Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    137
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Postitused, mis group postitas

  1. Minumeelest on E30 juba nii klassika, et igasugu  aretised ainult rikuvad auto väärtust. Ise nagunii seal taga ei istu, seega vaevalt nendest akendest väga puudust tunned. Eks need õiged aknad tulevad ka kunagi müüki, seega tasub pigem oodata.

  2. Ma panin enda autole ka suures hulluses mõlemad nii selle kui väikese aga siis hakkasin mõtlema, et milleks küll seda suurt üldse vaja on, sest millal peaks tekkima reaalne vajadus blokeerida esimesed aknad... Lisaks, mulle on jäänud mulje, et need nupud vist kuluvad kuidagi eriti nõmedalt ära ja jäävad pidevalt kinni.

  3. 3-4 purki kui mälu ei peta. Ma ise ei uskunud, et aerosooliga võiks värvimine õnnestuda, arvasin, et rabe värv tuleb kohe maha aga ei tulnud. Nüüd peale 3+ aastat on värvus hallikaks tagasi läinud aga kuidagi ühtlaselt, et kui konkreetselt ei võrdle siis kohe tähele ei panegi.

  4. Päris laheda makiga on Blaupunkt välja tulnud.

    https://www.car-akustik.de/blaupunkt_referenz_haendler/product/blaupunkt-bremen-sqr-46-dab/

     

    The refreshed Bremen now comes with a trick cassette door which houses USB/SD/SDHC connectivity behind it instead of a cassette mechanism, so the faceplate has remained similar to the mid-‘80s original. Complete with a Bluetooth module, it’s basically a fully modern stereo that fits an '80s-'90s BMW.

     

    • Meeldib 2
  5. TTY peaks olema see polt, mida pingutatakse lõpus teatud kraadide võrra lisaks ning mille käigus toimub nn väljavenimine  mis siis enam ei taastu lahti keeramisel. Näiteks silindripea poldid. Raamsaale polte nii pole vaja pingutada, seega seal äkki siiski tavalised. Samas soovitatakse need ka alati ära vahetada m20-l.

  6. Ma soovitan sulle Insize 2322-100A mudelit, ei ole kallis ja peaks olema suht korralik. Müügimehe jutu järgi kasutavad seda näiteks TTü, Saku metall,  Eesti Elekrijaam ja veel mitmed tundud firmad. Hind oli viimati 91 eur mkt.ee-s. Ise kasutan mitmeid Insize firma tooteid ja olen rahul.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus