Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

2Fast

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

28
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast 2Fast

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. 2Fast

Müüdud: Borbet A 15'' üksik velg

15 eurot
  2. 2Fast

Müüdud: Borbet A 15'' üksik velg

Endiselt müügis, lisaks ka kapsel saadaval kasutajalt Riho. Hinnast võib oma nägemuse pakkuda.
  3. 7Jx15'' 4x100 Kapslit pole liivapritsitud 15 Euri 53908304 rauno.ney@gmail.com Asub Keilas.
  4. 2Fast

BMW 324TD Touring 1992 - Kaspar

Haapsalust selle vinge paberipataka ka kaasa said igast autoga tehtud tööde kohta? Hammasrihmavahetuse arve koos läbisõiduga peaks ka seal mapis olema. Mõtlen lihtsalt et millal see lähenema hakkab..Omanike on masinal suhteliselt palju olnud jah arvestades seda läbisõitu mis ta Eestis sõita jõudnud on. Ometigi on ostja pidanud üldjuhul vaeva nägema et see auto endale saada:D Kui ma õigesti mäletan siis minu kätte jõudes oli 236000 ees. Viljar siis muidu tuttav sul? Neid lugusid tahaks kah huviga kuulata kuidas see masin Cristophi käest Viljari kätte jõudis.
  5. 2Fast

Püsikal on rooli all 1 ise aretatud pistik, mis vahepeal streikis. Aga muidu jah, diffri andur tegi mul ka korra trikke, 1 andur isegi kapi peal seisab sellest ajast, kuigi viga oli tegelikult pistikus. Aga auk põhjas on küll minu jaoks suur üllatus, paar aastat tagasi kui masin enne talve kõvasti õli nägi võimalike kahjude vältimiseks, seal midagi peale mõne üksiku pindmise rooste koha küll silma ei jäänud. Mis tagavararatta kohal on? Bottlecap ikka? Mul 1 borbet vedeleb sellest autost..
  6. 2Fast

Tegelikult sai ka teist mootorit proovitud, sümptomid olid samad. Jääb muidugi õhkõrn tõenäosus et ka sellel oli sama viga.
  7. 2Fast

Diagnostika ei saanud ühendust airbagi ajuga, arvati et aju viga ja tuleks ära vahetada. Seda pirni sealt ülevalt minu mäletamist mööda eemaldada ei saa. Ma ei tea mismoodi ta Sinu kätte jõudis, aga minu käes oli seal peal must teip ja ülevaatajatele silma see ei jäänud. Ja ABS pirn oli vist tõesti puudu tal, aga jah, ei häirinud ka mind ja sõitsin ilma ABS-ta. See tagakojamees on uskumatu tegelane:D Sain aru et Henri oli ta elektrikul korda lasknud teha, aga ei tea mis tal nüüd siis hakkas. Ilmselt see probleem on juba väga vana, sest foorumis kolades leidsin teema, kus inimene kellelt mina ostsin, uuris et miks kojamees ei tööta, ja tulemuseks oli see et releed polnud sees. Ilmselt oli see viga juba saksast tulles ja see ka põhjuseks miks relee eemaldatud oli.
  8. 2Fast

Garaazidega/pindadega hangeldamine.

Mina kahjuks ei ole. Siuke nõuka aja tunne on, raha on aga keegi ei müü Kinnisvara arendajad on elamuid küll kõvasti ehitanud aga garaazidele pole keegi tulnud.
  9. 2Fast

Garaazidega/pindadega hangeldamine.

Mina soovin keilas garaazi osta :roll:
  10. 2Fast

BMW 325i (2,7 S3) cabrio '88 - face

Nagu hamster oma ratta peal
  11. 2Fast

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

Selle kohta on teema olemas.
  12. 2Fast

M/V: ALU rihvel plaadid!

50x70 peaks hakkama saama nippi-nappi, endale just tegin kaitsme, pikkuseks kujunes 61cm ja laius eest poolt 56 ja tagant vist oligi 50cm. Viskan lähipäevil enda teemasse pilte ka. Iseasi kas alumiinium on õige materjal selle kaitsme jaoks :roll:

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus