Hüppa postitusse

paka66

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    376
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis paka66 postitas

  1. Palju sellise rooli nahatamise eest tahad saada.Soov saada siis ikka mustast nahast!!
  2. tegu siiski 18 JUULI ja pühapäevaga
  3. Ja märtin jälle rajal.Ma nagu kopkas seal Ja kokku 10 wrc masinat peal :shock:
  4. Ma tulen ka pildistama ja ilmselt ilma e30-ta Ja muidugi nagu eix ütles kui ültse on mida pildistada
  5. Aa ok siis jah kruustangid ja mida suuremad torutangid seda parem Ja uue saadavusest kahjuks ei tea midagi,kuna pole endal kunagi vaja läinud :wink:
  6. Keera mutter õrnalt lahti ning vedrutõmmitsaga tõmba vedru kokku ja käes ta ongi. Uue muttri saad näiteks kaasa uue amordiga :wink:
  7. kütusepaak eespool sellest ka pildid :wink:
  8. Ja päris kõvad tuuled veel :twisted:
  9. Minema tuleb visata :roll: ja uus osta
  10. supper õpetus!!!!pildid saaks siis ilmselt sama tee jalge all kuna põhja matt vedeleb garaa¹i nurgas hetkel siis võiks ju uue riide selga tõmmata
  11. Mul selline asi rallikal.Valmistadu ise ja näeb välja nagu poest ostedud :roll:
  12. Olgu olgu teen uue teema siis kui ei anna rahu JÄTKUB UUES TEEMAS:RULLID KOKKU JA TALVEMÕNUSID NAUTIMA
  13. me soovime siin kokkutuleku korralda aga samas siis natuke talve mõnusid nautida :wink:
  14. seda küll sest ma ise ilmselt piigiga ültse peale,sest tänava sõidu rehviga ma sõita ei oska need nii libedad. Aga hakkaks huvilisi kirja panema vaikselt,et kui talv tuleb siis lihtsalt lendaks sajaga peale.Võib ka naisi kaasa võtta neid seal hea õpetada
  15. Mul oleks üks ettepanek ja hea koht kus talve mõnusid nautida,aga see jääb tallinnast umbes 30-35km kaugusele ja muidugi järv peab ka kaane peale saama.Nimelt koht siis mustjõe ja seal jube hea karjäär.Ise käin seal iga talv oma oskuseid lihvimas.Et võiks teha ühe ilusa laupäeva seal kui talv ikka tuleb korraldaks ka siis ühe väikese mõõduvõtu ning mingi ühispildi :wink: Kui muidugi huvilisi on,sest Tallinnast vist ei raatsi kõik ilmselt tulla. :roll: Aga pange oma mõtted kirja ja vaatame mis saama hakkab,sest see vaid minu mõte...
  16. See asub siis endise kadaka turu juures kui keegi veel ei tea :D See prisma mis põles noh... Mina 100% seal ja tulen ilmselt 325i-ga sellega lõbusam sõita Näeme seal rahvas
  17. Jah vaataks veel see esmaspäev ku palju nägusid kohale tuleks ja siis otsustaks kas teha paus või mitte ;D
  18. kus ja millal te jälle kokku saate tuleks ka???
  19. kle aga aitähh nõuande eest.Mulle lihtsalt tundus siis vist et kõik teavad kõiki. Siis aga võib öelda nägudeni
  20. Siia vahele väike küsimus,et te kõik olete juba ammu tuttavad ja sõbrad jah? Et käiks ka vahest kuskil aga ei tunne kedagi.kunagi ma käisin selveri parklas ja sealt edasi saku suurhalli juurde jube imelik oli kõik tunnevad üksteist ja räägivad mina vahtisin aga niisama
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus