Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Snoop

325 '87 - Snoop

Soovitatud postitused

Snoop

87a.

musta värvi

kupee

el. aknad

el. katuseluuk

el. peeglid

bmw sportistmed

ALPINA sportrool

LSD

toonklaas

tulede korrektor

kulmud

tehase orig. antitiib

sportsumps

esistange lisa

udutuled

M-Tech II esistange

M-Tech II tiib

17" veljed

Vehicle information

VIN long WBAAA110202304342

Type code AA11

Type 325I (EUR)

Dev. series E30 ()

Line 3

Body type LIM

Steering LL

Door count 2

Engine M20

Cubical capacity 2.50

Power 125

Transmision HECK

Gearbox MECH

Colour DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181)

Upholstery ANTHRAZIT (0211)

Prod. date 1987-06-05

Order options

No. Description

215 POWER STEERING,DEPENDING ON ENGINE SPEED

288 LT/ALY WHEELS

300 ZENTRALVERRIEGELUNG ELEKTRISCH

311 ELEKTRISCHER BEIFAHRERSPIEGEL

351 WAERMESCHUTZGLAS BRAUN, RUNDUM

401 SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC

410 WINDOW LIFTS, ELECTRIC AT FRONT

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

464 SKIBAG

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

498 HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE

551 ON-BOARD COMPUTER II W REMOTE CONTROL

663 BMW BAVARIA C ELEKTRONIC

682 RADIOANTENNE AUTOMATISCH

690 CASSETTE HOLDER

704 M SPORT SUSPENSION

708 M-SPORT LEATHER STEERING WHEEL II

979 VELOURS-FUSSMATTEN VORN UND HI

pilte :

102691_HYGM4C.jpg

109932_EA9ZDU.jpg

valge_kott.jpg

102739_B6C6ZF.jpg

102682_KEGDET.jpg

102678_Y6237R.jpg

102715_DQDUSN.jpg

http://img112.imageshack.us/img112/9786/bemuri3.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/3860/bumer1kw7.jpg

http://img75.imageshack.us/img75/8329/bumer4qs6.jpg

http://img75.imageshack.us/img75/153/bumercopywa4.jpg

Muudetud , muutis Snoop

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

kle jah, peab hoolitsema. praegu likvideerin väiksed rooste täpikesed autolt. aga kust ma saaks samat värvi,et uuesti peale kanda sinna . äkki mingi värvikoodi järgi ja kes tallinnas seda teenust osutab. või on mingeid teisi variante veel :roll:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop
sobib jah :D peaks omale kah orgunnima :D kust koti said? vaatasin et mul kah juba suht puru see

naha sain ema tööjuurest(mööbli firmast) ja koti tegi naine mul valmis :wink: .Kui vana maha võtad siis saad selle järgi uue nahast välja lõigata, selline väike tükk nahka ei maksa palju ka. Kui tallinnas asud siis võin sulle tasutagi ehk sebida!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
aksel

naha sain ema tööjuurest(mööbli firmast) ja koti tegi naine mul valmis :wink: .Kui vana maha võtad siis saad selle järgi uue nahast välja lõigata, selline väike tükk nahka ei maksa palju ka. Kui tallinnas asud siis võin sulle tasutagi ehk sebida!

kuule.. ma vist ei ole jah tallinnast :D

..aga sebi mulle kaa nahk! - ja äkki emme teeb pojale koti ka valmis :D:D ?

edit:// kahju et tomm oma bemmi maha äris.. muidu oleks meil varsti oma club olnud :lol: mingi I3E gäng :D:D:lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

ok, ma ei teadnud, et sul see kasutaja on :)....muidugi tln'st siis.

no ma üritan naha sebida, aga Getu võtaks mingi võikse eegu ka tegemise eest......~100 eeku(täpselt ei tea)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

nonii, täna otsustas üks vend mu masinale sisse tagurdada.Tuleb üks vend korteri ukse taha koputama minu auto numbrimärk peos, et tema olevat mulle kogemata sisse tagurdanud. OK!...mis asja ? Läksin ka siis alla tüübiga vaatama-krt, ongi! Vend kohe sebis,et teeb korda jne. tüübil mingid tuttavad töötavad stangede paranduses.Läksin panin esmaspäevaks aja kinni....praegu stange tuli oma istumise pealt lahti-külgedelt hoiab kerest eemale ja stange peal olev plastmass on ka katki...paranduses öeldi,et võtame stange maha, sulatame plastiku kokku, värvib uuesti üle ja tõstame ilusti külge tagasi...loodetavasti saab kõik ilusti korda. Aga praegu küll nadi tunne. Oleks siis ise otsa sõitnud vms aga ei...keegi teine siis ikka sõidab kui ise ei sõida :shock:

varsti panen pildi ka üles:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Riho
nonii, täna otsustas üks vend mu masinale sisse tagurdada.Tuleb üks vend korteri ukse taha koputama minu auto numbrimärk peos, et tema olevat mulle kogemata sisse tagurdanud. OK!...mis asja ? Läksin ka siis alla tüübiga vaatama-krt, ongi! Vend kohe sebis,et teeb korda jne. tüübil mingid tuttavad töötavad stangede paranduses.Läksin panin esmaspäevaks aja kinni....praegu stange tuli oma istumise pealt lahti-külgedelt hoiab kerest eemale ja stange peal olev plastmass on ka katki...paranduses öeldi,et võtame stange maha, sulatame plastiku kokku, värvib uuesti üle ja tõstame ilusti külge tagasi...loodetavasti saab kõik ilusti korda. Aga praegu küll nadi tunne. Oleks siis ise otsa sõitnud vms aga ei...keegi teine siis ikka sõidab kui ise ei sõida :shock:

varsti panen pildi ka üles:

Vähemalt oli aus mees ja tuli rääkis asja ära ja maksab kõikk kinni mõtle kui oleks minema sõitnud ja sa polex midagi saanud

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

seda nüüd küll, ise imestasin ka,et ta üldse teadis mis ukse taha tulla(ma ei ela ka seal korteris)...aga hea,et selliseid inimesi meil ikka leidub.praegu oleks hea müstika,et kes sõitis otsa jne.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

pilte nüüd katkisest stangest ei saanudki.Aga nüüd jälle värvitud ja ilusti ees. Täna käisin veel diagnostikas (Truumu juures) ja selgus,et auto vajab uut lambda andurit-ehk keegi oskab soovitada, kust saaks, õhtul saan koonuse ka veel :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

vahepeal siin foorumist küsinsin lambda anduri kohta, nüüd sain peale.

Päris odavalt sain (525.- eek). Kütuse kulu langes selle tulemusena ja kiirendus pidi ka kõrgetel pööretel parem olema (nii rääkis mulle kodanik Truumu auto diagnostikast)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

siin ka mu lubatud koonus: häält tuli kõrgetel pööretel päris tublisti juurde ja nüüd veel puudu sealt koonuse peale suunatud jahutav toru. no ehk 1kw sain juurde ka :) Aga nüüd koonus olemas ja ei ole kiusatust osta

koonus.jpg

velgedega otsustasin ise möllata, kuna väljaminekuid on palju ja ise saab ka miskit ära teha, siin siis tulemus:

velg(must).jpg

velg(must_).jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Snoop

simon racing'u oma on tglt :wink: . Ja kui kellelegi peaks huvi pakkuma siis db-hp'st ostsin muidugi flantsi lasin ka seal teha

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .