saab mind numbrilt 56374362 Parimat, Taavi
  22. Püstoliga värvides metallikvärviga 50-70 EUR/tk ja kroomvärviga 70-110 EUR/tk. Pulbervärv al. 100e jooks (spetsiaalse pahtliga peidetakse ka äärekivikahjustused). No ütleme nii, et kui ma esimese veljega poole peale jõudsin, siis kirusin omaette, et sai liiga odav hind tehtud. Aga peale teist velge läks asi väga kiiresti juba. Sain vajalikud nõksud ja vahendid kätte
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus