Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

pego113

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

10
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast pego113

• Tiitel
    Algaja
  1. pego113

325i '90 - GTA

Väntvõlli andurit oled proovinud teist ?Mul jamas kunagi se suht samad sümtomid olid ja korda sain siis kui uue panin .
  2. pego113

O: E30 M3 kellaplokki ja 2.5 141kw torukollektorit.

http://www.driftime.ee/foorum/viewtopic.php?f=23&t=2170
  3. pego113

M: artec veljed

Müüdud
  4. pego113

M: artec veljed

Oleks pakkuda siis 16 tolli 2he osalised artec veljed ,esimesed 9 ja tagumised 9,5 laiad . augud on 4 x 100 .Kahel veljel on korralikud rehvid ka peal . hind on 300 euri ja kaasa tulevad 2 cm flantsid e30 jaoks tel 55698623
  5. pego113

325i '90 - GTA

Tegin enda autole ka nädal tagasi uued numbrid ilma euro tähiseta ,käisin kohapeal täitsin mingi planketi kus oli selline koht kus sai valida ilma ja euro tähistusega number . Tegin sinna kasti linnukese ,ilma euro tähiseta ja saingi ilma tähiseta .Vanade kohta kirjutasin et on deformeerunud natuke .
  6. pego113

M:Hartge torukollektor m20 mootorile

Haapsalu.
  7. pego113

M:Hartge torukollektor m20 mootorile

Kuna ,lähemal vaatlusel leidsin väikse vea ka siis ,sellest hind 70 euri , 1 koht vajab veidi keevitust.
  8. Müüa siis eelpool nimetatud kollektor hind 100 euri tel 55698623
  9. pego113

mootori valik?

Ma panin enda omale ka 2,8 mitte küll 2 vanosega vaid 1hega aastast 96 ,ehk siis m52b28 .Sellel on ka originaal immo ews ,aga internettis otsides leiab suht palju nende kohta ja tööle sain ta ilusti . Ainuke asi kuna minu mootor tuli ka automaat kasti otsatst, siis ostsin teise manuaal kastiga auto pealt aju,ewsi plokki,saatja ,immo rõnga koos süütevõtmega .
  10. facelifti esimest põlle on pakkuda ?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus