Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Aigar Iva

M: 316 kupee 1985 MÜÜDUD

Soovitatud postitused

Kahjuks pean müüki panema oma suvel soetatud e30 pre face kupee mida plaanisin ehitama hakata.

Põhjus lihtne. Toimus plekimõlkimine Tallinnas minu igapäeva liikuriga, seega tekkis ootamatu väljaminek.

Auto hetkeseisukord pole kiita. Tahab kindlasti keretöid. Mootorit ma pole ausaltöeldes proovinud ringi ajada, sest ostes see ei olnud minu jaoks tähtis.

Esialgse hinnanguna ütleksin, tuleks vahetada esimesed ja tagumised tiivad, küljekarbid ning pakiruumis veidi põhja korrigeerida. 

Viimased 12 aastat seisis ta puutumatuna ühe koha peal, sest eelmisel omanikul ei olnud võimalik sellega tegeleda enam.

Pildil olevaid valuvelgi on 3 ja tänu seismisele siis rehvid enam õhku ei pea. (huvilisel tuleks arvestada sellega, et võib-olla peab oma veljed kaasa võtma)

Hetkel autol üks esimene tiib küljest võetud. Soovi korral saab selle kaasa kuid taastada on seda keeruline. Stange on olemas.

Üldiselt on palju detaile seest ja väljast eemaldatud kuid mulle tundub, et siiski enamus on olemas.

Autoks on 1985 aasta 316 millel 66kW.

Kerevärviks on helesinine.

Numbrimärk on 200TBK

VIN: WBAAK510109593371

Auto asub Nõos.

Huvi korral helista 53055342 või saada kiri aigar.iva@gmail.com

Hinnata ma väga teda ei oska kuid kui 300 saaks oleksin õnnelik.

Alternatiivina võib pakkuda mulle facelift e39 kapotti (ideaalis titansilber metallic), esipaneeli (http://alvadi.ee/varuosad/bmw/5-e39-1996/esipaneel/?ft=1&tdType=14680) ja vasakut esituld.

Asjaga suhteliselt kiire. Tahaks siiski oma auto jälle viisakaks teha.

MÜÜDUD

IMG_20160911_165116.jpg

IMG_20160911_173758.jpg

Muudetud , muutis Aigar Iva
Müük

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus