Hüppa postitusse

TaaviR

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis TaaviR postitas

  1. TaaviR

    Lobamokkade rubriik

    Helista mulle. Asun Männikul. Tõstukiga garaaz. 562 81116.
  2. TaaviR

    müüdud

    Pakkuda Cabrio musta värvi juhiuks koos klaaside ja aknatõstukiga. All ääres väike roosteplekk, läbivat pole. Näha ja katsuda saab Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Hind 120e Parimat, Taavi
  3. Tegemist siis minu autoga. Küsimused PS või telefoni teel.
  4. http://www.auto24.ee/used/1825797
  5. Olemas. Auto küljes. Vajadusel võtan maha. Minu mäletamist mööda mädad ei olnud ja auke samuti polnud.
  6. TaaviR

    Lukku

    Kaasa saab 3 polditavat flantsi. Olid vähemalt 20mm vb isegi veidi rohkem, ei mäleta. Kasutuses siis esimeste velgede jaoks, et oleks koopa äärega tasa.
  7. Annan rendile peotelgi/välitelgi suurusega 3x8m. Telk on tugeva metallkonstruktsiooniga, valget värvi, akendega. Sobib suuremate koosviibimiste ja ürituste korraldamiseks, laadatelgiks, müügipaviljoniks jne. Telk mahutab u 30 inimest. Harjumaa piires soovi korral minu poolne paigaldus ja/või maha võtmine. Rendi hind 40e/30h ja iga järgnev ööpäev 10e. Tagatisraha 150e Paigalduse ja maha võtmise hind Tallinna piires 25e. Linnast väljas kokkuleppel. Asun Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Parimat, Taavi
  8. TaaviR

    Lukku

    Võib pakkuda vahetuseks teisi 16-17 velgi mis e30 alla sobivad. Hea pakkumise korral võin ka peale maksta.
  9. TaaviR

    Lukku

    Oli jah, aga eks sellel oli ka roostet omajagu ja vajas siit sealt kohendamist. Hind oli ka selline sest tahtsin praegust cabriot tookord osta. Õnneks läks tuttavale ja headesse kätesse aga üldiselt on ikka nii et kui tahad hea kerega rulli saada siis pead ka head raha olema nõus välja käima.
  10. TaaviR

    Lukku

    Ei tahaks küll nokkida, aga selliste kriteeriumite puhul peaksid sa oma hinnapiiri omajagu tõstma.
  11. TaaviR

    M: 318i (2.5) 90a kupee

    200.- oleks see ilmselt minutitega juba ammu müüdud
  12. TaaviR

    Lukku

    Ikka veel pakkuda.
  13. TaaviR

    K: Cabrio keredetailid

    Inglismaa ebayst siis? Kui juhuslikult sulle kuskil midagi silma hakkab, võid mulle teada anda
  14. TaaviR

    K: Cabrio keredetailid

    Selge. Aga tiib ega uks ei peagi idee poolest uued olema. Sobiksid ka kasutatud, vähese roostega vms. Kust ma Saksast seda otsimist alustada võiksin? Ebay? Kuskilt välismaa lammutustest ei ole reaalne midagi saada? On kellelgi kokkupuuteid? Ega kui midagi teha pole siis tuleb uus tiib osta. Kas uksega ootab sama saatus?
  15. Hei. Oskab keegi soovitada kohta kust võiks cabriole kereplekke leida? Pean siis silmas muid kohti peale esinduse. Nimelt jutt käib siis juhiuksest, kundepoolsest esitiivast ja kunde tagatiivast/tiivakaarest. Läti/Leedu lammutused? Ebay? Kui keegi mõnd linki teab, siis võiks siia kirjutada. Eestist vist suht keeruline nimetatud asju leida. Eix hiljuti mainis, et H2-st saab esitiiva kuskil 17x vms euro eest. Tahaks loota, et see pole ainus koht kust neid saab, ja veel sellise hinnaga Parimat, Taavi
  16. TaaviR

    Porimatid, veluurist

    Mina ka kui cabriole saab.
  17. TaaviR

    Lukku

    Pakkuda pealkirjas nimetetud veljed. Kitsamatel ET 35, laiematel ET 15. Peal korralikud rehvid. Ees 195/45/R16 Continentalid mustrijäägiga 5mm ja taga 215/40/R16 Toyo-d mustrijäägiga 6mm. Randid on tuhmunud ja vajavad üle poleerimist. Näha ja katsuda saab Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Hind koos rehvidega 320e Hind ilma rehvideta 250e Parimat, Taavi
  18. TaaviR

    K:Stroker

    Võibolla sain ise siis valesti aru. Siis on ikka eta blokki kasulikum kasutada.
  19. TaaviR

    K:Stroker

    Aga mis variandi puhul b25 135mm kepse kasutati?
  20. TaaviR

    K:Stroker

    Kuskilt olen jutte kuulnud, et b25 plokk pidavat grammi võrra madalam b27omast olema. Kas b25 nuka asendamine b23 omaga annab midagi juurde või mitte? Ja käiku peaks siis minema b27 vänt, kepsud ja kolvid? Või b25 kolvid?
  21. TaaviR

    K:Stroker

    Kirjutatakse kõiksugu erinevaid variante, aga milline neist siis õige on? Mul on hetkel olemas komplektne m20b27 ja laiali võetud m20b25. Et nendest siis midagi kokku panna peaks toimima järgnevalt? : b25 plokk, b27 vänt ja kepsud, b25 kolvid, b25 kaas (või on kasulikum sinna b25 kaane sisse hoopis b23 nukk panna? Kuskilt jälle kuulnud. Mul peaks b23 nukk olemas olema), aju, sisselase, pihustid, õhulugeja, juhtmestik, hooratas. Olen ma asjast nüüd õigesti aru saanud? Parandage kui ma eksin. Parimat, Taavi
  22. TaaviR

    müüdud

    Pakkuda pealkirjas nimetatud asi. On tehtud klaasplastist. Auto küljes pole kordagi käinud. Vajab vähest nokitsemist. Asun Tallinnas ja kätte saab mind numbrilt 562 81116. Kui keegi on huvitatud, siis võin selle ka IS-esilisa vastu vahetada. Hind 50e. Parimat, Taavi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus