Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

mett

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

23
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast mett

• Tiitel
    Algaja
  1. [size=5]Müüa, siis Nissan 300zx z31 aastast 1987. Auto hästi hoitud!Seest ja väljast ilus puhas, sillad ei kolise absoluutselt,rõhud kõik normis,mootorist, ega mujalt ka õli EI leki.Roostet ei esine. Mootor: 3.0 turbo Käigukast: manuaal Värvus: punane Keretüüp: kupee Odo:130xxx Tel:58163343 Arno Kasemets. Pildid: http://fotoalbum.ee/...63/sets/1231321 HIND: 2500 euri ja kui oskad, siis tingi! KIIRE!! Asukoht:Tallinn,Nõmme[/size]
  2. mett

BMW 318i (316i) '90 - christian

Kaugel asi on ka? Seisab?
  3. mett

Nonii mis nüüd, siis räägi millal vaatama saab tulla . Tahaks selle pilli üle vaadata mis, siis muutunud ka on peale selle kui see minu oma oli. Siim
  4. mett

viimastel piltidel on masin nii nagu mina teda mäletan Kuid ega see madaldus ja plekkvelg ikka kokku ei käi hästi :roll: Siim
  5. mett

316i '88 - Henrik

Ma vaatasin ükspäev, et sul maja ees ka mustad jutid maas.On see sinu kätetöö? :wink: siim
  6. mett

Kui Nõmmele satud siis tule vii ära .Tahaks garaazi korda saada. Siim
  7. mett

Tore kuulda, et ikka korda said . Kuid plokikaanetihent ikka ootab :wink: ei tahaks nagu niisama ärr visata. Siim
  8. mett

Kas seisab ikka truumus ja viga pole leitud? :shock: Siis peab küll midagi suuremat olema. :roll:
  9. mett

316i '88 - Henrik

Ma jh seal koos isaga elan niiet kui midagi vaja remontida siis tule külasta. Terv Siim
  10. mett

316i '88 - Henrik

Tere!! Kas sa mitte ei ela Nõmmel pilviku tn mis asub metsa see.Ma ise elan muidu seal nurga peal kus palju autosi hoovi peal on
  11. mett

Tervitus! Mis autoga toimub,Seisab?
  12. mett

Mõne video võiksid ju ikka üles panna.Aga no kui pole soovi siis pole midagi teha. Elame üle.
  13. mett

Tere!! Kuule tee siis mõni videokui viitsimis oma driftimisest, oleks lahe vaadata ju Jõudu!
  14. mett

Okei ärme selle üle mõtliske, siin jätame siis teema puhtaks.Vabandust Tänud

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus