Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
kotkas1

325i touring '88 - andrus

Soovitatud postitused

kotkas1

lisaksin siia siis ka oma uue liikuri sai siis selline ostetud eelmine nädal, algselt otsisin küll kupeed kuid kuna oli raske leida sobivat siis otsustasin selle kasuks. hind oli küllaltgi soodne ja suhteliselt hea varustus autol oli mootori juhtmestik ja aju läbi põlenud ja hetkel on see tartus dia -s uuesti vedamisel ja aju remondis, esialgsel vaatlusel jäi silma asjad mis lisaks remonti vajavad: armatuurlaud ja igasugused polstrid ja plastdetailid salongis. esimesel võimalusel üritan ära likvideerida ka selle sumbuti ja juhiistme ära remontida. veermik oli korras aga käigukangi hoovastik vaja ära vahetada ja üks esitiib välja vahetada, helisüsteem küll tuleb aga pigem mingi keskklassi tase kuna kuulan palju klassikalist muusikat.

lisavarustusest hakkasid silma: tulede kõrgus regulaator, katuse luuk, tehase sportistmed ja kompuuter.

pilte leiab siit http://www.foto24.ee/album/6615

seal ka paar pilte minu teisest bmw-st millega liiklen igapäevaselt ja hallist ladast mida ma ehitan hetkel :oops:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

kui kellegil on pakkuda mootori alust juhtmestikku siis andge julgelt teada, ja kui kellegil on tagumisi polstreid universaalile siis ka need oleks väga abiks. kuna sooviks autot täiesti originaal korda saada jälle nii nagu se oli tehasest tulles. ette tänades andrus :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

minu jaoks mitte ainult mage vaid täiesti ..... nii kui auto tartust kätte saan tahaks kohe spoilerid maha võtta ja ka selle sumbuti alt pildi pealt pole hästi näha aga välja tuleb sealt 2 toru mõlemasse võid vabalt rusika sisse pista :D mulle miskipärast meeldib tehase välimus kõige rohkem ilma igasuguste spoilerite jm rullnoka tuuningutta vb ainult mõni tagasihoidlikum valu 15-16 tolli

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

nii homme siis saan auto lõppuks kätte tartust remondist seda esistange alust sai mõeldud ja küsiks mis te nendest kahest arvate http://www.carstyle.ee/BMW/Pildid/bmw22.htm ja http://www.carstyle.ee/BMW/Pildid/bmw21.htm need tundusid kõige normaalsemad mulle mida pakkuti :) ja lähiajal siis lähevad esiistmed remonti ja helisüsteemi aretama siis saab edasi mõelda. remondist öeldi et teadaolevatest vigadest on hetkel veidi raskelt liikuv gaasi siiber ja lamda andur remondi arve pärast ei põe esialgu ootan siis teie arvamust nende stangede suhtes.

ette tänades andrus

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

nunii täna siis tellisin mõlemad stange lisad ära ja siis vaatan kumb realses elus parem jääb ja varsti siis lisan uued pildid ka mis on ikka kaameraga tehtud mitte telefoniga :D

aa kust saada originaal värvi (mitte sparyd)?

see vana stangelisa sai ära võetud korraks ja all oli suht kurb vaate pilt mõlemad udutuled on puruks pekstud/väänatud niiet peab need uued otsima :cry: kellel on facelift udutulesid pakkuda siis ps

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

http://www.carstyle.ee/BMW/Pildid/bmw22.htm ja http://www.carstyle.ee/BMW/Pildid/bmw21.htm need mõlemad tellisin pärast vaatan kumb parem jääb ühe panen siis valgele bemmule ja teisi hallile või annan ära kellegile. aga tallinnas pidi kusagil bmw lammutus olema kas mõni hea klubikaaslane uuriks palju seal maksavad facelift udutuled:oops:

muidu mõtlesin ka neid küljelaiendeid http://www.carstyle.ee/BMW/Pildid/bmw13.htm ja http://www.carstyle.ee/BMW/Pildid/bmw15.htm aga midagi peab siiski jätma ka tulevikku muusikaks :) muidu tahaks ka taga stangelisa panna aga käru konksu ei tahaks eemaldada kuna veel enda maja ehitus pooleli :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

ei ole :D sinu oma on ikka üksjagu üle välimuselt minu omast pealegi on mul veel interjöör korda tegematta, varsti muidu peaks 15 tollised valud ka tulema. nüüd sellel nv keskendun rohkem koristamisele küürimisele, kuna ledsin tagavara ratta alt paar saksa marka - tundub et eelmisele omanikule eriti pole koristamine meeldinud :D hea et vähemalt tehnika osa on täiesti korras ja ilusti hooldatud :wink:

muidu kui kedagi huvitab siis selle auto ma leidsin kuldsest börsist kus see oli pandud varuosade alla ja varuosadeks müügil hinnaga 5k kuna mind huvitas mootor tookord siis helistasin ja uurisin mis viga on öeldi et autol mootori juhtestik läbi põlenud üle jäänu on hea siis 2 päeva pärast saigi raha kokku aetud ja mindud põlvast halli bemmuga loksale kus auto asus ja sleppis tagasi tuldud 300km kuna aku oli seismisega tühi siis vandusin ilma kuna olin ise valge roolis ja vihma hakkas sadama ja klaasipuhastajaid ei olnud. muidu elas üle aga kruusapeal pidi pead katuseluugist väljas hoidma et teed näha :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

siin läheb raskeks kuna ma ei hoia ühtegi autot varuosadeks vaid tuleb kohe kihk peale see korda teha ja siis nö varuautoks jätta, ükskõik palju see vaeva nõuab :oops: aga kui saladus pole siis kui palju hinnaks on ja mis vead on ? :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

nunii täna siis otsustas starter kinni kiiluda nii et otsin seda nüüd, homme peaks siis uued pildid autost jõudma ja reedel või laupäeval peaks siis esispoiler kohale jõudma, küljelaiendid said ka ära nüüd tellitud lõppuks :) .

UM -ist sai ka siis tellimus sisse antud pukseerimis konksule ja käigukangi hoovastikule.

kuigi sidur tundub hea ja ei libise küsiks siiski et mis sidurit ja siduri korvi soovitate kuna tahaks veidi järgi aidata seda ja vb ka käigukasti välja vahetada kui juba ühele poole tegemiseks läheb :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

nunii mul möödus siis vanaaasta õhtu uue starteri ja gaasiklappi paigaldamisega ja eilne päev salongi korda tegemisega. esispoileri panin vana külge tagasi nii kauaks kuni saab küljelaiendid ka kätte ja siis värvimisse nüüd lähi ajal proovin katuse luugi korda teha sealt üks hoob murdus katki :? ja kas keegi oskab öelda mis põhimõtte pealt see tulede kõrgus regulaator töötab ( kas on vaakum sees või hoopis mingi vedelik?)

proovin mingi päev nüüd ikka uued pildid ka ära teha lõppuks :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

nii tänane öö sai siis jälle auto all veedetud

uued küünlad, õhukulu mõõtja, lamdaandur jälle vahetatud, õlivahetus ja filter, õhufilter, ette uued õõtshoovad koos puksidega, ventilaatori ja roolivõimendi rihm, uus tulekustuti ja apteek :)

tuledel vahetasin klaasid ära ja puhastasin tuled seest ära + öösel maja seina peal reguleerimine ( üllatavalt hea jäi sest sõites oli selline tunne nagu oleks vanadele tuledele mitu paari lisatulesid pandud :wink: )

õhusegu peab veel veidi lahjemaks panema kuna praegune on veidi liiga rikkas CO oli veidi üle 5,5 mootor jäi veidi putterdama nö :roll:

kas keegi oskab nõu anda kus asub bensiinifilter :oops: vaatasin põhja alt paagist tulevast voolikust kuni rõhu regulaatorini ja ei leidnud või on see kusagil mujal peidus ...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
kotkas1

tänud ma siis õhtul kohe uurima auto alla :)

[size=9]edit: käisin uurimas ära lõuna ajal- mida pole seda pole, olid ainult küttusefiltri plastmassist kinnitus rõngas seal ja väike torujupp pandud vahele :evil: ma loodan et muid sissepritse süsteeme pole see ilma küttuse filtrita sõitmine kahjustanud [/size]

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
face

nägin ka börsis seda põlend juhtmetega touring'u kuulutust ja pakkusin sõbrale, kuid jõudsid ette :)

Aga räägi mis täpsemalt ära põlenud oli, mootor muidu korras ja ülejäänud juhtmestik?

Paistab et siin klubis on enamusel jube suur autopark kodus, isegi sai vahepeal 3 kolmest omatud :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .