Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Leks

    2016 riidenänn

    Polosärk kindlasti ! Aga see peaks olema ilus polo ehk see mis hoiab seljas oma vormi...osad odavad polod ripuvad nagu kartulikottid seljas. Mis kujundust see aasta plaanid ? Ei tahaks seda suurt kotkast kûljele. Piisab nendest kirjadest seljapeal ja rinnas. Veel krae peale nurkka vôiks lisada "e30.ee" imho nàeb kena vàlja. Nàgin ûhte polo kus oli krae peale tikkitud firma nimi.
  2. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Käisin E30 klubi esindamas
  3. ca 2300 km selle kohani kui mööda maad tulla kütetrahaks jämedalt 350 per auto + juba enda kulutused kohapeal ja sõidu ajal 3-4 inimest rullikas 2300km sõita on overkill minu meelest. max 2 inimest
  4. polo oleks igati hea variant
  5. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Mis see umbeskrsmine kiirus oli seal
  6. Selleks kevadeks on plaanis vähemal t-särke juurde teha ? Ei tea kuidas teil, aga minu tsärgi krae näeb välja nagu näritud näts
  7. mis see keskmine muidu on tänapäeval ?
  8. Leks

    M50 mootori paigaldus e30-le

    tihvtid saagisin mina maha, need segavad "pööramist"
  9. Leks

    M50 mootori paigaldus e30-le

    mingit pilti viicid lisada ? mul ka e34 padjad ja minul vist pole sellist muret.. ma muidugi pöörasin neid patju ka korralikult edasi tagasi otsides "tsentrit"
  10. mina ei osta - mina ei hääleta.
  11. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Tuhnisin täna Wurdi kataloogis
  12. Leks

    M: tagumised rummud 5x120

    Lisaks esimestele adapteritele pakkun ka uusi tagumisi e90 rumme, mis lähevad bolt on e30 tagumistele kettastage õõtsadele (NB tagaõõtsas peab käima "suur laager" mõõduga 42X75X37) Nende rummudega sobivad e30 originaal sadulad, klotisd, kässari süsteem ja kettad. Tagakettaid vaja ümberpuurida mõõdule 5x120 Kasutades velgi näiteks ET22, vajalik flants 12mm Hind 120 paar.
  13. Müügiks siis adapterid mis aitavad minna üle 5 augule esisillas kasutades E30 püstakuid. Piltidel on näha mis põhimõtega nad töötavad, ise ei viici lahtikirjutada seda käsitisi. Lisaks nendele adapteritele on vajalik eraldi soetada * e36 rummud ( koodiga 31226757024 ) * Esisadulad е36, ketastele mõõtudega 286х22 * Pidurikettad е46 325i, 300х22 koodiga 34 11 6 855 152 * Adapterid e36 sadulatele Pildil on auto, millel need asjad küljes. Veljed 17х9 ЕТ22 ees ilma flantsideta, taga flantsidega 12mm. Proovimiseks kasutasin püstaku ilma ABS, seega ei tea kuidas e30 abs andur teeb koostööd selle komboga. Asukoht Tallinn, Hind: komplekt 2 mutrit, 2 vahetükki = 80.- (käsitööna valmistatud)
  14. Leks

    M50 mootori paigaldus e30-le

    miul läksid tavalised e34 525 omad
  15. Leks

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Tõenäoliselt kütuselatt pihustitega oli kuivaks kuivanud. Minul ka oli nii, ma panin kütusepumba relee sunniviisil tööle pooleks minutiks, siis pumpas ilusti küte trassi koos tagasivooluga täis ja käima läks poolest pöördest.
  16. Igatahes minul toimetab see pulk juba 4 kuud probleemideta. Algul otsisin r6 spidokat, kuid edutult. Odavam ja murevabam tellida see pulk Tänud veel kord !
  17. siin näha mis seal see on
  18. Jah, see potsik ongi ka roolivôimu filter. Puhastada pole môtet, see sama hea kui hakata ôli filtrit puhastama.
  19. Leks

    Lukku

    up Tere, ei saa kahjuks
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus