Hüppa postitusse

Baur TC

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    157
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis Baur TC postitas

  1. Tere, korsistan praegu ja annan ära: korralik valge esikapott - 50,- Euro ees Asukoht: Palamuse Christoph, GSM 5038833
  2. 1400,- Euro koos valuveljedega! (kohapeal Saksast)
  3. Korralik valge (Alpinweiß) kapott Palamusest olemas. Hind kohapeal: 50,- Euro Christoph, GSM 5038833 Kui transport oleks probleem - siis suhtleme :-) - ma saan aidata.
  4. Tere, korsistan praegu ja annan ära: korralik valge esikapott - 60,- Euro ees 2 x uksed, vasak. ja parempool, tühi (klaasid läinud), e.a. 1985 (uksed ei ole uus, aga enam vähem, aga alumine ümbervolditud äär hakkab juba väikselt paistma, vasakpoolne rahuldav, parempoolne suht hea) ja ma küsin nende ees kokku 30,- Euro Lisaks leidsin veel kroomkapslid raudveljede (70 mm läbimõõt, 35 mm kõrge), korralikud - ja küsin komplekti ees 16,- Euro. Kes viib korraga kõik ära - 75,- Euro - cash & carry Asukoht: Palamuse Christoph, GSM 5038833
  5. Baur TC

    O:E30

    Ma ei taha eriti targutada, aga kui aeg on üle, siis teeni nüüd kuskil lisaraha - ja siis osta endale midagi korralik. Järelmaksu peale, kena - aga kus tuleb siis lisaks vajalik vaba raha, et varuosad, remont ja korralik hoiukoht kinni maksta?
  6. copy/paste There will be a 6th annual E30-meet at Muurame, Finland 22.-24.5.2015. The meet is open to all. It doesn't matter if your E30 is worth 300 or 30000€, bring it there anyway! There will be a small prize for the "best E30 of the meet", and likewise a prize for the driver who has made the longest journey to attend. Former prize is kindly sponsored by Bimmer Tuning Club of Finland. On friday, we've traditionally had an E30-trivia contest and your basic barbeque party etc. On saturday afternoon people gather on a parking lot and go drive some twisty roads. The roads and scenery are very nice in the region. The driving/official part of the meet usually ends a top Riihivuori "mountain", where we have a crank throwing contest and deliver prizes for the winners. People usually rent small cabins from that Riihivuori ski center. They're all pretty close to eachother on top there. They have cabins about all sizes and price ranges. Muurame is a bit over 260km / 3 hours drive from Helsinki according to Google maps. https://www.facebook.com/groups/369044543127800/
  7. Jõulueelne soodukas, sest masin seisab ikka kuuris. Ainult 1400,- Euro koos valuveljedega! (kohapeal Saksast)
  8. Põhimõttelised on praegu õige hetk käes, et igaüks loeb seda 2014 teema uuesti läbi - ja teeb väikselt oma järeldused. Minu arvamused ja ettepanekud on ikka veel jõus, miks ma pean neid ka eriti muutma? Lisaks tahan mainida, et EKBK ei ole veel plaanid teinud - võibolla leiame sealt kaaskorraldamist või ühist keel? Või pöördume Lätlaste poolt? Läti E30 kogudus on päris korralik välja arendatud, miks mitte nendega kuskil Põhja-Lätis või Lõuna-Eestis midagi koos korraldada?
  9. Küsimused, ettepanekud - ja viljakas arutelu on teretulnud!
  10. Baur TC

    Ostan e30 kuni 3000euri

    Sõnad: korralik, kabriolet, touring või kahe ukseline ei lähevad sinu eelarvega kokku. (2¢) Korralik 325 kabriolet algab kuskil 5000,- Euro ringis, korralik 325 Touring maksab Saksast alates 4.000,- Euro - kui on üldse mingi pakumist ?! ja normaalsed 2 ukselised on juba ammu üle 3500,- E. Mis tuleb teha? Vaata näiteks seda 320i Jõgevast - korralik kere, hea tehnika seis - ja hind (3000,- ) on suht soodne. Teine lahendus - tuleb uued jahimaad külastada - E36 /325i mahub ilusti sinu eelarves sisse. Võtta nagu up ja soovin edu otsingul!
  11. up - and away? Soov on ikka A le Cog iga jannu kustUdada,
  12. Baur TC

    O: E30

    Kahtlen, et foorumi poolt pakutud postkast on nii suure mahuga, et 700 Euro maksav E30 mahub sealt kirjalikus formis kõik oma veadega... Aastal 2014 on turu olukord vist natukene teine, korralik E30 alla 1500 - 2000 Euro on ainult unest nähtav unistus.
  13. Baur TC

    Lukku

    Rõõmuga näen, et minu endine tööhobune on veel heas vormis
  14. http://www.ebay.de/itm/Nuke-Performance-Nockenwellenrad-verstellbar-BMW-M20-schwarz-/231304392822?pt=DE_Autoteile&hash=item35dad0f076 ...kui Eestis ei leia...
  15. Kui keegi tunneb huvi, siis läheb minu Baur müügiks: BMW Baur TC II. 325 eta, e.a.1986, valge, manuaalne k.kast läbisõit 199.000 km korralik, eriti kerede puhul kerenumber: WBAAB510601232720 Eibach vedrustus, Eibach stabikad 16" Schnitzer veljed Hind: 4.500,- Euro Lisasid: BC. II värvitud klaasid originaal sportrool lisaks roolivõim, mis ootab paigaldus Kõik ülejäänud selgitame ainult masina kõrvale välja. Olemas ka dokumentatsiooni, uued ja kasutatud varuosad, jne. - sellest räägime palun samuti ainult masina kõrvale. Kes soovib piltid, tema on teretulnud ja saab neid ise Palamusest teha - või vaatab siin: http://www.carsablanca.de/Oldtimer-Youngtimer/bmw-325-e-baur-tc-ii-dreier
  16. Kui keegi ei soovi neid originaalvalveljed endale, siis langeb hind 200,- Euro võrra. (1.550,-Euro auto ees)
  17. O.K. - tunnistan ausalt: olen vana - kui käisin auto peale avarii vaatamas, siis jäid minu prillid kahjuks koju ja ma nägin vist ainult vaevaga, et tegu on üldse E30 kerega masinaga olen Saksa rahvuses ja ei mul ei ole vist aimu mis tähendavad Eesti keelsed sõnad: õrn ja olematu , ja lisaks pärinevad minu tehnikaoskused põllumajandustehnikamaailmas. N.B. hakkan jurde õppima, palun kannatus ja natukene vana meeste vastu.
  18. ..."Kerel on õrn esiotsa kõks olnud" Võib olla sa sõnastad oma teksti osaliselt veel natukene ümber...? Niimoodi, et ta pegeldab enam vähem ka reaalsus?! Tahan veel mainida, et antud masin oli enne avarii väljapaistav korralik....
  19. kõik vajalik baas-informatsioon siin: http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?f=9&t=9214&p=69409#p69409 Kontakt palun ainult! emali teel. Aitäh - Christoph eetarga (ätt) gmail . com Kes soovib kohe transport jurde tellida, autohind 1750,- Euro pluss 450,- Euro neto transpordi ees (Heilbronn - Tartu) + 20 % käibemaks. Kõik kokku: 2.290,- Euro
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus